Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
zetor    4

@cool6 o gustach sie nie dyskutuje...jemu może dziewczyna w głowie urodą zawrucić a ty byś ją ominoł łukiem...proste?uroda to nie wszystko a głupie dziewczyny na wsi nie zostają :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Idelana dziewczyna dla farmera ??

- to taka, obok której nie przejdziesz obojętnie na ulicy,

- to taka, którą jak juz zobaczysz to nie będziesz mógł się powstrzymać aby ją zaprosić na kawę,

- to taka, która po tej kawie zostanie Ci w głowie na cały dzień,

- to taka z którą będziesz się spotykał w każdej wolnej chwili,

- to taka, która będzie akceptowała to co robisz,

- to taka, która będzie potrafiła cię wysłuchać,

- to taka, która będzie wyrozumiała,

- to taka, przy której bedziesz się kładł spać i przy której będziesz się budził z myślą "jak ja ją kocham",

- w końcu to taka która powie Ci KOCHAM,

... można wymieniać bez końca. I nie ważne czy ma to być dziewczyna dla farmera, górnika, lekaża czy informatyka :rolleyes: bo to nie my wybieramy sobie tą drugą osobę - ponoć to ona wybiera nas :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
@cool6 o gustach sie nie dyskutuje...jemu może dziewczyna w głowie urodą zawrucić a ty byś ją ominoł łukiem...proste?uroda to nie wszystko a głupie dziewczyny na wsi nie zostają :rolleyes:

A jak z miasta idą na wies marcinie??

:lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Idelana dziewczyna dla farmera ??

- to taka, obok której nie przejdziesz obojętnie na ulicy,

- to taka, którą jak juz zobaczysz to nie będziesz mógł się powstrzymać aby ją zaprosić na kawę,

- to taka, która po tej kawie zostanie Ci w głowie na cały dzień,

- to taka z którą będziesz się spotykał w każdej wolnej chwili,

- to taka, która będzie akceptowała to co robisz,

- to taka, która będzie potrafiła cię wysłuchać,

- to taka, która będzie wyrozumiała,

- to taka, przy której bedziesz się kładł spać i przy której będziesz się budził z myślą "jak ja ją kocham",

- w końcu to taka która powie Ci KOCHAM,

... można wymieniać bez końca. I nie ważne czy ma to być dziewczyna dla farmera, górnika, lekaża czy informatyka :rolleyes: bo to nie my wybieramy sobie tą drugą osobę - ponoć to ona wybiera nas :lol:

 

pięknie powiedziane - bravissimo


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
A jak z miasta idą na wies marcinie??

;)

 

z kąd mam wiedzieć? :D nie szukam taki kawal od siebie narazie hehe.ale to jest tak jak z basią...idą dla drógiej 0.7 :lol:

@cool6 moj poprzedni post potraktuj jako post do chłopaka bo teraz zobaczyłem twoją płeć :rolleyes: sorki jak coś hehe


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34
A Ty byś nie chciał żeby była ładna, pracowita, inteligentna, mądra itd? Bo wiesz to raczej nie przyjdzie z czasem z pewnymi cechami człowiek już się rodzi...

 

 

OO Widze że moja połowa nareszcie się odezwała... :rolleyes: nio i nareszcie dodała swoją fotkę do galerii :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

więc mamy kolejną pare :lol: gratuluje karol dziewczyny :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

zetor - Dzięki dzięki oby takich par było jak najwięcej na AF :rolleyes::lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

DOANCZAM SIE DO KAROLA przynajmniej jeden nie wymaga od was wszystkiego daje to co ma i liczy na odwzajemnienie dolanczam sie do niego (tylko badz)


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

moze byc kazda byle ze 100 ha miala :) :) :) :) :) :) :)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanin    3

a jak jej stary ma 2200ha i na nia zapisane jest juz 850ha,a nie jest za urodziwa :angry: Ja z taka laska mieszkalem na stancji przez 2 lata.I co ciekawe nawet sie orintowala co i jak sie robi, i kiedy , i czym.

A kumple nastreczali ^wez sie tam kolo niej zakrec^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Sorki nie dalem rady przegryźć się przez cały temat (z racji później pory),

Ale powiem tyle, ze znam dziewczynę która autentycznie spawa, w mechanice nie jednego z Was by przeskoczyła, lakieruje samochody jak mało kto (bo jest żoną lakiernika samochodowego/rolnika), jak trzeba to pracuje w polu z drugą swoją połową, a do tego jest ładna, zgrabna i ma poukładane w głowie, ale najważniejsze co rzuca sie w oczy jak sie na to małrzeństwo patrzy to to, że żyją dla siebie i popierają się wzajemnie.

 

Co do mojej drugiej połowy (i nie jest to ta za którą się uganiałem, później okazało się, że nie warto) to złapałem ją w mieście (jakoś tak samo przyszło) i jakoś nigdy nie mieliśmy problemu z tym, że ja z gospodarstwa, ze wsi a ona z miasta.

Nigdy mi na tym nie zależało aby moja połowica dzieliła moje pasje i zainteresowania ważne aby miała swoje zainteresowania. Najważniejsze jest to, że popieramy się w tym co każde z nas robi, umiemy o tym porozmawiać i każde z nas ma oparcie w drugim.

 

Poprostu moim ideałem jest moja połowica (nie musi wiedzieć jak się pracuje ciągnikiem itp.) chcę by była przy mie i tyle - najlepiej to określił ZORAK, pozdrowienia dla niego.

Pozdrawiam!!


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Sorki nie dalem rady przegryźć się przez cały temat (z racji później pory),

Ale powiem tyle, ze znam dziewczynę która autentycznie spawa, w mechanice nie jednego z Was by przeskoczyła, lakieruje samochody jak mało kto (bo jest żoną lakiernika samochodowego/rolnika), jak trzeba to pracuje w polu z drugą swoją połową, a do tego jest ładna, zgrabna i ma poukładane w głowie, ale najważniejsze co rzuca sie w oczy jak sie na to małrzeństwo patrzy to to, że żyją dla siebie i popierają się wzajemnie.

 

 

Poprostu moim ideałem jest moja połowica (nie musi wiedzieć jak się pracuje ciągnikiem itp.) chcę by była przy mie i tyle - najlepiej to określił ZORAK, pozdrowienia dla niego.

Pozdrawiam!!

....jak bys opisywal Basiutke20.... :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1
....jak bys opisywal Basiutke20.... :)

No nie wiem, nie znam Basi i na pewno o nią nie chodzi, bo ta dziwczyna mieszka nie daleko, a poza tym wcześniej dostała strasznie w kość od życia (ale to nie na temat).

Dodam jeszcze, że znam takiego gospodarza, który ma dwie córy i powiem, że w tym roku doznałem niezłego szoku jak zobaczyłem te dziewczyny przy pracy w polu (jedna jest na studiach na SGGW nie wiem na jakim kierunku) i całkiem ładne (zwłaszcza blondynka) może któryś z Romeo będzie miał farta :-))))

 

Ale ja i tak wolę moja dziewczynę :)


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Ludzie każdemu podoba się co innego !!! I całe szczęście - Problem polega na tym żeby się znaleźć i dopasować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

Powiem wam jedno !!

 

dzis mi kumpel powiedział ze jego dziewczyna powinna miec ładny "tyłek" i duzy "biust" a inny kumpel mu na to...ze co najlepije by byla wysoka...najlepiej blądynka...z duzym biustemi jerdnym tyłkiem i co taka to na noc i co dalej !!?? co bedziesz z jej tyłkiem gadał ?? Kazdemu sie podoba sie inna dziewczyna...mój kumpel ma dziewczyne...co innym sie nie podoba a On by za nia w ogień wszedł...i niech tylko ktos mu powie ze jest nie ładna!! (zabił by)

powiem wam ze kazdy szuka Bóg wie czego...jakiej księzniczki z bajki..a prawdziwa miłosc jest obok was !!


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ludzie każdemu podoba się co innego !!! I całe szczęście - Problem polega na tym żeby się znaleźć i dopasować!

,,nie ma kobiet nieladnych -sa tylko mezczyzni ktorzy nie znaja sie na sztuce abstrakcyjnosci"

-dla tego o gustach sie nie dyskutuje :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

'nie ma brzydkich kobiet-czasami tylko alkoholu brak" to nie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
'nie ma brzydkich kobiet-czasami tylko alkoholu brak" to nie o to chodzi?

a nie spotkałem sie z tym:lol: :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Co do idealu to kiedyś widziałem taki obrazek: kobiece piersi, zgrabny tyłczek i dłuugie nogi, a pod tym podpis "ideał kobiety" - ah te stereotypy:-)

A tak na powaznie rację ma ten kto mówi, że każdy znas lubi coś innego i to jest właśnie najfajniejsze - bo jak by wszyscy lubili to samo to by bylo starsznie nodno, a może nie było by nic - no bo skąd by wiedzieli że moze być co innego - ale głęboki myślenie, jak by po kielichu, a tu na prawdę 100% trzeźwości..... hehehe

 

Ja tam bym nie chcial aby moja dziewczyna pracowała na roli - to ciężka robota, a już nie wyobrażam sobie zwrotu "...ja bym kazal/nie kazal mojej kobiecie..." każdy z nas ma swoją wolna wole i nie wolno jej nikomu z nas ograniczać.... niech każdy z nas robi to co lubi


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

powiem tylko tyle - "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma" B)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

heheeh to nie pasuje basia:P

jak sie ma dziewczyne to sie ją lubi i sie to chce.a inne cie nie obchodzą chociaz nie gonisz ich z widłami B)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
powiem tylko tyle - "jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma" B)

...albo sie nie lubi bo sie nie ma co :) te powiedzenie nie powinno odnosić sie do związku, bo to chyba od lubienia sie zaczyna a na "maniu" sie kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon    0

A moim zdaniem to nie liczy sie w zyciu kto kim jest, ale miłość. Mysle ze kazdy chlopak chcialby miec ladną dziewczynę. Ale gusta są rózne- a o gustach sie nie dyskutuje. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a ja mam w klasie ,,szaloną farmerkę"

w pierwszym tygodniu szkoly szliśmy na sale gimnastyczną oddaloną okolo 100m od szkoly, idziemy a nasi starsi koledzy uczyli się na prawo jazdy cofać u4514 i przyczepą 4,5t (po placu)

nasza koleżanka w pewnym momencie staje i mówi ,,Boże jak on wolno cofa -ja bym go nauczyła szybciej" -większosc z nas się zdziwiła a ona patrzy się na nas i mówi ,,no co wy przecież ja sobie normalnie orze w polu" dopiero się trochę zdziwiliśmy (ja za bardzo nie -nie bylo dla mnie to aż taką nowością) ale słuchajcie gdy zapytaliśmy ją jakie ma gospodarstwo i zaczela nam opowiadać ze ma pronara 1221A i NH 80TD -zaczęła nam moce tych traktorów podawać, (w ogóle wymiatała nazwami nam) opowiedziała nam z jakimi maszynami pracują słuchajcie to i ja poważnie się zdziwilem, ale byście zobaczyli miny tych mieszczuchów ;) porostu zapowietrzyli się

zapytaliśmy ją jeszcze którym ciągnikiem się jej najlepiej jeździ -cytuje... ,,oczywiście ze new hollandem -klimkę sobie właczam i orze"

no naprawdę to to jest ideal dziewczyny farmera :)

P.S powiem wam ze pierwsze dni jak się poznawaliśmy to nikt nie przypuszczał by ze ona ma 80ha i tak się pasjonuje rolnictwem (wygadana, dobrze się uczy, itd.)

dodam Wam ze ma chłopaka Mateusza ktory ma 110ha (bardzo się kochają :) )

a może ten Mateusz to ktorys z Was co?? :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj