Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 12 sierpień 2007 - 20:46

Ideał dziewczyny farmera Powiem wam jedno !!

dzis mi kumpel powiedział ze jego dziewczyna powinna miec ładny "tyłek" i duzy "biust" a inny kumpel mu na to...ze co najlepije by byla wysoka...najlepiej blądynka...z duzym biustemi jerdnym tyłkiem i co taka to na noc i co dalej !!?? co bedziesz z jej tyłkiem gadał ?? Kazdemu sie podoba sie inna dziewczyna...mój kumpel ma dziewczyne...co innym sie nie podoba a On by za nia w ogień wszedł...i niech tylko ktos mu powie ze jest nie ładna!! (zabił by)
powiem wam ze kazdy szuka Bóg wie czego...jakiej księzniczki z bajki..a prawdziwa miłosc jest obok was !!
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 13:25
  •  

#142 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 20:50

Ideał dziewczyny farmera

Ludzie każdemu podoba się co innego !!! I całe szczęście - Problem polega na tym żeby się znaleźć i dopasować!

,,nie ma kobiet nieladnych -sa tylko mezczyzni ktorzy nie znaja sie na sztuce abstrakcyjnosci"
-dla tego o gustach sie nie dyskutuje :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#143 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 13 sierpień 2007 - 21:00

Ideał dziewczyny farmera 'nie ma brzydkich kobiet-czasami tylko alkoholu brak" to nie o to chodzi?

#144 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 sierpień 2007 - 21:03

Ideał dziewczyny farmera

'nie ma brzydkich kobiet-czasami tylko alkoholu brak" to nie o to chodzi?

a nie spotkałem sie z tym:lol: :)

Kontakt 661995047

#145 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 13 sierpień 2007 - 22:28

Ideał dziewczyny farmera Co do idealu to kiedyś widziałem taki obrazek: kobiece piersi, zgrabny tyłczek i dłuugie nogi, a pod tym podpis "ideał kobiety" - ah te stereotypy:-)
A tak na powaznie rację ma ten kto mówi, że każdy znas lubi coś innego i to jest właśnie najfajniejsze - bo jak by wszyscy lubili to samo to by bylo starsznie nodno, a może nie było by nic - no bo skąd by wiedzieli że moze być co innego - ale głęboki myślenie, jak by po kielichu, a tu na prawdę 100% trzeźwości..... hehehe

Ja tam bym nie chcial aby moja dziewczyna pracowała na roli - to ciężka robota, a już nie wyobrażam sobie zwrotu "...ja bym kazal/nie kazal mojej kobiecie..." każdy z nas ma swoją wolna wole i nie wolno jej nikomu z nas ograniczać.... niech każdy z nas robi to co lubi
No to się narobiło...

#146 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 sierpień 2007 - 20:14

Ideał dziewczyny farmera powiem tylko tyle - "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma" B)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#147 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 18 sierpień 2007 - 21:32

Ideał dziewczyny farmera heheeh to nie pasuje basia:P
jak sie ma dziewczyne to sie ją lubi i sie to chce.a inne cie nie obchodzą chociaz nie gonisz ich z widłami B)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#148 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 sierpień 2007 - 23:02

Ideał dziewczyny farmera

powiem tylko tyle - "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma" B)

...albo sie nie lubi bo sie nie ma co :) te powiedzenie nie powinno odnosić sie do związku, bo to chyba od lubienia sie zaczyna a na "maniu" sie kończy :)

#149 Share mon

mon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 18:46

Ideał dziewczyny farmera A moim zdaniem to nie liczy sie w zyciu kto kim jest, ale miłość. Mysle ze kazdy chlopak chcialby miec ladną dziewczynę. Ale gusta są rózne- a o gustach sie nie dyskutuje. :P :P

#150 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 19:25

Ideał dziewczyny farmera a ja mam w klasie ,,szaloną farmerkę"
w pierwszym tygodniu szkoly szliśmy na sale gimnastyczną oddaloną okolo 100m od szkoly, idziemy a nasi starsi koledzy uczyli się na prawo jazdy cofać u4514 i przyczepą 4,5t (po placu)
nasza koleżanka w pewnym momencie staje i mówi ,,Boże jak on wolno cofa -ja bym go nauczyła szybciej" -większosc z nas się zdziwiła a ona patrzy się na nas i mówi ,,no co wy przecież ja sobie normalnie orze w polu" dopiero się trochę zdziwiliśmy (ja za bardzo nie -nie bylo dla mnie to aż taką nowością) ale słuchajcie gdy zapytaliśmy ją jakie ma gospodarstwo i zaczela nam opowiadać ze ma pronara 1221A i NH 80TD -zaczęła nam moce tych traktorów podawać, (w ogóle wymiatała nazwami nam) opowiedziała nam z jakimi maszynami pracują słuchajcie to i ja poważnie się zdziwilem, ale byście zobaczyli miny tych mieszczuchów ;) porostu zapowietrzyli się
zapytaliśmy ją jeszcze którym ciągnikiem się jej najlepiej jeździ -cytuje... ,,oczywiście ze new hollandem -klimkę sobie właczam i orze"
no naprawdę to to jest ideal dziewczyny farmera :)
P.S powiem wam ze pierwsze dni jak się poznawaliśmy to nikt nie przypuszczał by ze ona ma 80ha i tak się pasjonuje rolnictwem (wygadana, dobrze się uczy, itd.)
dodam Wam ze ma chłopaka Mateusza ktory ma 110ha (bardzo się kochają :) )
a może ten Mateusz to ktorys z Was co?? :)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 19:29

Ideał dziewczyny farmera Kurde a mówiłem jej, żeby nie mówiła ://// (żart ;)) szkoda, że zajęta bo marcin jużby działał co ?:)

KS Falubaz

#152 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 18 wrzesień 2007 - 19:38

Ideał dziewczyny farmera no niezła historyja ;)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#153 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 20:02

Ideał dziewczyny farmera matey czy bym, dzialal??? hmmm spoko nie tylko Ona jest w klasie ;)

Kontakt 661995047

#154 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 19:58

Ideał dziewczyny farmera to moja siostra co nawet nie wie co mam w oborze w czoraj pojechał jeepem na łąke po cielaka bo krowa sie ocieliła ale smiesznie wyglądała!! :) :) ;)

#155 Share lukasz22

lukasz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo budownictwo stolarstwo

Napisany 21 wrzesień 2007 - 00:38

Ideał dziewczyny farmera czytam to mozna sie posmiac ale fajnie mnie dziewczyna zucila pare dni temu powiedziala za poznala innego dobrze ze jej sie uklada a ze mna byla bo mialem kase i leci na samochody ciagniki ale to nie wazne ja szukam milej i slodkiej dziewczyny ktora bedzie mnie chciala i kochala nie musi byc ladna a chlopaki powiem wam ze cialo kobiety to najpiekniejszy cud swiata jej dusza i serce ktore daje caly swiat i chec do zycia a co do gotowania to ja umie pomoge jej we wszystkim a co ostatnio nawet nauczylem sie piec ciasta wiec moze sie jeszcze nauczy cos odemnie a te dzisiejsze dziewczyny to nie chca slyszec o rolnictwie i wiekszosc ze mna nie rozmawia ole ja to olewam kiedys przyjdzie ta jedyna pozdro dla wszystkich slodkich dziewczyn z af

#156 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 21 wrzesień 2007 - 15:35

Ideał dziewczyny farmera ech tak to jest z dziewczynami ja miałem naprawde zajeb... dziewczyne nie tylko pod wzgledem urody ale i intelektu, oboje studiujemy i przez cały rok było spoko tylko jak sie dowiedziała ze na wakacje jade na wies krowy paść to niestety wszystko prysło " jesteś chłopem??" :) i to by było na tyle, ech jako przyszły rolnik musze sie pogodzić z myslą ze bede tylko ja i moje krówki :) GDZIE JESTES MOJA LUBA!! ;)

#157 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 22 wrzesień 2007 - 22:13

Ideał dziewczyny farmera

ech jako przyszły rolnik musze sie pogodzić z myslą ze bede tylko ja i moje krówki ;)

Chyba żartujesz? :) Zdziczejesz jak tak! Świat jest wymyślony dla par- nie dla singli,"trójkątów", "czworokątów", itp. "mieszanek".

#158 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 22:18

Ideał dziewczyny farmera dzieki za słowa otuchy ale ile mozna czekać ech nie ma lekko w zyciu, trzeba wiezyć ze ta jedyna gdzies na mnie czeka... a moze wiesz Kasztanka ;)

#159 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 22 wrzesień 2007 - 22:27

Ideał dziewczyny farmera Hmm... ja przynoszę tylko dobre wieści ;) - napiszę tak: Pan Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają... :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share JohnyZielony

JohnyZielony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 wrzesień 2007 - 22:59

Ideał dziewczyny farmera wiec mam to rozumieć jako chęc pomocy w znalezieniu mojej drugiej połowy?? na co powinienem, a raczej na co chciała bys zeby chłopak który ci sie podoba zwrócił uwage - moze troche osobiste pytanie wiec jak chcesz to moze napisac mi to na priv ;)