X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#821 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 16:56

Ideał dziewczyny farmera

Widzisz babo....problem w tym że ja w pażdzierniku się żenię.

Ma tyle pozytywnych cech że aby taką spotkać to jak w 6 w totka trzeba trafić.

To w końcu problem czy normalnie prawdziwa wygrana i to do tego z wielkiej kumulacji ? :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 11:07
  •  

#822 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 08 styczeń 2013 - 17:15

Ideał dziewczyny farmera

kolos możesz pisać co chcesz. Ale przyznać chyba należy, że na forum każdy interpretuje każdą wypowiedź(i to nie zawsze jak by tego oczekiwać). Sam uprzedziłeś żeby nie odczytać Twojego postu że z Ciebie "jeb..ka". Jednak mimo to się chwalisz swoimi podbojami.. mimo to wymieniasz czego to Ty nie zasmakowałeś. dla mnie to jest nie smaczne i tak już pozostanie. od tego się zaczęło twoje obruszenie, choć nie wiem po co. ale to już było kilka stron temu i uwierz że dla mnie znaczenia nie ma.
a propo, ze zrozumieniem jakoś problemów nie mam, interpretacją również. skoro ty tak uważasz, to już nie moja w tym głowa. miłego dnia życzę

Dziwne tylko, że jako jedna jedyna w przeciwieństwie do innych forumowiczów zinterpretowałaś moje wypowiedzi niepoprawnie.
Wybacz, ale jestem nadzwyczaj spokojnie usposobionym człowiekiem. Nie przypominam sobie, żebym w swoich wypowiedziach nadużywał wykrzyknika, dlatego nie wiem skąd podejrzenie, że się obruszyłem. Bronię swoich racji do czego mam święte prawo.
Jakbyś czytała ze zrozumieniem, to wiedziałabyś, że nie było to chwalenie, a przedstawienie pewnej historii, a żeby nie szukać daleko i żeby nikt nie zarzucił mi, iż opisuję coś, co ktoś, gdzieś, kiedyś mi (być może) powiedział (być może zasłyszane, przekręcone lub stworzone) - co mogłem zrobić, posłużyłem się swoim przykładem.

W każdym razie męczy mnie już ten offtop (podejrzewam, że innych także), więc głosu w tej sprawie zabierał już nie będę.

Jak tak Was czytam to tak jakbym oglądał KAWALEROWIE DO WZIĘCIA na polsacie w niedzielę 19:30

Oglądaj dalej, zapewne będzie jeszcze ciekawiej B)

Bynajmniej przeraża myśl że za te 14(?)lat moje dziecko może do mnie nagle przyjść i powiedzieć że będzie rodzicem :huh: a jeszcze bardziej przykre gdyby dodało "ale nie jestem pewien czy swojego dziecka".. :ph34r: masakra

Jeśli wda się w swoją świętą mamusię, to myślę, że nie masz powodów do niepokoju ^^

P.S.

Byłbym zapomniał... Również życzę miłego dnia (a teraz właściwie już wieczoru ;) )

Ale dziewczeta i chlopcy po to jest internet zeby szukac. Ale kto co szuka to juz jego sprawa. :rolleyes:

Kolejny raz muszę przyznać, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić ;)

To w końcu problem czy normalnie prawdziwa wygrana i to do tego z wielkiej kumulacji ? :lol:

Wiesz @Meg5, myślę, że ani jedno, ani drugie... Po prostu się chłopak żeni, a że jego wybranka jest dla niego najlepsza, najpiękniejsza, najzabawniejsza i w ogóle naj, naj, naj.... Cóż takie jego prawo aby w ten sposób o niej myśleć.
Wszak wszystkie, drogie Panie, jesteście dla swoich wybranków "naj..." :D

Edytowany przez kolos87, 08 styczeń 2013 - 17:37.

Zetor Team

#823 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 17:46

Ideał dziewczyny farmera To przed ta zeniaczka to proponowalabym brac cos na uspokojenie, im blizej slubu tym wieksza goraczka i nerwowka :D

Bo kazdy by chcial zeby wszystko bylo zapiete na ostatni guzik. :D

No tak mi pisal ze chlopa mi brakuje :rolleyes: a jak napisalam ze mam juz coreczke to jakos zamilkl. :D

@kolos co do internetu to napisalam ze sie szuka ale nie pisalam ze druga polowke

Edytowany przez banan575, 08 styczeń 2013 - 17:48.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#824 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 08 styczeń 2013 - 18:01

Ideał dziewczyny farmera Wcale tego nie stwierdziłem ^^

kto co szuka to juz jego sprawa.

I niech tak pozostanie ;)
Zetor Team

#825 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 18:08

Ideał dziewczyny farmera

No tak mi pisal ze chlopa mi brakuje :rolleyes: a jak napisalam ze mam juz coreczke to jakos zamilkl. :D

@kolos co do internetu to napisalam ze sie szuka ale nie pisalam ze druga polowke

Co jak co ale Ty każdego potrafisz wyprowadzić z równowagi , nawet pewnie umarłego.
Różnych ludzi spotkałem na świecie ale ty jesteś jedyna.
Współczuje twojemu mężowi ....o ile oczywiście jest. :D
Zamilkłem bo nie mam ochoty z takimś czymś jak ty rozmawiać--PONIEMAJESZ?
Nie piszę do Ciebie ...zakończyłem rozmowę z Tobą cytatem pt. "Bardzo się cieszę i na tym zakończmy bananowy spór"

A Ty pomimo tego dalej szukasz zadymy .......Brak słów.
Nie dziwił bym się facetowi ale jak już dziewczyna pomimo pisania że "ktoś nie ma ochoty" rozmawiać a ta dalej szuka "dymu" to już jest wyjatkowo nietrawny TYP !!!!!!!
:wacko: :wacko: :wacko:

#826 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 18:20

Ideał dziewczyny farmera Chlopie masz tam dziewczyne narzeczona czy przeszloa zone o samych superltywach to Nia sie zajmij a nie siedzisz na AF i napijasz posty. :D

Jak Cie AF wyprowadza z równowagi to jak pisalam udaj sie do psychiatry. To sa normalni lekarze i przepisza Ci cos na uspokojenie :D

Edytowany przez danielhaker, 08 styczeń 2013 - 20:30.
ortografia

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#827 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2013 - 18:24

Ideał dziewczyny farmera @banan575 i POL1 może już wystarczy tych "czułości" radzę to już zakończyć.

#828 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:12

Ideał dziewczyny farmera Łohoho ile toście napisali przez cały dzień a wkońcu na kłótni sie skończyło, mogło by więcej panienek młodych dołączyć co się chcą na gospodarkę załapać do tego tematu ale one pewnie na innych czatach(bardziej o seksie)

#829 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:14

Ideał dziewczyny farmera @banan, przygadał kocią garnkowi.... a co porabia Twój wybranek, że nabijasz sobie posty??? Że pozwolę sobie zapytac...

@POL, jak koleżanak radzi, "to są normalni ludzie" czyli myśli, że tutaj ich nie ma... ;) więc się nie dziw, że ciebie wyprowadzają z równowagi... ;) mi tez się nie chce wypowiadać w tym temacie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#830 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:19

Ideał dziewczyny farmera Gaspodarka gospodarkà, ale na gospodarce jest gospodarz i to z nim sie bedzie tworzyc calosc (zwiazek) a to nie taka prosta rzecz, jezeli jedno za drugim nie stoi.

Moj przy garach stoi i gotuje bo lubi

Edytowany przez banan575, 08 styczeń 2013 - 19:21.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:44

Ideał dziewczyny farmera A Ty co robisz w tym czasie? Widzę że bardzo czasowa bo prawie cały dzień na necie

#832 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:48

Ideał dziewczyny farmera Normalnie tak bo mam urlop chorobowy ale od czwartku znikam. :D bo do pracy
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#833 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 19:51

Ideał dziewczyny farmera Możesz nie dotrzec bo zawieje nadaja,a masz gospodarstwo czy miastowa?

A dlaczego banan, czy to skojarzenie z częścią roboczą faceta?

A może musi gotowac bo Tobie się niechce też taka opcja jest i znam kilka przypadków

Edytowany przez GREMLIN, 08 styczeń 2013 - 19:59.

#834 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:03

Ideał dziewczyny farmera

A może musi gotowac bo Tobie się niechce też taka opcja jest i znam kilka przypadków

A ja ani jednego . -_- Gdzie tak dobrze kobiety mają ? :rolleyes:

#835 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:07

Ideał dziewczyny farmera W moim rejonie i rodzinie z mojej kobity strony
U mnie też są rzadko a niektóre od razu psu niosę i ten sie zastanawia czy się skusić-są takie co mają dar ale do wykańczania psychicznego faceta, a przed ślubem to łohohoho

Edytowany przez GREMLIN, 08 styczeń 2013 - 20:13.

#836 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:08

Ideał dziewczyny farmera Meg znam paru facetów co gotują i to całkiem nieżle.
Przykładem jest mój sąsiad.
Jeśli facet chce pomóc zonie to zawsze jej pomoze w kuchni i nie tylko.
Kompromis w związku jest bardzo ważny.

#837 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:44

Ideał dziewczyny farmera

U mnie też są rzadko a niektóre od razu psu niosę i ten sie zastanawia czy się skusić

Chyba nie chcesz powiedzieć, że żona kiepsko gotuje. :P

#838 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:46

Ideał dziewczyny farmera Na to wygląda, wolę sam coś sobie zrobić np w mikrofali
Kiedyś jak kawę podgrzewałem w mjkro to nawet fusy nie zostały w szklance :D

Edytowany przez GREMLIN, 08 styczeń 2013 - 20:48.

#839 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:52

Ideał dziewczyny farmera Mojego kolegi z pracy zona wogóle mu nie gotuje.Nigdy nawet nie chciała się nauczyć.
Facet sam gotuje sobie , żonie i dzieciom.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2013 - 20:55

Ideał dziewczyny farmera

Na to wygląda, wolę sam coś sobie zrobić np w mikrofali
Kiedyś jak kawę podgrzewałem w mjkro to nawet fusy nie zostały w szklance :D

A widzisz, trzeba było przed ślubem wpadać do niej na obiadki, a Tobie widzę sama miłość wystarczała. :P