Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#641 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 07:59

Ideał dziewczyny farmera

90% panienek leci na kasę a po paru miesiącach nic nie pasuje, dziecko przeszkadza, robić się nie chce, same imprezki w głowie, internet, koleżanki i dawaj pieniądze ale skąd to już ich nie obchodzi a na dyskotekach to tylko faja,narkotyki,piwo,drinki i pojeżdzić na małym a za tydzień następny

90% aż ? :huh: Smutne to... :( Powidz ,jak Ty to wyliczyłeś ? Znam sporo dziewczyn ( kobiet) i są w związkach ( nie koniecznie jeszcze małżeńskich ) i jakoś nie wydaje mi się, że większość z tych dziewczyn ( kobiet ) poleciały na kasę . Ale jak jest tak jak piszesz ,bo może masz dokładniejsze dane statystyczne ,to chyba powinnam zacząć Ci współczuć ,że tyle nas jest takich materialistek ,imprezowiczek itp. <_<
PS . Powidz ,czy tylko np. młodą dziewczynę nieraz przerośnie sytuacja życiowa, bo właśnie za szybko wejdzie w poważne sprawy ( np. dziecko ) ?
Mężczyźni czy to młodsi czy w ogóle ,nie miewają takich dylematów ,co ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 22:21
  •  

#642 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 06 styczeń 2013 - 09:10

Ideał dziewczyny farmera Byłem latem kilka razy na dyskotece i nawet takie się trafiają co płacą za hotel żeby spędzić z kolesiem noc i znikają z disco a ubrane hmm biust wywalony ze mało stanik nie pęknie z 2 nr za mały ,dekolt do pępka ,spodenki że pół tyłka widać i kładą się na gościach po wypiciu paru %%% ,ale przecież oni nie protestują ,raz się żyje i do przodu

#643 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 06 styczeń 2013 - 09:59

Ideał dziewczyny farmera

PS . Powidz ,czy tylko np. młodą dziewczynę nieraz przerośnie sytuacja życiowa, bo właśnie za szybko wejdzie w poważne sprawy ( np. dziecko ) ?
Mężczyźni czy to młodsi czy w ogóle ,nie miewają takich dylematów ,co ?

Ale powiedz może, kto jej/jemu każe w te "poważne sprawy" wchodzić??? I to jeszcze za szybko???
Bez urazy ale jak się myśli d**ą, albo wackiem, to są takie właśnie skutki (czasem po wypiciu wódki) B)
Zetor Team

#644 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 11:37

Ideał dziewczyny farmera Tak masz rację ,ale nie bodź taki pewien ,że Ty zawsze będziesz podejmował w życiu tylko właściwe decyzję . Czasem nawet te dobrze przemyślane z perspektywy czasu już taki właściwe nie wydaja się być . Jednak mimo wszytko ,życzę Ci samych trafnych decyzji w życiu i obyś nie żałował niczego ... ;)

Byłem latem kilka razy na dyskotece i nawet takie się trafiają co płacą za hotel żeby spędzić z kolesiem noc i znikają z disco a ubrane hmm biust wywalony ze mało stanik nie pęknie z 2 nr za mały ,dekolt do pępka ,spodenki że pół tyłka widać i kładą się na gościach po wypiciu paru %%% ,ale przecież oni nie protestują ,raz się żyje i do przodu

No proszę Panowie jak Wy jeden drugiemu zaprzeczacie .Jeden Kolega pisze kobiety w 90% to materialistki ,że za kasę itp. a tu drugi Kolega pisze że niekoniecznie ,bo same mogą zapłacić jak trzeba :lol: .

Edytowany przez Meg5, 06 styczeń 2013 - 11:40.

#645 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 11:39

Ideał dziewczyny farmera ukłon dla koleżanki Meg, bardzo trafna uwaga :) w życiu nie można być niczego pewnym. dziś jesteś na górze a jutro w g***ie się babrasz... rozsądek i respekt a wtedy duża szansa że podjętych w życiu decyzji będzie się mniej żałowało.

Edytowany przez MAT912, 06 styczeń 2013 - 12:16.

#646 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 11:43

Ideał dziewczyny farmera Dokładnie @macias611 jak to określiłeś ''mniej ''.... ;) ,bo całkiem uchronić się nie da . Jesteśmy tylko ludźmi ... Z ukłon dziękuję :)

#647 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 12:00

Ideał dziewczyny farmera Panowie nie zawsze tak jest jak mówicie.
Wierzcie mi że idzię spotkać fajną dziewczynę.Wystarczy trochę chęci i spostrzegawczości a także troszkę szczęścia.
Wiadomo że teraz większość myśli by jego druga połówka była "ustawiona"
Takie czasy nic nie poradzimy -taka mentalność ludzi.
Ale są osoby tak jak mówie co szukają na prawde miłości na dobre i na złe w biedzie i nie tylko .
Czasem wystarczy spojrzeć na osobę i się widzi czego ta osoba szuka.

#648 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:konie - hodowla, trening, rekreacja
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 06 styczeń 2013 - 12:02

Ideał dziewczyny farmera tak do tych dyskotek wracając.. teraz się zastanówcie jaki przedział wiekowy na nie obecnie uczęszcza?
widzę że raczej się koncentrujecie na dziewczynach z dużych miast. a jak nie stamtąd to ze wsi. pamiętajcie, są małe miasta/duże wsie, gdzie dziewczyny mają też inne wartości niż dyskoteka, goła d..pa, bluzeczka a raczej jej brak, facet z furą do zaliczenia itd...(nie będę tu się odnosić do mężczyzn bo jest od tego jak ktoś chce oddzielny wątek). Naprawdę, pochodzę ze średniego miasta a nigdy jakoś nie należałam do tych niby 90%. Ba. Dodam, patrząc na znajome, że raczej to się ma pół na pół. Były takie, które myślały i działały głową i sercem. I część co już było wcześniej napisane jak myślą.
Jak dla mnie popadanie w skrajności jest równie dużą chorobą co du..odawstwo..

#649 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2013 - 13:04

Ideał dziewczyny farmera Oj tam, oj tam... chłopaki nie narzekać tylko teraz macie czas to uderzać na imprezy, a nie wieczorami dłubać się przy starej 360 gdzieś w stodole... sama do was, żadna nie przyjdzie.. jak wy nie wyjdziecie z tej "stodoły"

To może z innej beczki, skoro mowa o ideale... więc jak waszym zdaniem... Kto za , a kto przeciw?? ;)

Ja do niedawna nie byłem zwolennikiem, ale od pewnego czasu już tak :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#650 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 13:42

Ideał dziewczyny farmera Brunetki są BOSKIE :rolleyes: Mi od zawsze się czarne podobały , na blondynki nigdy nie zwracałem uwagi :rolleyes: ale z drugiej strony jak by się taką miało jak w teledysku to człowiek by się na robocie nie skupił tylko na figlowaniu. :)
Gospodarka poszła by w utłogi :o

Edytowany przez MAT912, 06 styczeń 2013 - 13:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 06 styczeń 2013 - 13:48

Ideał dziewczyny farmera Ile ty masz lat 10? "blądynki" ,"utłogi"
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#652 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 14:10

Ideał dziewczyny farmera Oho walkol wrócił z wczasów :D

#653 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 14:30

Ideał dziewczyny farmera a co to FINN?? kolekcja wiosna - lato 2013 ? :)

#654 Share kolos87

kolos87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Dużo tego;)

Napisany 06 styczeń 2013 - 17:02

Ideał dziewczyny farmera

Tak masz rację ,ale nie bodź taki pewien ,że Ty zawsze będziesz podejmował w życiu tylko właściwe decyzję . Czasem nawet te dobrze przemyślane z perspektywy czasu już taki właściwe nie wydaja się być . Jednak mimo wszytko ,życzę Ci samych trafnych decyzji w życiu i obyś nie żałował niczego ... ;)

Dziękuję za wspaniałe życzenia :D na Nowy Rok w sam raz ;)
Nie da się tak żyć, żeby nie popełniać błędów. Byłby to paradoks życia. Na tę chwilę jednak mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jedynym większym błędem jaki popełniłem, którego żałuję i wpłynął na dalsze moje życie było pójście na studia. <_<
Jeśli chodzi o kobiety i tego typu sprawy, to nie chcę się tu chwalić, bo zaraz się pewnie znajdą opiniodawcy jaki ja to jestem kozak je*aka, ale powiem, że spróbowałem już w życiu wiele... Od "szesnastek" po "trzydziestkisiódemki", od dziewic, przez panny, rozwódki, po mężatki i nie spotkałem jeszcze tej jedynej. I żeby było jasne ideału nie szukam. Po prostu nie było tego czegoś między nami i tyle.

Edytowany przez kolos87, 06 styczeń 2013 - 17:03.

Zetor Team

#655 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 17:42

Ideał dziewczyny farmera Proszę bardzo ,ale ja każdemu człowiekowi dobrze życzę .

że jedynym większym błędem jaki popełniłem, którego żałuję i wpłynął na dalsze moje życie było pójście na studia. <_<

Jak już w tak młodym wieku możesz żałować zdobytego wykształcenia ,przecież nauka nie idzie w las tylko w nas ? ;)

spróbowałem już w życiu wiele... Od "szesnastek" po "trzydziestkisiódemki", od dziewic, przez panny, rozwódki, po mężatki

Wow ,no szacun ,widzę że Kolega już nie z jednego pica chleb jadł :ph34r: . Wiesz jakbyś był naprawdę wykształconym ,taktownym Panem nie wymieniłbyś tego całego'' wianuszka'' swoich podbojów . Pewnie jak pisałeś ten post ,to tam Cie rozpierało co ? :rolleyes:

nie chcę się tu chwalić,

Było zatem tego nie robić ^^

Edytowany przez Meg5, 06 styczeń 2013 - 17:44.

#656 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 18:33

Ideał dziewczyny farmera czy w okolicach lublina sa zalogowane dziewczyny na af

#657 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:37

Ideał dziewczyny farmera szukaj , a może znajdziesz... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#658 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:42

Ideał dziewczyny farmera szukam ale czy sie odezwa?pozdrowienia dla pan z af

#659 Share rafik88

rafik88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 19:57

Ideał dziewczyny farmera Witam. Jeszcze nie tak dawno często zmieniałem partnerki. a dlaczego? bo mieszkam w okolicy gdzie są słabe ziemie i ludzie raczej ich nie uprawiają tylko zalesiają a dziewczyn których rodzice mają gospodarstwo jest mało. Chodzisz z taką z miasteczka, bądz z wioski ktorej tatuś robi w jakimś zakładzie i jest ok. do czasu. Bo ona chce sie bawić, wyjeżdzać na wczasy i spędzać z Tobą więcej czasu. W moim przypadku bdy zajmuje sie bydłem mlecznym nie miałem więcej czasu. Więc lipa wychodziła na koniec. Z czasem pomyślałem że lepiej dać sobie już luz. Ale rok temu pojawiła sie dziewczyna z 4 świnkami i 3 byczkami na imprezie sylwestrowej ;) I mi sie udało. Jest świetna. Ma jedną wade. Nie chce doić krów, ale w przyszłości zmieni zdanie :) Życze wam takiego szczęścia jak moje :) Bo wiem że Chłopą ze wsi nie jest lekko coś znaleść. Często trafiają sie lafiryndy. Więc nie patrzcie na urode tylko na to jakie są. Mi sie akurat udało bo pod każdym względem jest ok. Życze powodzenia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 20:15

Ideał dziewczyny farmera http://demotywatory....zyc-leginsy���� :ph34r:

Ale rok temu pojawiła sie dziewczyna z 4 świnkami i 3 byczkami na imprezie sylwestrowej

poważnie....

Bo wiem że Chłopą ze wsi nie jest lekko coś znaleść.

no tu to masz rację...ale powinieneś napisać kogoś

Edytowany przez Cinek8541, 06 styczeń 2013 - 20:16.

Marcin