Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Roman4321    1385

Aż żal nie skorzystać z takiej oferty 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Co kupić? Proste...kwiaty :) i całuski i już:)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1264

Kobietę do restauracji na kolację się zaprasza, bo w domu, to zawsze niedosolone będzie, sera za mało, wino słodkie, a ona na półsłodkie ochotę dziś miała, świece na stole tylko, a na parapecie mogłyby jeszcze stać itp...choć oczywiście szczęśliwa jest, że tak się "postarałeś"

pierścionek...no przecież za sześć, najdalej szesnaście kłótni i tak się dowiesz, że jest tak beznadziejny jak ty, bo albo oczko za duże, albo w ogóle mogłoby go nie być

perfumy...kiedy zapytasz dlaczego ich nie używa, odpowie, że są tak piękne,że zwyczajnie szkoda jej ich i postanowiła,że tylko przy szczególnych okazjach używać ich będzie...ale przy okazji wyrzutów o pierścionek, również i w tym przypadku dowiesz się, że w ogóle w jej gust nie trafiłeś...ale w gust swoich byłych, Kaśki, Zośki czy Tośki, to na pewno byś trafił!xD

Kobiecie nie daje, nie robi się prezentów niespodzianek, z rzeczy które sama może zrobić, wziąć, kupić... pytanie więc, co ów prezentem niespodzianką być by mogło? żeby poznać na ów odpowiedź, trzeba znać odpowiedź na następujące pytanie ... ile razy w tygodniu moja wybranka jest klientką w sex shopie(np), a ile w Rossmanie?;):P

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

@bezbarwny współczuję podejścia...jeśli kobieta kocha to cieszy się ze zwykłych prostych rzeczy,a nie cudów wianków :)

Ale cóż jak babeczka leci na hajs to i wypomni Ci zbyt tani pierścionek,albo nie markowy zapach perfum :)

Kobiety takie złe i okropne,a bez nas byście zginęli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1264

ech Candy...serdecznie dziękuję i wierz mi, nie mniej współczuję9_9

poza tym, wbić do głowy sobie musisz, że zaklinanie rzeczywistości, niczego nie zmieni;)

:P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic jej nie kupuj po za rafaello. (jeśli nie lubisz rafallo to absolutnie nic nie kupuj) Ja tak zrobiłem, kupiłem żonie na urodziny samochód, tylko dlatego że mój już był stary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest tak z kobietami, im więcej dajesz tym więcej będą chcieć później, dasz palec, zechce rękę, kupisz kanarka, jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla kup mi luby.   :P Bajka o złotej rybce mówi wszystko.   :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

czyli trzeba kupować takie prezenty którymi sami będziemy się bawić  :D...jest  w tym sens ¬¬

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No za rok to na urodziny żony robię kostkę przy wjeździe do silosów... B|

A niech się kobita ucieszy co jej będę żałował.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W rzeczy samej Marko,   :D   w ramach prezentu dla żony pomoc młoda gosposia, będziemy sami się nią bawić, a jakże.     :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A propos gosposi, u nas w okolicy ktoś nieznajomy postawił dom pod lasem i osiedlił tam młodą gosposię. Najpierw gadali że jakiś fotograf światowy, później że architekt ze Szwajcarii, do puki ktoś przyjezdny do rodziny nie rozpoznał w nim swojego wikarego z pod warszawskiej parafii. I się wydało tak to ksiądz postawił sobie prywatny dom a w nim prywatna młoda gosposia.

Tylko ludzie donoszą że do posiadłosi przyjeżdża max raz na tydzień. To ja nie wiem ten ksiądz jakiś mało jurny albo ją bidulkę zdradza na mieście:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

My udajemy wierzących, a księża księży, oj Bicz Boży będzie miał co robić, oj będzie miał.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
8 godzin temu, danielhaker napisał:

I Wy również :P 

Zgadza się,wspólnie się uzupełniamy :D

Ale Panowie tu są okrutni dla kobiet swych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
23 godziny temu, Candy napisał:

@bezbarwny współczuję podejścia...jeśli kobieta kocha to cieszy się ze zwykłych prostych rzeczy,a nie cudów wianków :)

Ale cóż jak babeczka leci na hajs to i wypomni Ci zbyt tani pierścionek,albo nie markowy zapach perfum :)

Kobiety takie złe i okropne,a bez nas byście zginęli :P

zgineli bym na pewno, lecz niektóre właśnie takim podejściem potrafią doprowadzić do ruiny ,

to nie tylko sie tyczy kobiet , faceci tez biorą na litość wiele ,potrafia wyłudzić  ,

znam takie przypadki,ale cóz takie życie   ,miłość czy zauroczenie,pozbawia nas czujności ,stajemy sie ofiarami na własne życzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, Candy napisał:

 

Ale Panowie tu są okrutni dla kobiet swych :P

Ja bym tak drastycznie tego nie ujął   :P  raczej trzymamy je na wodzy żeby nie poniosły, a wszyscy będą zadowoleni.    :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Ja uważam że dobra kobieta/żona to taka która karmi wystarczająco w domu żeby nie musieć wpieprzać na mieście :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

o to to, a jak mąż się wybiera w delegację, to tak go nakarmić, żeby na samą myśl o jedzeniu, brzuch go rozbolałxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
15 minut temu, Roman4321 napisał:

o i mamy już jakiś konkret to może jezcze skąd pochodzisz?

 

Konkret jest,ale ja już jestem "klepnięta" :D

 

1 minutę temu, artur125 napisał:

o to to, a jak mąż się wybiera w delegację, to tak go nakarmić, żeby na samą myśl o jedzeniu, brzuch go rozbolałxD

O tak żebyś wiedział :D

Meza z domu się nie wypuszcza głodnego i z pełnymi...nie ma to tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj