Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ansja    747

co jak co, ale ty chyba najlepiej wiesz jaki jestem naprawdę?

A ty wiesz rowniez jaka ja jestem ... zwykla dzierwczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niby tak Sean ale po co udawac,ze sie jest fajna, mila,slodka np tu na forum jak rzeczywistosc jest inna, Najlepiej zawsze byc wszedzie soba,taka jak na codzien nie robic niczego na pokaz i by sie dopasowac i przypodobac do innych ludzi.

 

Szukają na gwałt męża.       :P    :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Szukają na gwałt męża.       :P    :D

 

Nie chodzi o szukanie na gwalt tak od razu znow.Wedlug mnie to jest czyste bycie w punkcie zainteresowania i moze sponsoring ? Rozni ludzie maja rozne myslenie

Czasem jesteś nie zwykła ;-)

O to cos nowego sie o sobie dowiedzialam,,,

niby gdzie ta niezwyklosc dostrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To też można dosyć szybko i łatwo wychwycić o co takiej chodzi, byle nie mieć różowych okularów.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Ta która wie co to producent bielizny damskiej i zaopatruję się u niego. Dba o siebie i swój wyglą. Potrafi się ubrać i zachować w każdym towarzystwie. Musi być też oczytana.

 jak ci bedzie paradowała cały dzień po domu to bym zrozumiał ale na codzień to nie widać a w nocy niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

 jak ci bedzie paradowała cały dzień po domu to bym zrozumiał ale na codzień to nie widać a w nocy niepotrzebne :)

 

Oj Master...normalnie zes powiedzial.

 

kazdy czlowiek jest inny i kazdy ma swoj idealny wizerunek partnerki/ partnera z ktorym chcialby spedzic reszte zycia.Dla jednych najwazniejszy jest wyglad,dla innych madrosc i inteligencja,dla niektorych umiejetnosc zajmowania sie domem,perfekcyjne upodobania podobne do siebie,a jeszcze inni chca miec wszystkie tye cechy w jednej kobiecie.Poznajac kogos nasze wszystkie marzenia odplywaja,bo tak naprawde przestaje byc wazny ten wykreowany wizerunek w glowie.Choc w dzisiejszych czasach to jednak mezczyzni ustalaja idealny wyglad kobiety przez znaczacy wplyw jaki maja media,ktore pokazuja gwiazdy i wiekszosc kobiet sie pozniej do nich upodabnia.Zaczyna brakowac takiej niezaleznosci i indywidualnego wlasnego wizerunku bez wzorowania sie na innych tylko miec swoj wlasny styl i wlasny sposob na siebie i swoje pasje.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Najlepiej jakby w pakiecie było wszystko.  Razem pracować w domu, razem jeść obiad, razem spać. :)

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak chciałby wiadomo,że każdy,lecz jednak ciężko aby wszystko otrzymać w jednym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Master...normalnie zes powiedzial.

 

.Zaczyna brakowac takiej niezaleznosci i indywidualnego wlasnego wizerunku bez wzorowania sie na innych tylko miec swoj wlasny styl i wlasny sposob na siebie i swoje pasje.

 

Właśnie oto chodzi byś miała swój indywidualny wizerunek i to pod jego urokiem powinien znaleźć się odpowiedni kandydat na resztę życia,    właśnie zafascynowany tym wizerunkiem.     :P   Błędem jest wzorowanie się na kimś innym, każdy ma ten indywidualny wizerunek i na dłuższą metę nie da się udawać kogoś innego,     :)    no i później jest rozczarowanie że poznałem jedną osobę, a jestem z inną, no i rozwody.     :)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jest jeszcze kwestia,zeby sie dostosowac i poddac upodobaniom osoby poznanej przez nas, Nikt nie jest bez wad,ale tez trzeba byc tolerancyjnym i z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Masz rację spotykają się dwie osoby i każda szczera to jakoś się dopasują ale gorzej ja ta jedna udaje kogoś innego to potem problemy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie zupełnie poddać, bo poddaństwo równa się z niewolnictwem,      :)   ale powiedzmy że kompromis - ja z czegoś zrezygnuję dla Ciebie, Ty zrezygnujesz z czegoś dla mnie.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zalezy na jaki typ charakteru trafisz dokladnie tak.Sila dopasowac dziewczyne jezeli chce chlopak do siebie,ciagle pouczajac,uwazajac,ze on ma tylko racje i daje jej do zrozumienia,ze powinna byc ta <kura domowa> to nie kazda na to przystanie. Troche wolnosci i swobody sie nalezy. by jedno drugiego nie ograniczalo.


Zaufac tak od razu obcej osobie tez jest ciezko by wszystko mowic.A co zrobic jezeli chlopak uwaza,ze jest idealny a dziewczynie kazdej jednej widzi jakas wade? Co zrobic aby sie go skutecznie pozbyc,bo nie widzi sie w nim nic interesujacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Zaufac tak od razu obcej osobie tez jest ciezko by wszystko mowic.A co zrobic jezeli chlopak uwaza,ze jest idealny a dziewczynie kazdej jednej widzi jakas wade? Co zrobic aby sie go skutecznie pozbyc,bo nie widzi sie w nim nic interesujacego?

Miłość równa się zaufanie     :)   co zrobić z takim narcyzem?   jak najdalej od takiego, bo do końca życia będziesz dla niego nikim.    ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Z perfekcjonistą to tak potem jest sam jest ideał a dziewczynę chce na siłę zmieniać pod swoje wyobrażenie. Albo się bierze osobę taką jaka jest albo się szuka dalej.

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tak Sean od takiego trzeba uciekac i czasem stosowac chwyty bezwzgledne i bezduszne,tylko gorzej jak i to nie dziala. Wiec czasem trzeba sie posluzyc lekkim klamstwem by puscic takiego na szaro i w las.

 


Tylko pozniej z tego robi sie straszny syf jak facet uwierzy i nie moze pogodzic sie z porazka wlasna to bywa msciwy i robi wszystko aby ta dziewczyna wypadla w jak najgorszym swietle przed innymi ludzmi.


Nie jest sie wstanie poznac dokladnie kogos w krotkim czasie by wiedziec o nim wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Wszystko w porządku jak odpuści, gorzej jak se coś ubzdura i nie odpuszcza bo se myśli jak mi tak śmiał ktoś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Tylko pozniej z tego robi sie straszny syf jak facet uwierzy i nie moze pogodzic sie z porazka wlasna to bywa msciwy i robi wszystko aby ta dziewczyna wypadla w jak najgorszym swietle przed innymi ludzmi.

 

 

No to jest zwykłym dupkiem, skoro się mści na kimś kto go nie chce.       ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Master jest zasada nigdy nie ufaj calkiem osobie calkiem nieznanej,ktora jest nie raz na drugim koncu swiata i znasz ja tylko z telefonu.Nie wiesz kto jest po drugiej stronie i co zamierza, Aby sie przed kims otworzyc potrzeba sie widziec w realu.


No to jest zwykłym dupkiem, skoro się mści na kimś kto go nie chce.       ;)
 

Podlosc jest w kazdym tylko w wiekszej i mniejszej ilosci. A msciwym nie poplaca byc,bo to sie odwraca przeciwko samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Master jest zasada nigdy nie ufaj calkiem osobie calkiem nieznanej,ktora jest nie raz na drugim koncu swiata i znasz ja tylko z telefonu.Nie wiesz kto jest po drugiej stronie i co zamierza, Aby sie przed kims otworzyc potrzeba sie widziec w realu.

 

 

Samo widzieć, to też mało, bo ktoś może się maskować, potrzeba trochę więcej czasu.     :)

 

 

. A msciwym nie poplaca byc,bo to sie odwraca przeciwko samemu sobie.

Trochę zabrzmiało jak jakbym to ja był tym mszczącym.   :P     :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Dobrze mówisz bo po pewnym czasie poznawania jedna ze stron może dojść o wniosku że jednak ta osoba to nie jest ta której się szuka.

I wtedy należy się rozstać, a nie jest to łatwe zwłaszcza dla tej drugiej strony ale tak bywa i nic się na to nie poradzi.

Należy wtedy tej osobie dać odejść bo jak kocha to wróci a jak nie wróci to znak ze nie była to prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Samo widzieć, to też mało, bo ktoś może się maskować, potrzeba trochę więcej czasu.     :)

 

Trochę zabrzmiało jak jakbym to ja był tym mszczącym.   :P     :D  

No nie Ty jest tak zle narazie z Toba jeszcze.

Czasu potrzeba by sie poznawac w codziennosci a nie przez sms i tel,

 

Master a ty wierzysz w prawdziwa milosc? Raczej takie cos nie istnieje,bardziej fascynacja,zakochanie pozniej przyzwyczajenie sie chyba do siebie. No nie wiem jak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zakochanie to jest miłość, chyba że miałaś na myśli tylko zauroczenie kimś,    :)   ale zauroczenie to lżejsza forma miłości.    :P     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj