Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
nikolas29    450

Ktora osiemnastolatka wie czego chce?

dzisiaj to juz 15stka wie czego chce i po co...nie krempuje sie tak jak moja babcia buzi to po slubie a nie od razu numer..a dzis 15stke to nie krempuje. wiadomo ze na cale zycie wybierac to trzeba dorosnac

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

A kiedy się osiąga tą dorosłość bo nie kiedy i 30sto latek zachowuje jak małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ooo jeszcze 2 lata i będę Dżagą :)

 

 

Dzagi gora :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

moja babcia buzi to po slubie

Yhy kiedyś to ludzie święci byli a ta dzisiejsza młodzież........akurat uwierzę,oni nie mieli internetu czy komórek ale byli tacy sami a nawet.....gorsi B)


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Cinek w pełni się z Tobą zgadzam, mój tata grał kiedyś po weselach i się wychowałam na takich starych ludowych przyśpiewkach... wystarczy posłuchać a zgorszyć się można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

ja znam ludowe przyspiewki gram na akordeonie po dozynkach i weselach

mowicie zem zgorszony?????????

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Yhy kiedyś to ludzie święci byli a ta dzisiejsza młodzież........akurat uwierzę,oni nie mieli internetu czy komórek ale byli tacy sami a nawet.....gorsi B)

Nie byli święci ,ale nie byli też tacy sami . Kiedyś 13-15 letni chłopak czy dziewczyna, to były jeszcze tak naprawę dzieci . Dziś w tym wieku już idzie wszystko ,tzn . pełna ''dorosłość '' .Właśnie te telefony ,ten internet zabiera dzieciom dzieciństwo ,które przecież trawa tak krotko . Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi. :ph34r:

Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom ,ponieważ dają wyobrażenie o życiu w którym tak naprawdę nie ma zasad .

Dziś chłopiec z podstawówki potrafi rzucać tekstami do dorosłej dziewczyny ,które bynajmniej nie są w formie ''dzień dobry ''.

Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku . Ludzie ,szczególnie Ci młodzi ,jak się nie zaćpają ,to się zapiją ,albo ich wykończą choroby od tego lajtowego podchodzenia do pewnych spraw .

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

ja znam ludowe przyspiewki gram na akordeonie po dozynkach i weselach

mowicie zem zgorszony?????????

trochę tak :lol: teraz wiem skąd u kolegi takie poczucie humoru

mój ŚP dziadek jak chciał żeby ktoś zrobił coś chybciej to mówił "ruchaj się ruchaj szybciej" więc w tamtych czasach to było inne słownictwo i inne znaczenie miały a dziś to te słowa mają zupełnie inne znaczenie wiemy jakie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

ale zgadlas...jeszcze jestem wodzirejem na weselach na zmiane z kolegą. wiec wyczaiłas mnie nie zle

pier**ly trzeba znac

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Nie byli święci ,ale nie byli też tacy sami . Kiedyś 13-15 letni chłopak czy dziewczyna, to były jeszcze tak naprawę dzieci . Dziś w tym wieku już idzie wszystko ,tzn . pełna ''dorosłość '' .Właśnie te telefony ,ten internet zabiera dzieciom dzieciństwo ,które przecież trawa tak krotko . Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi. :ph34r:

Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom ,ponieważ dają wyobrażenie o życiu w którym tak naprawdę nie ma zasad .

Dziś chłopiec z podstawówki potrafi rzucać tekstami do dorosłej dziewczyny ,które bynajmniej nie są w formie ''dzień dobry ''.

Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku . Ludzie ,szczególnie Ci młodzi ,jak się nie zaćpają ,to się zapiją ,albo ich wykończą choroby od tego lajtowego podchodzenia do pewnych spraw .

Zgadzam się z Tobą @Meg5.

Dzisiaj dzieciaki ledwo przyjdą ze szkoły to już odpalają komputer i muszą "pogadać"na FB z koleżankami z którymi widziały sie godzine temu w szkole.Kiedyś człowiek przylatywał ze szkoły,rzucał torbę i pędził na podwórko pograć w piłkę,posiedzieć na trzepaku albo pomagał w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi.

Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom

 

Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku .

Ej no ja tam mam...konto :ph34r: Co do reszty to masz rację chociaż tak nie do końca.Tak o wszystko co złe to ja bym internetu nie posądzał.To tylko medium-środek przekazu...Wiele zależy od hmmm rodziny/środowiska,w którym taki młody człowiek dorasta przede wszystkim.No ale styknie tych wywodów powróćmy do tematu....na czym stanęło??? B)


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak tak kiedys ale to bylo kiedys. Zeby porozmawiac z kolezanka wsiadalo sie na rower i fru do niej jak nie bylo telefoni nie wspomne o internecie.

 

 

Tak jak @Megi pisze dzis internet zabiera dziecinstwo dzieciom, a potem gdy sa starsi to nie maja kolegow kolezanek bo mlodzienczosc spedzili na necie w buszowaniu bzdetow.

 

 

Potem taki nazeka ze niemoze nikogo znalezc, Dlaczego???? Bo zamiast szukac poznawac to woli siedziec na necie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

niby tak. Ale kogo lepie wolisz poznac, piekna w realu czy piekna na necie??

 

Niby dwie piekne tylko jak przyjdzie poznac ta piekna z neta w realu to bywa rozczarowanie.

 

Bo ktos po pisaniu na necie inaczej sobie wyobrazal to piekna


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a bo to sie liczy zaufanie, jezeli piekna kocha i szanuje to i z takiej cos bedzie w zwiazku :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Nie byli święci ,ale nie byli też tacy sami . Kiedyś 13-15 letni chłopak czy dziewczyna, to były jeszcze tak naprawę dzieci . Dziś w tym wieku już idzie wszystko ,tzn . pełna ''dorosłość '' .Właśnie te telefony ,ten internet zabiera dzieciom dzieciństwo ,które przecież trawa tak krotko . Wystarczy wejść na FB czy inny porypany portale i poczytać o czym pisze młodzież ,jakich używa słów ,jakie wstawia fotki i reszta to lubi. :ph34r:

Internet ,aż pęka w szwach od informacji ,które tak naprawdę tylko szkodzą młodym ludziom ,ponieważ dają wyobrażenie o życiu w którym tak naprawdę nie ma zasad .

Dziś chłopiec z podstawówki potrafi rzucać tekstami do dorosłej dziewczyny ,które bynajmniej nie są w formie ''dzień dobry ''.

Także Cinek ,to jest inny świat ,to świat który pedzie w złym kierunku . Ludzie ,szczególnie Ci młodzi ,jak się nie zaćpają ,to się zapiją ,albo ich wykończą choroby od tego lajtowego podchodzenia do pewnych spraw .

 

Nie zakładajcie tych fejsbuków, bo wszystko co zostanie tam napisane przez nas, opublikowane, zagraża nam, bo wszystko wiedza o nas co robimy z kim się spotykamy. Jednym słowem inwigilacja na całego, a dane są przechowywane w tajnych serwerowniach, także ja bym jednak się wstrzymywał z masową publikacją swoich wypowiedzi tam :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja konto mam tylko tu ,kiedyś była Nasza Klasa ale zlikwidowałem ze względu na to co piszesz gregorius i zgodzę się z tobą że inwigilacja jest ,oby nie na naszym forum ,co do tych tajnych serwerów to może przesada bo kto miałby niby się nami szaraczkami interesować chociaż nigdy nie wiadomo . Pisząc w necie musimy się liczyć z tym że pozostawiamy choćby cząstkowe informacje o sobie ,które kiedyś ktoś może wykorzystać przeciwko nam i nimi zaszkodzić,ale puki co cieszmy się tym co mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No zgadzam sie, moj maz pozostawil po sobie informacje i musi sie teraz zglosic na....... :unsure:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

No zgadzam sie, moj maz pozostawil po sobie informacje i musi sie teraz zglosic na....... :unsure:

na dokończ choć piszemy nie w temacie

 

Dlaczego cytujesz poprzedniego posta? Przecież wiesz,że tak nie wolno.

+1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Moj sie w wielkie gowno wplatal, chodzi o ASO jak to sie skonczy to nie wiem. :unsure:

 

 

No ale jak MOJ to mowi, ze zadnych prokuratorow sie nie boi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Narobiliście kwasu a za takie coś się odpowiada ;)

Z tym prokuratorem to jest tak że prędzej czy później się zacznie bac :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

 

Nie zakładajcie tych fejsbuków, bo wszystko co zostanie tam napisane przez nas, opublikowane, zagraża nam, bo wszystko wiedza o nas co robimy z kim się spotykamy. Jednym słowem inwigilacja na całego,

Najlepiej odłączcie komp od zasilania a monitor za okno.Komórkę do szuflady i wtedy bedziecie bezpieczni.Super podejście gratulację....


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj