Skocz do zawartości

Zdjęcie

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomaszew

tomaszew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:44

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 mam problem z uzyskaniem odp cisnienia. gdy olej jest zimny to traktor dzwiga az milo a gdy sie rozgrzeje jest duzo gorzej.byc moze przyczyna jest piana jaka powstaje w skrzyni(pelno pecherzy powietrza).pompa ma cisnieni 120bar przy zimnym oleju.Gdzie moga byc zawory bezpieczenstwa?czy to wina moze tej piany?moze cos dolac do oleju(podobno sa takie srodki)???a ogolnie to idzie jak osa;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 Dzisiaj, 17:38
  •  

#2 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:54

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 Jak są pęcherze to może gdzieś wydmuchało uszczelkę i zasysa powietrze albo jakiś olej dziadowski.

#3 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:22

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 A jaki masz olej?? Ile przepracował mth?? Przypadkiem nie wymieszał ci się z innym??

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:25

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 ale dokładniej jaka piana ;) bo śladowe ilości się tworzą zawsze :D (ale naprawdę bardzo malutko)

#5 Share tomaszew

tomaszew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 16:42

A jaki masz olej?? Ile przepracował mth?? Przypadkiem nie wymieszał ci się z innym??

Mam go od 2007r. przepracował gdzieś 600mth może więcej.Do oleju na którym przyszedł z Francji dolałem ok. 3x po 5litrów agrolu.Być może będzie potrzebna wymiana,ale czy to poprawi ciśnienie?
To są raczej więcej jak śladowe ilości tej piany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 22:33

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 MF jest wrażliwy na olej... sam będę robił wymianę bo u mnie też się pieni, ale mam swieżo sprowadzonego z Francji, a jaki kolor masz tego oleju? Jest klarowny czy bardziej taki kawa z mlekiem?

#7 Share tomaszew

tomaszew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 18:21

MF jest wrażliwy na olej... sam będę robił wymianę bo u mnie też się pieni, ale mam swieżo sprowadzonego z Francji, a jaki kolor masz tego oleju? Jest klarowny czy bardziej taki kawa z mlekiem?

Olej wygląda całkiem normalnie kolor podchodzi pod żółty..

#8 Share massey2620

massey2620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 06:06

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 witam, mam podobny problem w swoim MF 2620, mam go od 3 lat i też robi mi się piana w oleju ale jest to raczej przez dolanie złego oleju, chcę go w najbliższym czasie wymienic, jaki alej macie w swoich Masseyach???? lub jaki polecacie do tego modelu???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 06:34

miksujący sie olej w skrzyni biegow mf2620 był już poruszany podobny temat, może nie jest to wina oleju a padająca już pompa, chociaż stary ciągnik nie wiadomo czym tam francuzy go zalały kiedyś oleje mogły mieć inny skład, może ten olej ma z 15 lat nie wiadomo ile to stało ile stał u handlarza, może w oleju jest woda, tak czy inaczej w dobrym tonie było by wymienić olej