Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Masz rację, to jest żałosne.

Ale jednak nie mniej niż Twoje udzielanie się w tym temacie. Podejrzewam już kto z tu obecnych może być takim przykładowym 12-latkiem ;)

":D"

Nie przejmuj się tymi złośliwościami pod Twoim adresem, znam dziewczyny miastowe które wyszły za rolników i mogę powiedzieć że lepiej sobie radzą na wsi niż te rodowite ze wsi, tylko chęci i przekonanie że wieś to jest Twoje miejsce na ziemi, no i zrozumienie i pomoc ze strony męża i nowej rodziny.          :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Poziom pytania dostosowałam do poziomu rozumowania Rolnika, którego znam.

;)

 

to Ty z takim durniem chciałaś się związać?

 

vT coś ty się na nią tak zawziął? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozczarowany dzieciaku :D... Zapamietaj moja pierwsza rade, olej ta pizde :D Tyle w temacie :D

 

Bardzo ładne masz słownictwo BRAWO!!!!!!!!            ;[

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Bardzo ładne masz słownictwo BRAWO!!!!!!!! ;[

 

Te prawiczku, gdzie zobaczysz tylko damski nick lub kawałek damskiego buta już zaczynasz słodzić :D Znam takich jak Ty :D także nie pisz do mnie bo mnie nie poderwiesz :D

to Ty z takim durniem chciałaś się związać?

 

vT coś ty się na nią tak zawziął? :D

 

Ja jej tylko pomagam Nie chce za miesiąc zobaczyć Rozczarowanej2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te prawiczku, gdzie zobaczysz tylko damski nick lub kawałek damskiego buta już zaczynasz słodzić :D Znam takich jak Ty :D także nie pisz do mnie bo mnie nie poderwiesz :D

Ja jej tylko pomagam Nie chce za miesiąc zobaczyć Rozczarowanej2 :D

Dla mnie synek to ty jesteś zwykły gówniarz i wiejski burak.        :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Dla mnie synek to ty jesteś zwykły gówniarz i wiejski burak. :)

O masz, a powiesz mi to w twarz pipko? :D Czy wierszyk ulozysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Poczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz to może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie <_<


Zabawny?, jak dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O masz, a powiesz mi to w twarz pipko? :D Czy wierszyk ulozysz?

Twarz to najpierw trzeba mieć,  zastanów się dzieciaku nad sobą bo robisz z siebie kompletne zero.      ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Gość który udaje pszczółke maję chce mnie czegoś tutaj uczyć? Drugi lata w damskich gaciach.. no panowie co jest z wami :D

Twarz to najpierw trzeba mieć, zastanów się dzieciaku nad sobą bo robisz z siebie kompletne zero. ;[

No tak Ty jej nie masz,za to masz fajne gacie damskie w pudle w nich byś zrobił karierę :D Do tego jeszcze Twoje mega wierszyki Mmm Czad :DD W taki sposób do końca życia będziesz prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczulem w co haha :D ? W Twoje uzalanie czemu chlopak kompal mnie w dupe ?Prosze Cie ogarnij sie bo majaczysz :D :D

 

 

 

Myśl nadal że jak konia sobie walisz to jesteś już facetem     :D   ty o ułożeniu wierszyka to możesz tylko sobie pomarzyć, wystarczy  spojrzeć na twój bełkot który piszesz.       :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Myśl nadal że jak konia sobie walisz to jesteś już facetem :D ty o ułożeniu wierszyka to możesz tylko sobie pomarzyć, wystarczy spojrzeć na twój bełkot który piszesz. :)

 

O masz pipa próbuje pisać i sikać stojąc :DD Jak zmienię nick na Tatiana4 i wstawię kawałek nogi też będziesz udawał jaki to jesteś fajny i pisał te wieśniackie wieszyki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pampersa i spać chamie, bo do pisania na forum to za głupi jesteś.     ;[

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Uuuuuu pizdeczka płacze :D :D Wpadnij do mnie do Olsztyna powtórzę Ci wszystko jeszcze raz a Ty mi a później wiesz jak to się skończy :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uuuuuu pizdeczka płacze :D :D

 

No czas już z tobą zrobić porządek.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Jak coś to pisz PW do mnie i się ustawimy:D Jak nie to spierdalaj na jakąś proxe bo tu kariery z tymi wierszami i damskimi gaciami Nie zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Cześć  :)

 

Drodzy Rolnicy,

Czy rzucanie dziewczyny z miasta, która jest drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafi gotować i którą się niby KOCHA i to z wzajemnością to u Was normalne?

Czy "wydaje mi się", że ona sobie nie da rady na gospodarstwie jest rozsądnym powodem do rozstania? Dodam, że chodzi tylko o to.

Pytam, bo jestem z miasta i może się nie znam..

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi  ;)

A mi się wydaje ,że chłopak po prostu miał cie dość i dyplomatycznie kopną w d... to ,że jesteś :drobna, ładna, inteligentna, wykształcona, potrafisz gotować  to są zalety, ale skoro tak łatwo z ciebie zrezygnował to twoich wad musi być więcej.  Swoją drogą kawał tępaka  z niego,mógł chociaż wymyślić coś bardziej finezyjnego ?? np że ma raka jąder i nie chce niszczyć ci życia z powodu swojej dysfunkcji  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tu tylko brakuje rzucic granatem :) Byla by zabawa i jeszcze duze buuum >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak to jest Aniu jak wiejski prostak myśli że jak zacznie rzucać wulgaryzmami to jest kimś, a jest nikim.       :)  Po tym poznaje się gówniarza.         :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

No czas już z tobą zrobić porządek.  

 

co ty odpe...asz mój synu ???sam się wpie.. w  wątek a teraz jeszcze koledze grozisz ??walnij się w łeb . najlepiej młotkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najpierw przeczytaj chłopczyku kto się tu wpier i rzuca do wszystkich wulgaryzmami, a potem broń tego mądralę. Grożę? nie moderatorzy zrobią z nim porządek.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj