Skocz do zawartości

Masa u3512

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 marzec 2010 - 18:25

Masa u3512 Dziś zakładałem halogeny do mojego u3512, wszystko ładnie wyszło tylko ze chyba nie ma masy na kabinie, i halogeny nie działają, wiec co radzicie zmasować całą kabinę czyli podpiąć kabel masowy od skrzyni do kabiny, czy puścić kabel od skrzyni odrazu do halogenów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Masa u3512 Dzisiaj, 05:14
  •  

#2 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 18:38

Masa u3512 Możesz sprawdzić czy to chodzi o mase weź kabel i od masy np. świateł poprowadź do halogenów i zobacz czy działają jak tak to znaczy że to ten problem. Możesz sprawdzić czy elementy dobrze się stykają jak nie to wyczyść je aby przewodziły prąd. Drugi sposób to przez kabelek.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 marzec 2010 - 19:34

Masa u3512 na pewno problem jest w masie, łączenia mostu z kabiną wyczyściłem i nic nie dało, ojciec mi gada żeby dać kabel do kabiny i od kabiny dopiero do halogenów ale coś mi sie to nie widzi. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotr6340

piotr6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:AF :)

Napisany 04 marzec 2010 - 20:17

Masa u3512 Tak samo myślę że będzie najlepiej zrobione. Tak jest w zetorze skrzynia połączona jest z kabinom takim paskiem z miedzi i tobie też bym raił taki kupić.

@damian95 kabina jest osadzona na poduszkach i temu nie posiada masy
Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

#5 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 19:10

Masa u3512 W naszej kabinie z Zamościa nie ma problemu z masą - jest wszędzie ;)
Weź kabel i połącz go z mostem i ramą kabiny.
Drugim kabelkiem (może być o mniejszym przekroju) połącz masę z halogenem - najlepiej zrób to jak najkrótszą drogą, ale bez przesady. Np. śrubka do przykręcania halogenu świetnie się do tego nadaje :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2010 - 20:04

Masa u3512 dziś tak zrobiłem, tak ja radziliście wszystko chodzi. I mam pytanie czy dobrym miejscem na halogeny z przodu by był ten płaskownik co jest przykręcona do niego ta lampa kierunek i postojówki, chodzi mi kabinę koja Smolniki