Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#1281 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 20:30

Ideał dziewczyny farmera Cinek w pełni się z Tobą zgadzam, mój tata grał kiedyś po weselach i się wychowałam na takich starych ludowych przyśpiewkach... wystarczy posłuchać a zgorszyć się można;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 17:43
  •  

#1282 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 21 listopad 2013 - 14:19

Ideał dziewczyny farmera ja znam ludowe przyspiewki gram na akordeonie po dozynkach i weselach
mowicie zem zgorszony?????????

Edytowany przez nikolas29, 21 listopad 2013 - 14:21.

#1283 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 14:34

Ideał dziewczyny farmera Broń Boże

#1284 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 16:11

Ideał dziewczyny farmera

Yhy kiedyś to ludzie święci byli a ta dzisiejsza młodzież........akurat uwierzę,oni nie mieli internetu czy komórek ale byli tacy sami a nawet.....gorsi B)

Nie byli święci ,ale nie byli też tacy sami . Kiedyś 13-15 letni chłopak czy dziewczyna, to były jeszcze tak naprawę dzieci . Dziś w tym wieku już idzie wszystko ,tzn . pełna ''dorosłość '' .Właśnie te telefony ,ten internet zabiera dzieciom dzieciństwo ,które przecież trawa tak krotko . Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi. :ph34r:
Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom ,ponieważ dają wyobrażenie o życiu w którym tak naprawdę nie ma zasad .
Dziś chłopiec z podstawówki potrafi rzucać tekstami do dorosłej dziewczyny ,które bynajmniej nie są w formie ''dzień dobry ''.
Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku . Ludzie ,szczególnie Ci młodzi ,jak się nie zaćpają ,to się zapiją ,albo ich wykończą choroby od tego lajtowego podchodzenia do pewnych spraw .

Edytowany przez Meg5, 21 listopad 2013 - 16:44.

#1285 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 18:08

Ideał dziewczyny farmera

ja znam ludowe przyspiewki gram na akordeonie po dozynkach i weselach
mowicie zem zgorszony?????????

trochę tak :lol: teraz wiem skąd u kolegi takie poczucie humoru
mój ŚP dziadek jak chciał żeby ktoś zrobił coś chybciej to mówił "ruchaj się ruchaj szybciej" więc w tamtych czasach to było inne słownictwo i inne znaczenie miały a dziś to te słowa mają zupełnie inne znaczenie wiemy jakie :lol:

#1286 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 18:49

Ideał dziewczyny farmera ale zgadlas...jeszcze jestem wodzirejem na weselach na zmiane z kolegą. wiec wyczaiłas mnie nie zle
pier**ly trzeba znac

Edytowany przez nikolas29, 21 listopad 2013 - 19:00.

#1287 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 21 listopad 2013 - 19:06

Ideał dziewczyny farmera

Nie byli święci ,ale nie byli też tacy sami . Kiedyś 13-15 letni chłopak czy dziewczyna, to były jeszcze tak naprawę dzieci . Dziś w tym wieku już idzie wszystko ,tzn . pełna ''dorosłość '' .Właśnie te telefony ,ten internet zabiera dzieciom dzieciństwo ,które przecież trawa tak krotko . Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi. :ph34r:
Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom ,ponieważ dają wyobrażenie o życiu w którym tak naprawdę nie ma zasad .
Dziś chłopiec z podstawówki potrafi rzucać tekstami do dorosłej dziewczyny ,które bynajmniej nie są w formie ''dzień dobry ''.
Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku . Ludzie ,szczególnie Ci młodzi ,jak się nie zaćpają ,to się zapiją ,albo ich wykończą choroby od tego lajtowego podchodzenia do pewnych spraw .

Zgadzam się z Tobą @Meg5.
Dzisiaj dzieciaki ledwo przyjdą ze szkoły to już odpalają komputer i muszą "pogadać"na FB z koleżankami z którymi widziały sie godzine temu w szkole.Kiedyś człowiek przylatywał ze szkoły,rzucał torbę i pędził na podwórko pograć w piłkę,posiedzieć na trzepaku albo pomagał w domu.

#1288 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:16

Ideał dziewczyny farmera

Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi.
Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom

Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku .

Ej no ja tam mam...konto :ph34r: Co do reszty to masz rację chociaż tak nie do końca.Tak o wszystko co złe to ja bym internetu nie posądzał.To tylko medium-środek przekazu...Wiele zależy od hmmm rodziny/środowiska,w którym taki młody człowiek dorasta przede wszystkim.No ale styknie tych wywodów powróćmy do tematu....na czym stanęło??? B)
Marcin

#1289 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:17

Ideał dziewczyny farmera Tak tak kiedys ale to bylo kiedys. Zeby porozmawiac z kolezanka wsiadalo sie na rower i fru do niej jak nie bylo telefoni nie wspomne o internecie.

Tak jak @Megi pisze dzis internet zabiera dziecinstwo dzieciom, a potem gdy sa starsi to nie maja kolegow kolezanek bo mlodzienczosc spedzili na necie w buszowaniu bzdetow.

Potem taki nazeka ze niemoze nikogo znalezc, Dlaczego???? Bo zamiast szukac poznawac to woli siedziec na necie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1290 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:24

Ideał dziewczyny farmera na necie tez mozna kogos poznac bananko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1291 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:35

Ideał dziewczyny farmera niby tak. Ale kogo lepie wolisz poznac, piekna w realu czy piekna na necie??

Niby dwie piekne tylko jak przyjdzie poznac ta piekna z neta w realu to bywa rozczarowanie.

Bo ktos po pisaniu na necie inaczej sobie wyobrazal to piekna
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1292 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:38

Ideał dziewczyny farmera piekna tez nie dobrze miec bo sie inni kreca///oby tylko w głowie dobrze miała

#1293 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 19:42

Ideał dziewczyny farmera a bo to sie liczy zaufanie, jezeli piekna kocha i szanuje to i z takiej cos bedzie w zwiazku :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1294 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 listopad 2013 - 21:01

Ideał dziewczyny farmera

Nie zakładajcie tych fejsbuków, bo wszystko co zostanie tam napisane przez nas, opublikowane, zagraża nam, bo wszystko wiedza o nas co robimy z kim się spotykamy. Jednym słowem inwigilacja na całego, a dane są przechowywane w tajnych serwerowniach, także ja bym jednak się wstrzymywał z masową publikacją swoich wypowiedzi tam :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#1295 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 22 listopad 2013 - 23:00

Ideał dziewczyny farmera Ja konto mam tylko tu ,kiedyś była Nasza Klasa ale zlikwidowałem ze względu na to co piszesz gregorius i zgodzę się z tobą że inwigilacja jest ,oby nie na naszym forum ,co do tych tajnych serwerów to może przesada bo kto miałby niby się nami szaraczkami interesować chociaż nigdy nie wiadomo . Pisząc w necie musimy się liczyć z tym że pozostawiamy choćby cząstkowe informacje o sobie ,które kiedyś ktoś może wykorzystać przeciwko nam i nimi zaszkodzić,ale puki co cieszmy się tym co mamy .

#1296 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 17:27

Ideał dziewczyny farmera No zgadzam sie, moj maz pozostawil po sobie informacje i musi sie teraz zglosic na....... :unsure:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1297 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:30

Ideał dziewczyny farmera

No zgadzam sie, moj maz pozostawil po sobie informacje i musi sie teraz zglosic na....... :unsure:

na dokończ choć piszemy nie w temacie

Dlaczego cytujesz poprzedniego posta? Przecież wiesz,że tak nie wolno.
+1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 listopad 2013 - 18:43.

#1298 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 20:13

Ideał dziewczyny farmera Moj sie w wielkie gowno wplatal, chodzi o ASO jak to sie skonczy to nie wiem. :unsure:

No ale jak MOJ to mowi, ze zadnych prokuratorow sie nie boi
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1299 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 23 listopad 2013 - 20:23

Ideał dziewczyny farmera Narobiliście kwasu a za takie coś się odpowiada ;)
Z tym prokuratorem to jest tak że prędzej czy później się zacznie bac :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1300 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 20:31

Ideał dziewczyny farmera

Nie zakładajcie tych fejsbuków, bo wszystko co zostanie tam napisane przez nas, opublikowane, zagraża nam, bo wszystko wiedza o nas co robimy z kim się spotykamy. Jednym słowem inwigilacja na całego,

Najlepiej odłączcie komp od zasilania a monitor za okno.Komórkę do szuflady i wtedy bedziecie bezpieczni.Super podejście gratulację....
Marcin