Skocz do zawartości

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 marzec 2010 - 20:57

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Tutaj możemy pisać o niesłusznie danych BANACH ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Dzisiaj, 17:27
  •  

#2 Share emil94

emil94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:05

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Co to ma wspólnego z humorem?

#3 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:25

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Bo to śmieszny temat będzie ;)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#4 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 05 marzec 2010 - 19:51

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Jestem za, a nawet przeciw. ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#5 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 05 marzec 2010 - 19:51

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Hmm... znam takiego jednego, bardzo uczciwy i dobroduszny użytkownik, pomaga bezinteresownie, sam nie wiem czemu dostał. Lubił też żartować. Ma naprawdę dużą wiedzę na temat kombajnów.
KPK - Ochrona

#6 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 05 marzec 2010 - 19:53

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Ma wiedzę na temat kombajnów, gdyż przeprowadzał liczne testy aerodynamiczne i wydajnościowe w tunelu aerodynamicznym w BMW Sauber ;)

więcej informacji na PW

#7 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:14

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów dzięki mój brat jest szpecem w zakresie wpływu koloru na wydajność pojazdu

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2010 - 21:15

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Ja też jestem za przywróceniem człowieka, który nie boi partyzantki, wobec reżimu władzy. ;)

#9 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 05 marzec 2010 - 21:25

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Panowie - jak mówi stara łacińska sentencja "Dura lex, sed lex" (twadre prawo ale zawsze prawo) wszystkich tutaj nas obowiązuje ten sam regulamin nie zależnie od tego czy ktoś jest nowy czy ma już spory staż na af - i tego musimy się trzymać

a to że Ban był dany w kontrowersyjnych warunkach no to trudno trzeba było nie ryzykować - wczoraj wieczorem Yacenty na czacie wypowiedział się dość wyraźnie że macie nie pogarszać sytuacji
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#10 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2010 - 21:36

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Również się przyłączam do prośby o przywrócenie usera, który juz odrobił tego swojego bana z nawiązką niosąc bezinteresowną pomoc młodym rolnikom( i nie tylko). Tak więc napisze tylę SOLIDARNOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ

EdiT:

Bym jeszcze zapomniał PRECZ Z KOMUNĄ

Edytowany przez wolf19, 05 marzec 2010 - 21:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 21:46

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów dura lex, sed lex jak już coś ;).

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 05 marzec 2010 - 21:54

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów no wdarł się mały błąd - dzieki za zauważenie

wolf uważaj z tą "komuną" bo może się to komuś nie spodobać

dla wszystkich zainteresowanych tym tematem polecam regulamin tak dla przypomnienia http://www.agrofoto....rum-przeczytaj/
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#13 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2010 - 22:00

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów @MECHANIZATOR, dzięki za ostrzeżenie, ale " Alea iacta est".. (jak juz jesteśmy przy sentencjach) ;)

#14 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 22:02

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów zaraz dostaniecie po 30 dni za łacinę na forum. Komuną gdzie tu komuna ? bo nie zauważyłem ;)

#15 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 22:10

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów powiadasz że "kości zostały rzucone" czyli jesteś w pełni gotów ponieść konsekwencje swojej decyzji - niezależnie od jej skutków

panowie dajcie sobie spokój bo to i tak nic nie da

#16 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2010 - 22:15

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów A jaki sens miałoby pisanie czegoś bez gotowości poniesienia za to konsekwencji?

#17 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 09:40

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów życie to bezsens na tym nasz byt na ziemi się opiera ;(

więcej informacji na PW

#18 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 09:53

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów dlatego musimy sami nadać sens swojemu życiu...
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#19 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 13:17

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów Nie jestem w temacie uświadomiony, może mi ktoś powiedzieć, o jakiego dobrego użytkownika chodzi panom powyżej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 marzec 2010 - 13:56

Związek zawodowo pokrzywdzonych userów A czy to jest temat dla ,,uświadomionych'' absolutnie nie chodzi nam o żadnego Użytkownika :D

I panowie, @MECHANIZATOR ma racje... z umiarem prosze. Temat dla jaj, a nie dlatego, zeby kolejne BANy leciały...

Wracając do tematu:

trudno poświęcam się
NH ma niższą wydajność bo jest żółty dlateog że słodyszki w niego walą masowo takie słodyszki rzepaczane i to w znaczny sposób zwiększa opory a jak go obsiądą to i mase kombajnu co ma wpływ na zużycie paliwa
do zobaczenia za tydzień (ale jak by się dąło to proszę tylko o 24 h bo nie wytrzymam tyle bez AF)

klocek już dawno udowodniono że kolor farby ma znaczenie przy wydajności. Dlatego wszystki najlepsze ciągniki są zielone Fendt class john derre deutz fahre. Kumasz chodzi o tak zwany stopień nagrzewania sie lakieru i współczynjnik oporu powietrza. Jak nie wierzysz to spytaj swojego pana od fizyki. Bo mój new holland dużo traci przez to żę jak kosi a jest żółty to o kurcze musze leciec dokończe innym razem

W ciagu 30 dni nie zobaczymy autora tych świetnych tekstów, nad czym mocno ubolewam ;)