Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#1341 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:03

Ideał dziewczyny farmera

Cześć :)

Drodzy Rolnicy,
Czy rzucanie dziewczyny z miasta, która jest drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafi gotować i którą się niby KOCHA i to z wzajemnością to u Was normalne?
Czy "wydaje mi się", że ona sobie nie da rady na gospodarstwie jest rozsądnym powodem do rozstania?

Co to ma za znaczenie czy z miasta czy ze wsi, ma dziewczyna zapał i chęci do zamieszkania na wsi to się ją bierze    :) 

Co to znaczy nie da rady sobie? szuka woła roboczego czy żony?   Nie no są jeszcze wiochy zabite dechami że pewnie mamusia tak mu powiedziała że za drobna i pługa w razie czego nie pociągnie.      :P      :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 07:34
  •  

#1342 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:05

Ideał dziewczyny farmera

A teraz niech zarejestruje sie ''Rozczarowany'' i powie swoja wersje  :D :D

#1343 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:09

Ideał dziewczyny farmera Sama jestem ciekawa, co "Rozczarowany" by powiedział ;)

Edytowany przez Rozczarowana, 02 sierpień 2016 - 18:16.

#1344 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:16

Ideał dziewczyny farmera

pier**l go, olal Cie i tyle ''zycie'' :D

#1345 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:58

Ideał dziewczyny farmera

Chemia??????????? ;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1346 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 19:01

Ideał dziewczyny farmera

Wlasnie jej pokazal lekcje chemii :D :D

#1347 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 20:17

Ideał dziewczyny farmera

Sama jestem ciekawa, co "Rozczarowany" by powiedział ;)

Powiedziałby tylko to co zdążyła mu nakłaść w główkę jego mamusia    :D   bo nie ukrywam że czuję w tym porządną rękę jego mamusi.   :P     :D

#1348 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 22:44

Ideał dziewczyny farmera

Cześć :)

Drodzy Rolnicy,
Czy rzucanie dziewczyny z miasta, która jest drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafi gotować i którą się niby KOCHA i to z wzajemnością to u Was normalne?
Czy "wydaje mi się", że ona sobie nie da rady na gospodarstwie jest rozsądnym powodem do rozstania? Dodam, że chodzi tylko o to.
Pytam, bo jestem z miasta i może się nie znam..

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

raczej normalne. Po co nam na wsi: drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafi gotować
wolimy duże,brzydkie, głupie bez pojęcia o gotowaniu. Trza nam woła do roboty, a nie lalki do patrzenia :lol:

poziom odpowiedzi, dostosowałem do poziomu pytania :D

#1349 Share Sean

Sean

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 22:55

Ideał dziewczyny farmera

No może czuć się rozgoryczona inteligentna dziewczyna zachowaniem wiejskiego buraka, który nawciskał jej kitu że niby ją kocha, a jego zachowanie nie ma nic wspólnego z miłością, dlatego zadała takie pytanie, czy takie buraczysko to coś normalnego wśród rolników.

Edytowany przez Sean, 02 sierpień 2016 - 22:57.

#1350 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 03 sierpień 2016 - 11:21

Ideał dziewczyny farmera

Wychodzi na to,ze chlopak nie ma wlasnego zdania.Nie kieruje sie wlasnym wyborem tylko slucha wiecznie opini innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 11:29

Ideał dziewczyny farmera

No może czuć się rozgoryczona inteligentna dziewczyna zachowaniem wiejskiego buraka, który nawciskał jej kitu że niby ją kocha, a jego zachowanie nie ma nic wspólnego z miłością, dlatego zadała takie pytanie, czy takie buraczysko to coś normalnego wśród rolników.

Dokładnie, zastanawiam się czy to jest ewenement ;)

raczej normalne. Po co nam na wsi: drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafi gotować
wolimy duże,brzydkie, głupie bez pojęcia o gotowaniu. Trza nam woła do roboty, a nie lalki do patrzenia :lol:

Poziom pytania dostosowałam do poziomu rozumowania Rolnika, którego znam.
;)

Edytowany przez Rozczarowana, 03 sierpień 2016 - 11:30.

#1352 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 11:43

Ideał dziewczyny farmera A zdążyłaś się dowiedzieć skąd się bierze mleko? ja to też przerabiałem z miastową... i bynajmniej nie chodziło mi o pracę bo od tego mam maszyny ale ogólny brak chęci poznania o co w tym interesie chodzi... Po co się tu masz męczyć jak ze mną nawet na wczasy nie pojedziesz chyba że sama se je zorganizujesz... inna rzuciła tekst czy myślałem o przeprowadzce....yyyyy
ja wiem jedno... Jak któraś stwierdzi że nie ma mleka do kawy i pójdzie se udoić to mnie rozłoży na łopatki i nie będzie żadnej wymówki :-)

#1353 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 12:00

Ideał dziewczyny farmera

A zdążyłaś się dowiedzieć skąd się bierze mleko? ja to też przerabiałem z miastową... i bynajmniej nie chodziło mi o pracę bo od tego mam maszyny ale ogólny brak chęci poznania o co w tym interesie chodzi... Po co się tu masz męczyć jak ze mną nawet na wczasy nie pojedziesz chyba że sama se je zorganizujesz... inna rzuciła tekst czy myślałem o przeprowadzce....yyyyy

Wiem skąd się bierze mleko, aczkolwiek na tym gospodarstwie nie hoduje się krów mlecznych :)

Brak chęci poznania.. może rzeczywiście coś w tym jest, ale to też kwestia określenia skali tych chęci bądź niechęci. 

#1354 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 12:33

Ideał dziewczyny farmera Wieś i życie na wsi po prostu trzeba lubić.Czuc sie swobodnie,miec chęć poznania jak wygląda rzeczywistość.Sprobowac pracy na gospodarstwie i określić czy to odpowiada.To sie tyczy zarówno dziewczyn jak i chłopaków.Życie na wsi jest trudniejsze niż w mieście.Trzeba sie liczyć z tym,że cały czas jest na okrągło praca.Zaniedbania sie jedno to później ciężko nadrobić z pozostałymi pracami.

#1355 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 12:48

Ideał dziewczyny farmera

Wieś i życie na wsi po prostu trzeba lubić.Czuc sie swobodnie,miec chęć poznania jak wygląda rzeczywistość.Sprobowac pracy na gospodarstwie i określić czy to odpowiada.To sie tyczy zarówno dziewczyn jak i chłopaków.Życie na wsi jest trudniejsze niż w mieście.Trzeba sie liczyć z tym,że cały czas jest na okrągło praca.Zaniedbania sie jedno to później ciężko nadrobić z pozostałymi pracami.

Oczywiście.. tylko wydaję mi się, że nikt nie powinien podejmować decyzji za mnie. Tylko ja mogę stwierdzić czego chcę.

:)

#1356 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 12:49

Ideał dziewczyny farmera

Dlugo bedzie jeszcze trwala ta telenowela ? :DZostawil Cie chlopak a Ty szukasz odpowiedzi  wsrod obcych ludzi na forum gdzie jakis 12 latak moze dawac Ci swoje zlote rady milosne a sam nigdy nie byl z nikim to jakis k**wa zart .... :D

Edytowany przez valeTudo, 03 sierpień 2016 - 12:53.

#1357 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 13:07

Ideał dziewczyny farmera

Dlugo bedzie jeszcze trwala ta telenowela ? :DZostawil Cie chlopak a Ty szukasz odpowiedzi  wsrod obcych ludzi na forum gdzie jakis 12 latak moze dawac Ci swoje zlote rady milosne a sam nigdy nie byl z nikim to jakis k**wa zart .... :D

Masz rację, to jest żałosne.

Ale jednak nie mniej niż Twoje udzielanie się w tym temacie. Podejrzewam już kto z tu obecnych może być takim przykładowym 12-latkiem ;)

":D"

#1358 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 13:08

Ideał dziewczyny farmera

Oczywiście.. tylko wydaję mi się, że nikt nie powinien podejmować decyzji za mnie. Tylko ja mogę stwierdzić czego chcę.

:)

Wczesniej tak napisalam,ze wlasne decyzje. Powinnas sama okreslic co dla ciebie wazne.

Tudo ja to jestem blondyna :(

#1359 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 13:11

Ideał dziewczyny farmera

Ze niby ja ? :D Wiesz co, w d*pie mam ten wasz zwiazek ale z pytaniami powinnas isc tylko i wylacznie do Rozczarowanego a nie na forum dzieciaku :D :D

Tudo ja to jestem blondyna :(

Za bardzo bawisz sie w mame :D Ty zakladalas temat czy miglanc ? :D Bo moj odrzucili szanowni admini  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share Rozczarowana

Rozczarowana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 sierpień 2016 - 13:14

Ideał dziewczyny farmera

A od czego jest forum, jak nie od tego, żeby ANONIMOWO zebrać opinie innych osób na temat, który może dotyczyć nie tylko mnie?

Być może ja mam 12 lat - nie wiesz i się nie dowiesz ;)

Edytowany przez Rozczarowana, 03 sierpień 2016 - 13:15.