Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Matey    885

Kurde a mówiłem jej, żeby nie mówiła ://// (żart ;)) szkoda, że zajęta bo marcin jużby działał co ?:)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

matey czy bym, dzialal??? hmmm spoko nie tylko Ona jest w klasie ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moja siostra co nawet nie wie co mam w oborze w czoraj pojechał jeepem na łąke po cielaka bo krowa sie ocieliła ale smiesznie wyglądała!! :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czytam to mozna sie posmiac ale fajnie mnie dziewczyna zucila pare dni temu powiedziala za poznala innego dobrze ze jej sie uklada a ze mna byla bo mialem kase i leci na samochody ciagniki ale to nie wazne ja szukam milej i slodkiej dziewczyny ktora bedzie mnie chciala i kochala nie musi byc ladna a chlopaki powiem wam ze cialo kobiety to najpiekniejszy cud swiata jej dusza i serce ktore daje caly swiat i chec do zycia a co do gotowania to ja umie pomoge jej we wszystkim a co ostatnio nawet nauczylem sie piec ciasta wiec moze sie jeszcze nauczy cos odemnie a te dzisiejsze dziewczyny to nie chca slyszec o rolnictwie i wiekszosc ze mna nie rozmawia ole ja to olewam kiedys przyjdzie ta jedyna pozdro dla wszystkich slodkich dziewczyn z af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech tak to jest z dziewczynami ja miałem naprawde zajeb... dziewczyne nie tylko pod wzgledem urody ale i intelektu, oboje studiujemy i przez cały rok było spoko tylko jak sie dowiedziała ze na wakacje jade na wies krowy paść to niestety wszystko prysło " jesteś chłopem??" :) i to by było na tyle, ech jako przyszły rolnik musze sie pogodzić z myslą ze bede tylko ja i moje krówki :) GDZIE JESTES MOJA LUBA!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
ech jako przyszły rolnik musze sie pogodzić z myslą ze bede tylko ja i moje krówki ;)

 

Chyba żartujesz? :) Zdziczejesz jak tak! Świat jest wymyślony dla par- nie dla singli,"trójkątów", "czworokątów", itp. "mieszanek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za słowa otuchy ale ile mozna czekać ech nie ma lekko w zyciu, trzeba wiezyć ze ta jedyna gdzies na mnie czeka... a moze wiesz Kasztanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Hmm... ja przynoszę tylko dobre wieści ;) - napiszę tak: Pan Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają... :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec mam to rozumieć jako chęc pomocy w znalezieniu mojej drugiej połowy?? na co powinienem, a raczej na co chciała bys zeby chłopak który ci sie podoba zwrócił uwage - moze troche osobiste pytanie wiec jak chcesz to moze napisac mi to na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

w dziszejszych czasach ciezko znalez dziewczyne ktorej nie przezkadzolo by zapach obornika ;) , bynajmiej w mojej okolicy. ale sadze ze u was jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Eh ja mialem dziewczyne byla ladna nawet bardzo ale co z tego jak nie chcial przyjac tego czym sie zajmuje choc z durgiej storny to nie zabardzo mialem czas sie z nia widywac.... trzeba zrozumieniadrugiej osoby

 

 

Otu cala historyja


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja mialem dziewczyne byla ladna nawet bardzo ale co z tego jak nie chcial przyjac tego czym sie zajmuje choc z durgiej storny to nie zabardzo mialem czas sie z nia widywac.... trzeba zrozumieniadrugiej osoby

Otu cala historyja

 

dobrze cie rozumiem Tumok poznałem kiedyś panne od razu wpadlismy sobie w oko tylko problem był tego typu ze miałem do niej ponad 30 km w jedną strone i chciał zebym przyjeżdzał do niej co 2 dzien :) nie stety nie dało sie tak bo mam troche pracy w domu i nie mogłem tak czesto wiec po miesiącu mimo tego ze "bardzo sie lubilismy i nie tylko :) " rozstalismy sie, w sumie czasem sobie smsa napiszemy ale nic wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
wiec mam to rozumieć jako chęc pomocy w znalezieniu mojej drugiej połowy?? na co powinienem, a raczej na co chciała bys zeby chłopak który ci sie podoba zwrócił uwage - moze troche osobiste pytanie wiec jak chcesz to moze napisac mi to na priv ;)

 

Na Twoje pytania wypowiedziałam sie w temacie "Pytanie dla uwodzicieli" :)... i to dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a co powiecie na to http://pl.youtube.com/watch?v=aXjOw4AiJRE te dziewczyny chyba spełniają wasze oczekiwania co do "dziewczyny farmera' :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
nie wiecie czy przypadkiem do tego kombajnu Fendt ta kombajnistka jest w opcji??? :)

 

hehe - czytałam ze ma być w standardzie :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
hehe - czytałam ze ma być w standardzie :)

 

 

to teraz takim wypasem Fendt chce przyciagnac klijeta, (w takim razie bede jednym z nich) :) :) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Te dziewczyny to niemieckie farmerki i to był projekt stworzenia kalendarza dla farmerów, widziałem chyba kiedyś w teleplotkach. Co do Fendta to raczej nie kupie no i nie będzie operatorki w standardzie, ale za to cielaczki posiadam i przydała by się wykfalifikowana pomoc :)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

W dzisiejszych czasam jak i w każdych czasach różne są dziewczyny i różne mają aspiracje, bo co z tego że dziewczyna jest ze wsi a nie z miasta a tak naprawde ma niewiele wspólnego z gospodarstwem rolnym i taka nie zrozumie ze nie możesz przyjeżdzać co drugi dzień bo masz robotę, są też takie laski co to nasłuchają sie narzekań rodziców czy ludzi i gospodarstwo ptraktują jak wyrok w więźniu. kolezanka powiedziała mi że chyba chory na umyśle jestem że gospodarze, bo tylko zniszcze siebie i nic z tego nie będe miał. Kilku znajomych wkopało się w takie związki co to panienki chętnie na gospodarkę przyszły ale nic je nie obchodziło co sie dzieje do okoła a chętne tylko na branie były ziemniaczków mleka mięsa itp i zaopatrywanie rodziców ( kilku znajomych w ten sposób życie sobie zmarnowało). Tak z obserwacji zauważyłem że szczęśliwsze są związki nawet dziewczyn z miasta i rolników niż małomiasteczkowych dziewczyn co to z z gospodarstwem są podobno obeznane. No cóż te mało miasteczkowe lady snują swoją przyszłość najczęściej w mieście.

Są też dziewczyny z prwadziwych gospodarstw, które nie miały by nic przeciwko farmerowi ( ale farmerowi na poziomie z d0obrze wyposarzoną farmą :):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no ale te dziewczyny z filmiku to ładne są co :)

 

a ja jestem "miastowa" i szczerze to nie wiem co takie malomiasteczkowe "lady" widzą w miescie


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
no ale te dziewczyny z filmiku to ładne są co :)

 

a ja jestem "miastowa" i szczerze to nie wiem co takie malomiasteczkowe "lady" widzą w miescie

Oj bardzo ładniutkie te dziewczyny, ( Znajmomego narzeczona głosiła kiedyś że narzeczony sprzeda gospodrake i kupią sobie mieszjanie w mieście, i już nie była jego narzeczoną :):):) , a materaz żonę z miasta która nie bała się życia na gospodarce i jest happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

A moim skromnym zdaniem to.....wszystko zalezy od dziewczyny,a nie od tego skad jest(chyba nawet ktos o tym wczesniej wspomnial) w kazdym razie podam cos na swoim przykladzie,moze jestem mlody ale juz troche wzyciu przeszedlem(nie zawsze yly to mile przezycia :) ) wracajac do tematu,znam kobiete,ktora cale zycie mieszka w miescie ale marzy jej sie domek na wsi i wlasnie ta kobieta rozumie ze nie moge przyjechac bo musze cos pomoz w gospodarstwie.Czasem nawet kiedy sie spotykalismy mialem troche "smaru"za paznokciami :) troche mi wstyd ale....ona to zrozumiala bo wiedziala ze lubie "majsterkowac" a ze spieszylem sie do niej nie zdazylem dokladnie usunac po prostu brudu :) No ale....owa kobieta...chyba tylko zostaniemy przyjaciolmi(chyba ze to uczucie pokona wszystkie przeszkody,a uwierzcie mi ze jest ich bardzo duuuzo)ale to juz inna bajka,choc jest wymarzona kobieta,przynajmniej jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj