Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#161 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 22 wrzesień 2007 - 22:59

Ideał dziewczyny farmera w dziszejszych czasach ciezko znalez dziewczyne ktorej nie przezkadzolo by zapach obornika ;) , bynajmiej w mojej okolicy. ale sadze ze u was jest tak samo :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 15:27
  •  

#162 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 22 wrzesień 2007 - 23:13

Ideał dziewczyny farmera Eh ja mialem dziewczyne byla ladna nawet bardzo ale co z tego jak nie chcial przyjac tego czym sie zajmuje choc z durgiej storny to nie zabardzo mialem czas sie z nia widywac.... trzeba zrozumieniadrugiej osoby

Otu cala historyja
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#163 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 10:58

Ideał dziewczyny farmera

Eh ja mialem dziewczyne byla ladna nawet bardzo ale co z tego jak nie chcial przyjac tego czym sie zajmuje choc z durgiej storny to nie zabardzo mialem czas sie z nia widywac.... trzeba zrozumieniadrugiej osoby
Otu cala historyja

dobrze cie rozumiem Tumok poznałem kiedyś panne od razu wpadlismy sobie w oko tylko problem był tego typu ze miałem do niej ponad 30 km w jedną strone i chciał zebym przyjeżdzał do niej co 2 dzien :) nie stety nie dało sie tak bo mam troche pracy w domu i nie mogłem tak czesto wiec po miesiącu mimo tego ze "bardzo sie lubilismy i nie tylko :) " rozstalismy sie, w sumie czasem sobie smsa napiszemy ale nic wiecej ;)

#164 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 23 wrzesień 2007 - 22:06

Ideał dziewczyny farmera

wiec mam to rozumieć jako chęc pomocy w znalezieniu mojej drugiej połowy?? na co powinienem, a raczej na co chciała bys zeby chłopak który ci sie podoba zwrócił uwage - moze troche osobiste pytanie wiec jak chcesz to moze napisac mi to na priv ;)

Na Twoje pytania wypowiedziałam sie w temacie "Pytanie dla uwodzicieli" :)... i to dawno temu...

#165 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 22:21

Ideał dziewczyny farmera kurcze kasztanka widze ze jesteś twarda i niedostepna hmm... bede musiał wymysleć coś innego ;)

#166 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 21 październik 2007 - 18:38

Ideał dziewczyny farmera a co powiecie na to http://pl.youtube.co...h?v=aXjOw4AiJRE te dziewczyny chyba spełniają wasze oczekiwania co do "dziewczyny farmera' :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#167 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 21 październik 2007 - 18:48

Ideał dziewczyny farmera

a co powiecie na to http://pl.youtube.co...h?v=aXjOw4AiJRE te dziewczyny chyba spełniają wasze oczekiwania co do "dziewczyny farmera' :)

nie wiecie czy przypadkiem do tego kombajnu Fendt ta kombajnistka jest w opcji??? :)

Honda - The Power of Dreams :)

#168 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 21 październik 2007 - 18:56

Ideał dziewczyny farmera

nie wiecie czy przypadkiem do tego kombajnu Fendt ta kombajnistka jest w opcji??? :)

hehe - czytałam ze ma być w standardzie :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#169 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:00

Ideał dziewczyny farmera

hehe - czytałam ze ma być w standardzie :)

to teraz takim wypasem Fendt chce przyciagnac klijeta, (w takim razie bede jednym z nich) :) :) :)

Honda - The Power of Dreams :)

#170 Share krzysiekQ

krzysiekQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:15

Ideał dziewczyny farmera ja bede chyba nastepnym klijentem:):):):):):):)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:15

Ideał dziewczyny farmera Te dziewczyny to niemieckie farmerki i to był projekt stworzenia kalendarza dla farmerów, widziałem chyba kiedyś w teleplotkach. Co do Fendta to raczej nie kupie no i nie będzie operatorki w standardzie, ale za to cielaczki posiadam i przydała by się wykfalifikowana pomoc :)
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#172 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:17

Ideał dziewczyny farmera W dzisiejszych czasam jak i w każdych czasach różne są dziewczyny i różne mają aspiracje, bo co z tego że dziewczyna jest ze wsi a nie z miasta a tak naprawde ma niewiele wspólnego z gospodarstwem rolnym i taka nie zrozumie ze nie możesz przyjeżdzać co drugi dzień bo masz robotę, są też takie laski co to nasłuchają sie narzekań rodziców czy ludzi i gospodarstwo ptraktują jak wyrok w więźniu. kolezanka powiedziała mi że chyba chory na umyśle jestem że gospodarze, bo tylko zniszcze siebie i nic z tego nie będe miał. Kilku znajomych wkopało się w takie związki co to panienki chętnie na gospodarkę przyszły ale nic je nie obchodziło co sie dzieje do okoła a chętne tylko na branie były ziemniaczków mleka mięsa itp i zaopatrywanie rodziców ( kilku znajomych w ten sposób życie sobie zmarnowało). Tak z obserwacji zauważyłem że szczęśliwsze są związki nawet dziewczyn z miasta i rolników niż małomiasteczkowych dziewczyn co to z z gospodarstwem są podobno obeznane. No cóż te mało miasteczkowe lady snują swoją przyszłość najczęściej w mieście.
Są też dziewczyny z prwadziwych gospodarstw, które nie miały by nic przeciwko farmerowi ( ale farmerowi na poziomie z d0obrze wyposarzoną farmą :) :) )

#173 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:22

Ideał dziewczyny farmera no ale te dziewczyny z filmiku to ładne są co :)

a ja jestem "miastowa" i szczerze to nie wiem co takie malomiasteczkowe "lady" widzą w miescie

#174 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:30

Ideał dziewczyny farmera

no ale te dziewczyny z filmiku to ładne są co :)

a ja jestem "miastowa" i szczerze to nie wiem co takie malomiasteczkowe "lady" widzą w miescie

Oj bardzo ładniutkie te dziewczyny, ( Znajmomego narzeczona głosiła kiedyś że narzeczony sprzeda gospodrake i kupią sobie mieszjanie w mieście, i już nie była jego narzeczoną :) :) :) , a materaz żonę z miasta która nie bała się życia na gospodarce i jest happy :)

#175 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 21 październik 2007 - 19:48

Ideał dziewczyny farmera A moim skromnym zdaniem to.....wszystko zalezy od dziewczyny,a nie od tego skad jest(chyba nawet ktos o tym wczesniej wspomnial) w kazdym razie podam cos na swoim przykladzie,moze jestem mlody ale juz troche wzyciu przeszedlem(nie zawsze yly to mile przezycia :) ) wracajac do tematu,znam kobiete,ktora cale zycie mieszka w miescie ale marzy jej sie domek na wsi i wlasnie ta kobieta rozumie ze nie moge przyjechac bo musze cos pomoz w gospodarstwie.Czasem nawet kiedy sie spotykalismy mialem troche "smaru"za paznokciami :) troche mi wstyd ale....ona to zrozumiala bo wiedziala ze lubie "majsterkowac" a ze spieszylem sie do niej nie zdazylem dokladnie usunac po prostu brudu :) No ale....owa kobieta...chyba tylko zostaniemy przyjaciolmi(chyba ze to uczucie pokona wszystkie przeszkody,a uwierzcie mi ze jest ich bardzo duuuzo)ale to juz inna bajka,choc jest wymarzona kobieta,przynajmniej jak dla mnie :)

#176 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 21 październik 2007 - 21:05

Ideał dziewczyny farmera no to jutro jade po fendta :) nawet 2 :) no dobra 3 :)

KS Falubaz

#177 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 październik 2007 - 21:19

Ideał dziewczyny farmera

A moim skromnym zdaniem to.....wszystko zalezy od dziewczyny,a nie od tego skad jest(chyba nawet ktos o tym wczesniej wspomnial) w kazdym razie podam cos na swoim przykladzie,moze jestem mlody ale juz troche wzyciu przeszedlem(nie zawsze yly to mile przezycia :) ) wracajac do tematu,znam kobiete,ktora cale zycie mieszka w miescie ale marzy jej sie domek na wsi i wlasnie ta kobieta rozumie ze nie moge przyjechac bo musze cos pomoz w gospodarstwie.Czasem nawet kiedy sie spotykalismy mialem troche "smaru"za paznokciami :) troche mi wstyd ale....ona to zrozumiala bo wiedziala ze lubie "majsterkowac" a ze spieszylem sie do niej nie zdazylem dokladnie usunac po prostu brudu :) No ale....owa kobieta...chyba tylko zostaniemy przyjaciolmi(chyba ze to uczucie pokona wszystkie przeszkody,a uwierzcie mi ze jest ich bardzo duuuzo)ale to juz inna bajka,choc jest wymarzona kobieta,przynajmniej jak dla mnie :)

Hmm-jakby to powiedzieć-jakkolwiek to nie zabrzmi-popieram w całej rozciągłości :)

#178 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:50

Ideał dziewczyny farmera pomyślalam ze te cztery ponizsze filmiki w jakis sposub koresponduja z tym tematem - co sadzicie o tych paniach :P

http://pl.youtube.co...h?v=FqxkZNJrlQo
http://pl.youtube.co...h?v=PYiWgsmxOTo
http://pl.youtube.co...h?v=CMhV-lT2Xac
http://pl.youtube.co...h?v=3wFNKKKQKGg

pewnie kazdy z was - choc raz wyobrazał sobie sytuację jak z tych teledysków :D

#179 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:54

Ideał dziewczyny farmera Teraz piękna i mądra nie idzie niestety w parze ale zdażają sie wyjątki :P
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 24 październik 2007 - 08:20

Ideał dziewczyny farmera

pomyślalam ze te cztery ponizsze filmiki w jakis sposub koresponduja z tym tematem - co sadzicie o tych paniach :P

http://pl.youtube.co...h?v=FqxkZNJrlQo
http://pl.youtube.co...h?v=PYiWgsmxOTo
http://pl.youtube.co...h?v=CMhV-lT2Xac
http://pl.youtube.co...h?v=3wFNKKKQKGg

pewnie kazdy z was - choc raz wyobrazał sobie sytuację jak z tych teledysków :D

Moze uznacie ze jestem "inny" ale jeszcze nigdy nie wyobrazalem sobie takiej sytuacji i powiem szczerze ze nie lubie widoku Kobiet na maszynach rolniczych. Moze to byc dla niektorych dziwne,ale....dla mnie "Ideal dziewczyny farmera" to Kobieta ktora bedzie darzyc mnie ogromnym uczuciem i bedzie akceptowala to co robie :D Oczywiscie to jest tylko moje zdanie,w koncu kazdy czlowiek jest inny i chyba to jest wlasnie "piekne" :D