Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Maly86    18

Zgadzam się z Cinekiem to co opisał! Walory zewnętrze są nie ważne, lub schodzą na dalszy plan. Najważniejsze jest to coś czyli charakter, bratnia dusza, która nas przyciąga do danej osoby(atuty).Ta naturalność i poczucie własnej wartości. A reszta przyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Walory zewnętrze są nie ważne, lub schodzą na dalszy plan.

Jak kogoś poznajemy ,to nie oszukujmy się , bo najpierw uwagę zwracamy na walory zewnętrzne, a dopiero przy poznawaniu się dostrzegamy, to czy ten ktoś jest dla nas atrakcyjny też i intelektualnie .Lecz od tej reguły zdarzają się wyjątki ,że najpierw poznamy kogoś właśnie od strony intelektualnej i w naszej ocenie jest bardzo interesującą osobowością (ktoś taki jakbyśmy go znali od zawsze ),a dopiero potem wygląd ,który faktycznie niejednokrotnie ma już mniejsze znaczenie . :) Miłość to nie wygląd, ale przede wszystkim słowa ,gesty ,szacunek . Tak jak w tej piosence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Mogłem trochę inaczej napisać to zdanie i tutaj mnie masz, ale faktycznie zdarzają się wyjątki! Zresztą twoja wypowiedż jest kwintesencją tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia0113    11

tak internetowe związki, bywają idealne, piękni zgrabni i zaradni, szkoda, że czasami rzeczywistość jest taka "nie kolorowa" ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

A potem... Jak to czytalem w pewnej ksiazce, "Piekna bajka konczy sie razem z koncem przyjecia weselnego, potem pozostaja tylko roznice pogladow. spory i rozne postrzegania wielu spraw"

 

A tak nawiasem to Kujawsko-pomorskie jak zawsze aktywne ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
"Piekna bajka konczy sie razem z koncem przyjecia weselnego, potem pozostaja tylko roznice pogladow. spory i rozne postrzegania wielu spraw"

Hmm ,no ale czy tak się nie może skończyć każda bajka ,nie tylko ta tzn.''internetowa ''?

 

Odnośnie kujawsko-pomorskiego ,to wiadomo ,że w tym woj. są sami aktywni ludzie ^^ :D

 

tak internetowe związki, bywają idealne, piękni zgrabni i zaradni, szkoda, że czasami rzeczywistość jest taka "nie kolorowa" ;)

Nie ma idealnych związków ,bynajmniej ja takich nie znam ...Związek ,małżeństwo to jest sztuka kompromisu ,tylko czy niektóre osoby rozumieją znaczenie tego słowa ''kompromis ''.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zapewne kompromis jest wtedy gdy mąż wchodzi do pokoju ze swoimi przekonaniami a wychodzi z Twoimi ... :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm ,u mnie to bywa różnie z tym kto kogo przekona do swoich racji . Staram się myśleć logicznie i nie idę w zaparte, jak ktoś (np. mąż ,ale i nie tylko ) sensownie podważy moje zdanie .

Zaskoczyłeś mnie tym co napisałeś ,czyżbyś sam tego doświadczył niejednokrotnie ...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie-u mnie takie coś że wychodzę z poglądami żony to sytuacja ocierająca się o czyste SF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm tylko o SF ,a nie czasem również i o kino akcji ...? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak po sobie ? :huh: Ty z takimi aluzjami wyskoczyłeś , a ja jako dociekliwa kobieta ,chciałam się dowiedzieć jak to u Ciebie jest z tym kompromisem . :rolleyes: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-zdaje sie że to Ty napisałaś coś o kinie akcji...

Ale do rzeczy-nie wyskoczyłem tylko skojarzył mi się stary kawał "- Co to jest "wymiana poglądów"?

- Kiedy idziesz do szefa z własnym poglądem, a wychodzisz z poglądem szefa." :D -stąd już krótka droga w mojej kiepełe (wiesz krótka jak na faceta-parę trybików, kilka zapadek, potworny zgrzyt szarych komórek i w końcu urodzenie myśli błagającej o łaskawą eutanazję :D ) coby się Ciebie spytać o sztukę kompromisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty o SF... ^^

Ok już nie zgłębiajmy tej sztuki kompromisu ,bo się w końcu wyda ,że my oboje niereformowalni .Ty w sumie już się przyznałeś, że nie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

W sumie facet to bardzo proste urządzenie, zasadniczo wystarczy perfekcyjne opanowanie jednej wajchy i można nim sterować - w ten sposób podsumowała swojego chłopaka moja znajoma. Co by nie mówić i jakby nie było trzeba przyznać z ręką na sercu że dużo w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A jako że ostatnimi czasy furorę robi głosowe sterowanie wszelkiej maści gadżetami-najlepsze ponoć wyniki w sterowaniu "jednowajchowym" osiągają te osobniki płci pięknej które opanowały do perfekcji tę trudną ale jakże miłą naszym sercom :)sztukę sterowania, że tak powiem "głosowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

ja jestem dziewczyną i jestem na tym forum, to chyba nie jest nic szczególnego :P co do zwracania uwagi na wygląd to wszysc y faceci tutaj tak gadają, zę charakter niby się liczy, a jak przychodzi co do czego to i tak tylko na wygląd zwracaja uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

ja jestem dziewczyną i jestem na tym forum, to chyba nie jest nic szczególnego :P co do zwracania uwagi na wygląd to wszysc y faceci tutaj tak gadają, zę charakter niby się liczy, a jak przychodzi co do czego to i tak tylko na wygląd zwracaja uwagę

 

Twoje stwierdzenie nie dotyczy osób którzy szukają czegoś na poważnie.

Oczywiście często znajomości ograniczają się jedynie do popędu płciowego. Ale jeśli na swoją wybrankę ma się patrzeć latami, wtedy gdy piersi opadną a pośladki przestano być jędrne zostają dwie możliwości:

Wymiana na nowszy model albo inteligentne wiązanie czasu wzajemnymi konwersacjami

O ile nie dobierzemy się na początku znajomości charakterem i temperamentem to w przyszłości nie znajdziemy wspólnych tematów a to jak wiadomo prowadzi do jednego.

 

PS: dla gimbazy i niewyżytych licealistów oczywiście na początku liczą się tylko cycki ale z wiekiem zwykle ulega to zmianie.

Edytowano przez major_89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi_osa    0

Dlaczego mówisz, że się użerasz. A ja uważam że czas narzeczeństwa był najlepszy. Dopiero po ślubie zaczyna się prawdziwe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj