Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#901 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:;)

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:11

Ideał dziewczyny farmera

To się dopiero zaczną problemy jak się dwoje dyslektyków dobierze! Dzieciom nie będzie miał kto zadań domowych sprawdzić, a jak będą musieli jakieś podanie o pracę napisać lub pismo urzędowe?

trudno.. świata nie zmienisz.. możesz jedynie zmienić siebie ;)
jak ktoś nie chce sie uczyć i poprawiać no to nie da sie zmusić.
aaa dzieci mogą być całkiem inne. może akurat będą uwielbiały czytać książki i sie uczyć ;) tego nigdy nie wiadomo i nie ma co zakładać najgorszej wersji ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 12:14
  •  

#902 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:28

Ideał dziewczyny farmera Gdy się zakłada najgorszą wersję to i rozczarowanie...mniejsze. Swoja drogą też wolę jak posty jako tako wyglądają...wszak to forum a sposób pisowni nie jako świadczy o człowieku. Może jednak powróćmy do głównego wątku...bo ciekawie się czyta...
Osobiście proponowałbym połączyć ten temat z "Dziewczyna na gospodarkę" bo wg. mnie to to samo...
Marcin

#903 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:43

Ideał dziewczyny farmera Ideał a dziewczyna na gospodarkę to nie to samo ;) . Ideał nie istnieje w realnym świecie a dziewczyna na gospodarkę to zazwyczaj kompromis naszych oczekiwań i rzeczywistości.
Fajnie jak nasza wybranka jest bliska ideału, czasami przynajmniej na początku tak się wielu wydaje a później i tak życie pisze własne scenariusze.

#904 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 887 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 15:24

Ideał dziewczyny farmera Ann87 szkoda że więcej kobiet nie ma z takim podejściem jak Ty :) Pozdrawiam. Jak czytam to forum to humor wraca :D. Disco w moich okolicach zaczyna dominować w wielu klubach widać to gołym okiem po tym jak ludzie się bawią :D

#905 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:;)

Napisany 10 styczeń 2013 - 15:38

Ideał dziewczyny farmera aaa bo niektóre nie wiedzą co dobre ;D heh
disco w klubach taaa.... 'ona tu jest.. i tańczy dla mnie' ... nie cierpię disco ! ;D

#906 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 887 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 15:47

Ideał dziewczyny farmera Właśnie że nie weekend już przeminoł. Wpadnij do powiatu pilskiego a się przekonasz. Również nie przepadam za disco choć przy tym najlepiej czuje rytm oraz przy tej muzyce nauczyłem się tańczyć :D

#907 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 16:24

Ideał dziewczyny farmera

@Meg5 Nie wiem dlaczego mój post tak bardzo Cię zabolał, nie odbieraj tego tak osobiście nie o Tobie napisałem. To było takie bardzo dosadne przerysowanie pewnych kryteriów wyboru przyszłej małżonki, w odpowiedzi na posty innych użytkowników którzy starali się udowodnić że wygląd zewnętrzny jest dla nich zupełnie nie istotny.]

Jak nie wiesz co ? To już prawie pewne jest ,że się tego nie dowiesz ....

Edytowany przez Meg5, 10 styczeń 2013 - 16:26.

#908 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 17:18

Ideał dziewczyny farmera @Meg5-"@jaro jest muzyka do słuchania i jest muzyka do potańczenia .Nie mów ,że wymiotujesz przy disco polo? :rolleyes:
PS: Jak Ty w takim razie znosisz wesela itp. imprezy ,tzn. gdzie Ty te imprezy spędzasz ,no bo chyba nie przy stole i nie na parkiecie ? :ph34r: :lol:"-a to ciekawe jest bardzo to co piszesz.Pamiętam jak swego czasu na jakiejś imprezie DJ spił się tak że nie mógł wykonywać czynności służbowych :D -wtedy mój kumpel przejął jego obowiązki a że fanem strasznym The Cure był (i innych takich) więc za chwilę wszyscy bawili się przy w/w,DM czy Ultravox-a propo's tego ostatniego-uważasz że przy tym czy nie można się bawić ?A imprezy spędzam ostatnimi czasy za stołem (kontuzja kolana) no a jak leci disco polo to obowiązkowo WC (tłumaczę się że to nie z powodu słabej głowy tylko dobrego słuchu) :D .

#909 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 17:52

Ideał dziewczyny farmera Wiesz na weselach nie gra DJ tylko jakaś kapela i raczej nie te czasy by się im załączył falstart ,wiec grają i grają disco polo i nie tylko ... Oczywiście ,że przy tej muzyce, co Ty tu dałeś w przykładzie , można też się bawić ,czemu nie ... ? Ale Wiesz jak ja to mówię ,jak ktoś narzeka na muzykę na imprezie ? Byle jakiej baletnicy ,to przeszkadza rąbek u spódnicy .... :rolleyes: Trzeba czuć rytm i tańczyć ,bo życie to bal i nie ważne co grają ,tylko niech grają bo chcemy tańczyć :D :lol:
PS: Ja też lubię taką muzykę jak Ty ,ale nie wymiotuje przy disco polo . Masz zdecydowanie gorzej ,współczuję . :lol:

#910 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:06

Ideał dziewczyny farmera zacznijmy moze od tego ze na weselach nie graja disco polo, chyba ze zaprosisz zespol weekend albo bayer full, disco polo to ogol, piosenka rytm tekst choreografia i ubior czlonkow grupy etc... mnie np odpychaja klipy disco polo w TV i ogolnie disco polo jako gatunek muzyki, ale jak na weselu zagraja jakas piosenke to mi to nie przeszkadza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:39

Ideał dziewczyny farmera

mój kumpel przejął jego obowiązki a że fanem strasznym The Cure był (i innych takich) więc za chwilę wszyscy bawili się przy w/w

i prawidłowo...
http://youtu.be/YfoIF8zpVCw
to i przy tym z pewnością dali by radę....Tak z innej beczki drogie Panie jaki jest wasz ideał ??? B)Tu jest ciekawy artykuł:
http://www.polskiera...zesny-mezczyzna
Marcin

#912 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:46

Ideał dziewczyny farmera @Meg-a co ja mam niby na to poradzić że nie znoszę disco polo (ogólnie szmiry) ?
"Trzeba czuć rytm i tańczyć ,bo życie to bal i nie ważne co grają ,tylko niech grają bo chcemy tańczyć :D :lol:"-dlaczego niby miałbym tańczyć jak mi zagrają :D ?Ja nawet i czuję rytm i potrafię tańczyć ale żeby to miało być moje ulubione zajęcie ?Jakoś tak bardziej ruchy frykcyjne niż taneczne mi podchodzą :D.

#913 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 18:56

Ideał dziewczyny farmera @Jaro ale przy muzyce disco dance to nogi az same sie rwia do tanca. Slowa nie koniecznie trza znac ale te rytmy to same ciagna.

chociazby ten kawalek. w tym rytmie nogi same tancza

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#914 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:22

Ideał dziewczyny farmera wyobrazmy sobie jakby grano metal na weselu.na weselach nawet przeciwnicy disco polo miekna jak wodeczka zadziala.

#915 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:41

Ideał dziewczyny farmera @banan-litości (wytrzymałem przy tym co zarzuciłaś jakieś 30 sekund )-jak lubisz dynamiczne utwory to i kiedyś też potrafiono takie "szybsze" kawałki grać czy

#916 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:14

Ideał dziewczyny farmera

wyobrazmy sobie jakby grano metal na weselu

polak potrafi :blink:

http://kontakt24.tvn...rafi,83502.html
i jeszcze...

http://youtu.be/gWgH2xRvEQU
osobiście wolę stary dobry rock&roll
http://youtu.be/ZP3wdwRhpFs
Marcin

#917 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:20

Ideał dziewczyny farmera

żona musi jak zawsze pilnować :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#918 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:28

Ideał dziewczyny farmera @jaro ja od dziecka znam tą piosenkę i jak nieraz słyszę ją w radio ,słucham z uwagą jakby pierwszy raz . Piękny utwór :rolleyes: Wierz mi ,słuchamy tego samego ,no może ja jeszcze trochę coś innego ...Kocham muzykę bezgranicznie ..... :wub: .

:wub:

Edytowany przez Meg5, 10 styczeń 2013 - 20:33.

#919 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:34

Ideał dziewczyny farmera Dzięki @Meg-ale ja mam już żonę :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:40

Ideał dziewczyny farmera A ja męża ,nie to miałam na myśli :rolleyes: ^^ O muzyce piszemy .... :P
Tylko nie macie wrażenia ,że zaczynamy odbiegać od tematu ?