Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#661 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:22

Ideał dziewczyny farmera Poważnie na imprezę przyszła z 4 swinkami i 3 byczkami :D nie mogła ich zostawić w domu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 00:27
  •  

#662 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:28

Ideał dziewczyny farmera chyba juz nie ma takich panien co chca doic krowy w tych czasach.

#663 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:29

Ideał dziewczyny farmera one wolą doić gospodarza

#664 Share rafik88

rafik88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:33

Ideał dziewczyny farmera Cinek a Ty polonista jesteś? no przyszła :) ale jej ferme odwiedziłem tydz później. Oj sławek są jeszcze. Znam takie dwie co by jeszcze pod krowy poszły, ale zajęte są

#665 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:39

Ideał dziewczyny farmera na szczescie nie hoduje zwierzat tylko zajmuje sie produkcja roslinna i praca zawodowa.ciekawe co na to panie z af ?umieja doic krowe ?ha ha

Edytowany przez slawek2209, 06 styczeń 2013 - 21:44.

#666 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:46

Ideał dziewczyny farmera Umieją !

#667 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 21:48

Ideał dziewczyny farmera tak wlasnymi raczkami czy podlaczyc dojarke

#668 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 06 styczeń 2013 - 22:30

Ideał dziewczyny farmera

Proszę bardzo ,ale ja każdemu człowiekowi dobrze życzę .

Jak już w tak młodym wieku możesz żałować zdobytego wykształcenia ,przecież nauka nie idzie w las tylko w nas ? ;)

Wow ,no szacun ,widzę że Kolega już nie z jednego pica chleb jadł :ph34r: . Wiesz jakbyś był naprawdę wykształconym ,taktownym Panem nie wymieniłbyś tego całego'' wianuszka'' swoich podbojów . Pewnie jak pisałeś ten post ,to tam Cie rozpierało co ? :rolleyes:

Ehh, Meg, Meg...

Tak, żałuję zdobytego wykształcenia. Nie pytaj czemu, bo to baaardzo, baaardzo długa i wcale nie wesoła dla mnie historia... :( na pewno nie na ten temat... może kiedyś przy okazji...

Podejrzewałem, że w ten sposób zareagujesz ;) Prawdę powiedziawszy zdecydowanie nie ma się czym chwalić. Miałem jedynie na celu przedstawienie pewnej historii (w tym wypadku mojej) gdzie próby poszukiwania drugiej połówki pomimo różnych sposobów, środowisk i relacji spełzły na niczym. Wcale mnie nie rozpierało. W każdym razie na pewno nie duma, czy poczucie wyższości... Raczej lekkie poczucie rezygnacji... :unsure:

No przestań, nie mam się za wykształconego i taktownego ;) Zwykły ze mnie huncwot B)

Edytowany przez kolos87, 07 styczeń 2013 - 08:36.

Zetor Team

#669 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 07:52

Ideał dziewczyny farmera Cóż @kolos87 ,również mnie zasmuciłeś tym stwierdzeniem ,że zdobycie wykształcenia, tak negatywny wpływ wywarło na Ciebie i Twoje życie ,ale ok rozumie .

Reszty postu nie będę już komentować ,życzę Ci jednak byś w końcu znalazł tą, której szukasz ;)

Edytowany przez Meg5, 07 styczeń 2013 - 10:55.

#670 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 07 styczeń 2013 - 08:34

Ideał dziewczyny farmera ;)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:konie - hodowla, trening, rekreacja
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 07 styczeń 2013 - 09:46

Ideał dziewczyny farmera czasami się zastanawiam czy Wy aby na pewno w dobrych miejscach szukacie.. :rolleyes:
zgodzę się, że są zołzy zołzole i zołzetty ;) ale nie przesadzajmy.
Może i też za wiele na początek wymagacie. Nie ma co się łudzić że znajdziecie kobietę z miasta, która będzie na wsi się znała na wszystkim jak za czasów pobytu w mieście. Są liczne wyjątki co prawda, ale nie przesadzajmy. To tak jak miastowy by szukał na wsi kobiety znającej się na odczytywaniu rozkładu jazdy tramwajów B) - może nie wiedzieć na początku co z tym fantem zrobić, ale może to załapać, a może i już coś tam z tego rozumieć.. (troche tak okrężnym przykładem ale myślę, że zrozumiecie analogie).
Co do dojenia krowy, nie miałam okazji, a do byka w tej sprawie nie ma po co się fatygować :D A tak serio, jedynie klacze się zdarzało.

kolos, faceci nie chcą na stałe laski z dużym "przebiegiem". myślisz że w drugą stronę to nie ma żadnego znaczenia..? i z twoich dotychczasowych partnerek wynika, że chyba sam nie wiesz czego szukasz, bo są strasznie "zróżnicowane". No i ciężko tak kategoryzować całe roczniki po przejściach z jedną przedstawicielką danej grupy wiekowej.. Takie to kategoryzowanie nie do końca trafne myślę.
No, ale nie bidolić i nie "pitu pitu", tylko robić swoje i przy okazji zerkać za tą "idealną" ;)

#672 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 07 styczeń 2013 - 10:51

Ideał dziewczyny farmera Czyli wynika z tego postu że jak się trafia okazja żeby bzyknąć to się nie zastanawiać, a nadal myśleć że się trafi kiedyś ta co ma to coś ale chyba nie taka co się pcha do łóżka pierwszego dnia po poznaniu się-popieram, tylko gdzie te nietknięte są bo sex to teraz już w gimnazjum

#673 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:24

Ideał dziewczyny farmera

tylko gdzie te nietknięte są bo sex to teraz już w gimnazjum

Same ze sobą ten sex uprawiają, chyba nie.
Mogła by się taka panna zapytać - ty żeś do mnie chodził, żeś się na mnie ćwiczył, a teraz się pytasz kto mnie rozprawiczył.

#674 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:42

Ideał dziewczyny farmera W sumie to ja też wolę doświadczoną, lubiącą sex, znającą się na tym z ładną figurką ,wyzywająco żeby się ubierała ,a nie jakąś ofiarę losu co nie ma pojęcia o niczym i do łóżka idzie z wielką łaską na uciechę i robi to z musu ,ale jeśli wejdzie w trwały związek (ta doświadczona) niech nie chodzi na boki i się nie puszcza bo miała na to czas przed powiedzmy ślubem

#675 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 07 styczeń 2013 - 11:59

Ideał dziewczyny farmera i znów skrajność.
A chodzenie bez zastanowienia z każdą, która się wypnie jest dobre? powiedz o tym swojej przyszłej(obecnej?) kobiecie. Myślisz że się ucieszy i będzie dumna z Twojego doświadczenia?
gremlin a satysfakcjonowała by Ciebie dziewczyna, która ma doświadczenie polegające na zasadzie "numerek na dyskotece", bo przecież lubi seks...? taka skrajność w drugą stronę akurat. no ale..
doświadczona - ok. ale chyba nie taka, która robiła to dla sportu ot tak, prawda?
ładna figurka - to każdy ma swój gust, więc każdy szuka zawsze troszke innej "piękności" chyba.
wyzywający ubiór - oj, tu już chyba nie każdy by się cieszył, że jakiś łepek się ślini na jego kobietę. no i gdzie tu się to przyda na wsi, hm? owszem, można się ubrać i praktycznie i wygodnie i kusząco (choćby te owe leginsy, których jestem zwolenniczką) ale nie zawsze to pasuje. Może więc niech panowie do wywalania gnoju też chodzą zatem w spodniach na kant w białej koszuli :D (kto to dopierze hehe..).
takich "ofiar losu" może nie da się znaleźć, ale kobietę która sypia tylko ze stałym partnerem, nie zmienianym jak rękawiczki, a i owszem. (generalnie jest zaangażowanie emocjonalne - jest i coś więcej, gorzej jak się zdarza kobieta bardzo łatwo się angażująca :ph34r: ).
z tą "doświadczoną" pełną gębą nigdy pewny nie będziesz, że jesteś już tylko Ty..
taka moja opinia w tej kwestii..

#676 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:00

Ideał dziewczyny farmera tych nawyków nie zmienisz jak przed ślubem tak będzie i po ślubie tylko że charakter będzie miała gorszy bo do śłubu udają jakie to są miłe i pracowite

#677 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:04

Ideał dziewczyny farmera No przegląd musi być :D - po co komu ,,polano na resztę życia,, :wacko: .Brać kota w worku :ph34r: .

#678 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:08

Ideał dziewczyny farmera A po co ma jeszcze po ślubie dalej udawać, jak już ma męża, :P no ileż można :lol: :lol:
Coś mi się zdaje, że nie wszystkim wcale zależy, żeby panna była całkiem porządna, tak mówią, byle mówić, że taką by chcieli, no może fajnie by było jak taka by się trafiła.

#679 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:08

Ideał dziewczyny farmera przegląd. ale chyba nie każdej stacji diagnostycznej jaka się po drodze natrafi, prawda? B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:12

Ideał dziewczyny farmera W każdej stacji, to robią chyba ci, co nie mają pewności co do swojego "samochodu" i wolą sprawdzić, czy aby z nim wszystko jest w porządku. :P :lol: :lol: :lol: