Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 20:51

Ideał dziewczyny farmera

To ja jakaś inna jestem. :rolleyes: Lubie ciężkie prace, a do papierków to raczej głowy bym nie miała. :lol:

no ale za to nasza nowa kolezanka sie chyba zna na papierkach ;) - tez ciekawa opcja - kilka razy zdarzyło mi się widzieć małe firmy w zyciu i przewaznie było tam tak ze Facet prowadził firme a Kobitka mu papierzyska prowadziła - to czemu nie moze tak byc u rolnika - przecież w obecnych czasach gospodarstwo zaczyna być taką małą rodzinną firmą :D
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 19:07
  •  

#122 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 21:01

Ideał dziewczyny farmera

no ale za to nasza nowa kolezanka sie chyba zna na papierkach :rolleyes: - tez ciekawa opcja - kilka razy zdarzyło mi się widzieć małe firmy w zyciu i przewaznie było tam tak ze Facet prowadził firme a Kobitka mu papierzyska prowadziła - to czemu nie moze tak byc u rolnika - przecież w obecnych czasach gospodarstwo zaczyna być taką małą rodzinną firmą :lol:

Jeśli ktoś naprawdę dobrze gospodaruje to już ma taką "małą rodzinną firmę" a nie gospodarstwo ;)

#123 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Zainteresowania:Wszystkim po trochu... ;-)

Napisany 30 lipiec 2007 - 22:51

Ideał dziewczyny farmera Hej
Widzę, że większość chłopaków chce żeby ich dziewczyny były ładne, pracowite, inteligentne, mądre itd. a ja Wam powiem, że dla mnie wystarczy żeby poprostu była ze mną (nie jestem potworem...:)) a reszta przyjdzie z czasem

ale o co chodzi...? o to że naprawde ciązko znaleść tą drugą połowę (ja juz ją mam;)) która zechce zostać z farmerem...
W tym roku wypełniałem wnioski o dopłaty i odwiedziłem ok 100 gospodarstw i spotkałem się z dwoma przypadkami, kiedy gospodarz pytał się mnie czy nie znam dziewczyny która chciałaby zostać na gospodarstwie...
w 1. i 2. przypadku poprostu gęba mi opadła... :rolleyes:
... jeszcze trochę i będzie jak u farmerów w holandi że żony będzie trzeba szukać po całym świecie ;):D :lol:

tak więc chłopaki szanujmy i kochajmy swoje luby za to, że są z mnami !!! :)

#124 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 31 lipiec 2007 - 22:51

Ideał dziewczyny farmera masz rację KARol

#125 Share cool6

cool6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 lipiec 2007 - 22:57

Ideał dziewczyny farmera

Hej
Widzę, że większość chłopaków chce żeby ich dziewczyny były ładne, pracowite, inteligentne, mądre itd. a ja Wam powiem, że dla mnie wystarczy żeby poprostu była ze mną (nie jestem potworem...:D) a reszta przyjdzie z czasem

ale o co chodzi...? o to że naprawde ciązko znaleść tą drugą połowę (ja juz ją mam;)) która zechce zostać z farmerem...
W tym roku wypełniałem wnioski o dopłaty i odwiedziłem ok 100 gospodarstw i spotkałem się z dwoma przypadkami, kiedy gospodarz pytał się mnie czy nie znam dziewczyny która chciałaby zostać na gospodarstwie...
w 1. i 2. przypadku poprostu gęba mi opadła... :rolleyes:
... jeszcze trochę i będzie jak u farmerów w holandi że żony będzie trzeba szukać po całym świecie :):) ;)

tak więc chłopaki szanujmy i kochajmy swoje luby za to, że są z mnami !!! :lol:

A Ty byś nie chciał żeby była ładna, pracowita, inteligentna, mądra itd? Bo wiesz to raczej nie przyjdzie z czasem z pewnymi cechami człowiek już się rodzi...

#126 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 07:42

Ideał dziewczyny farmera @cool6 o gustach sie nie dyskutuje...jemu może dziewczyna w głowie urodą zawrucić a ty byś ją ominoł łukiem...proste?uroda to nie wszystko a głupie dziewczyny na wsi nie zostają :rolleyes:

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#127 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 08:16

Ideał dziewczyny farmera Idelana dziewczyna dla farmera ??
- to taka, obok której nie przejdziesz obojętnie na ulicy,
- to taka, którą jak juz zobaczysz to nie będziesz mógł się powstrzymać aby ją zaprosić na kawę,
- to taka, która po tej kawie zostanie Ci w głowie na cały dzień,
- to taka z którą będziesz się spotykał w każdej wolnej chwili,
- to taka, która będzie akceptowała to co robisz,
- to taka, która będzie potrafiła cię wysłuchać,
- to taka, która będzie wyrozumiała,
- to taka, przy której bedziesz się kładł spać i przy której będziesz się budził z myślą "jak ja ją kocham",
- w końcu to taka która powie Ci KOCHAM,
... można wymieniać bez końca. I nie ważne czy ma to być dziewczyna dla farmera, górnika, lekaża czy informatyka :rolleyes: bo to nie my wybieramy sobie tą drugą osobę - ponoć to ona wybiera nas :lol:

#128 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 09:19

Ideał dziewczyny farmera

@cool6 o gustach sie nie dyskutuje...jemu może dziewczyna w głowie urodą zawrucić a ty byś ją ominoł łukiem...proste?uroda to nie wszystko a głupie dziewczyny na wsi nie zostają :rolleyes:

A jak z miasta idą na wies marcinie??
:lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#129 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 10:29

Ideał dziewczyny farmera

Idelana dziewczyna dla farmera ??
- to taka, obok której nie przejdziesz obojętnie na ulicy,
- to taka, którą jak juz zobaczysz to nie będziesz mógł się powstrzymać aby ją zaprosić na kawę,
- to taka, która po tej kawie zostanie Ci w głowie na cały dzień,
- to taka z którą będziesz się spotykał w każdej wolnej chwili,
- to taka, która będzie akceptowała to co robisz,
- to taka, która będzie potrafiła cię wysłuchać,
- to taka, która będzie wyrozumiała,
- to taka, przy której bedziesz się kładł spać i przy której będziesz się budził z myślą "jak ja ją kocham",
- w końcu to taka która powie Ci KOCHAM,
... można wymieniać bez końca. I nie ważne czy ma to być dziewczyna dla farmera, górnika, lekaża czy informatyka :rolleyes: bo to nie my wybieramy sobie tą drugą osobę - ponoć to ona wybiera nas :lol:

pięknie powiedziane - bravissimo
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#130 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 12:08

Ideał dziewczyny farmera

A jak z miasta idą na wies marcinie??
;)

z kąd mam wiedzieć? :D nie szukam taki kawal od siebie narazie hehe.ale to jest tak jak z basią...idą dla drógiej 0.7 :lol:
@cool6 moj poprzedni post potraktuj jako post do chłopaka bo teraz zobaczyłem twoją płeć :rolleyes: sorki jak coś hehe

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 13:37

Ideał dziewczyny farmera

A Ty byś nie chciał żeby była ładna, pracowita, inteligentna, mądra itd? Bo wiesz to raczej nie przyjdzie z czasem z pewnymi cechami człowiek już się rodzi...

OO Widze że moja połowa nareszcie się odezwała... :rolleyes: nio i nareszcie dodała swoją fotkę do galerii :lol:

#132 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 13:40

Ideał dziewczyny farmera więc mamy kolejną pare :lol: gratuluje karol dziewczyny :rolleyes:

A-Mount Alpha user

#133 Share karol

karol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 15:37

Ideał dziewczyny farmera zetor - Dzięki dzięki oby takich par było jak najwięcej na AF :rolleyes::lol:

#134 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 09 sierpień 2007 - 19:30

Ideał dziewczyny farmera DOANCZAM SIE DO KAROLA przynajmniej jeden nie wymaga od was wszystkiego daje to co ma i liczy na odwzajemnienie dolanczam sie do niego (tylko badz)
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#135 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 09 sierpień 2007 - 21:00

Ideał dziewczyny farmera moze byc kazda byle ze 100 ha miala :) :) :) :) :) :) :)
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#136 Share Mazowszanin

Mazowszanin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 23:05

Ideał dziewczyny farmera a jak jej stary ma 2200ha i na nia zapisane jest juz 850ha,a nie jest za urodziwa :angry: Ja z taka laska mieszkalem na stancji przez 2 lata.I co ciekawe nawet sie orintowala co i jak sie robi, i kiedy , i czym.
A kumple nastreczali ^wez sie tam kolo niej zakrec^ :)

#137 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 10 sierpień 2007 - 23:32

Ideał dziewczyny farmera Sorki nie dalem rady przegryźć się przez cały temat (z racji później pory),
Ale powiem tyle, ze znam dziewczynę która autentycznie spawa, w mechanice nie jednego z Was by przeskoczyła, lakieruje samochody jak mało kto (bo jest żoną lakiernika samochodowego/rolnika), jak trzeba to pracuje w polu z drugą swoją połową, a do tego jest ładna, zgrabna i ma poukładane w głowie, ale najważniejsze co rzuca sie w oczy jak sie na to małrzeństwo patrzy to to, że żyją dla siebie i popierają się wzajemnie.

Co do mojej drugiej połowy (i nie jest to ta za którą się uganiałem, później okazało się, że nie warto) to złapałem ją w mieście (jakoś tak samo przyszło) i jakoś nigdy nie mieliśmy problemu z tym, że ja z gospodarstwa, ze wsi a ona z miasta.
Nigdy mi na tym nie zależało aby moja połowica dzieliła moje pasje i zainteresowania ważne aby miała swoje zainteresowania. Najważniejsze jest to, że popieramy się w tym co każde z nas robi, umiemy o tym porozmawiać i każde z nas ma oparcie w drugim.

Poprostu moim ideałem jest moja połowica (nie musi wiedzieć jak się pracuje ciągnikiem itp.) chcę by była przy mie i tyle - najlepiej to określił ZORAK, pozdrowienia dla niego.
Pozdrawiam!!
No to się narobiło...

#138 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 05:22

Ideał dziewczyny farmera

Sorki nie dalem rady przegryźć się przez cały temat (z racji później pory),
Ale powiem tyle, ze znam dziewczynę która autentycznie spawa, w mechanice nie jednego z Was by przeskoczyła, lakieruje samochody jak mało kto (bo jest żoną lakiernika samochodowego/rolnika), jak trzeba to pracuje w polu z drugą swoją połową, a do tego jest ładna, zgrabna i ma poukładane w głowie, ale najważniejsze co rzuca sie w oczy jak sie na to małrzeństwo patrzy to to, że żyją dla siebie i popierają się wzajemnie.

Poprostu moim ideałem jest moja połowica (nie musi wiedzieć jak się pracuje ciągnikiem itp.) chcę by była przy mie i tyle - najlepiej to określił ZORAK, pozdrowienia dla niego.
Pozdrawiam!!

....jak bys opisywal Basiutke20.... :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#139 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 11 sierpień 2007 - 21:04

Ideał dziewczyny farmera

....jak bys opisywal Basiutke20.... :)

No nie wiem, nie znam Basi i na pewno o nią nie chodzi, bo ta dziwczyna mieszka nie daleko, a poza tym wcześniej dostała strasznie w kość od życia (ale to nie na temat).
Dodam jeszcze, że znam takiego gospodarza, który ma dwie córy i powiem, że w tym roku doznałem niezłego szoku jak zobaczyłem te dziewczyny przy pracy w polu (jedna jest na studiach na SGGW nie wiem na jakim kierunku) i całkiem ładne (zwłaszcza blondynka) może któryś z Romeo będzie miał farta :-))))

Ale ja i tak wolę moja dziewczynę :)
No to się narobiło...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 12 sierpień 2007 - 20:28

Ideał dziewczyny farmera Ludzie każdemu podoba się co innego !!! I całe szczęście - Problem polega na tym żeby się znaleźć i dopasować!