Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agulka    21

kolos możesz pisać co chcesz. Ale przyznać chyba należy, że na forum każdy interpretuje każdą wypowiedź(i to nie zawsze jak by tego oczekiwać). Sam uprzedziłeś żeby nie odczytać Twojego postu że z Ciebie "jeb..ka". Jednak mimo to się chwalisz swoimi podbojami.. mimo to wymieniasz czego to Ty nie zasmakowałeś. dla mnie to jest nie smaczne i tak już pozostanie. od tego się zaczęło twoje obruszenie, choć nie wiem po co. ale to już było kilka stron temu i uwierz że dla mnie znaczenia nie ma.

a propo, ze zrozumieniem jakoś problemów nie mam, interpretacją również. skoro ty tak uważasz, to już nie moja w tym głowa. miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Chwalenie sie podbojami , smaczne czy nie to juz kwestia podejścia do tych spraw , ale zgodzicie się ze mną , ze w ta swera życia poszła w duże rozlużnienie.

Czasy są ciężkie i każdy w jakiś tam sposób rozładowywuje swoje stresy , inną kwestią jest szacunek do własnej osoby.

Ania 25 faktycznie sie nie udziela może i ktoś juz ją powiódł skoro miała takie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Jak tak Was czytam to tak jakbym oglądał KAWALEROWIE DO WZIĘCIA na polsacie w niedzielę 19:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

Chwalenie sie podbojami , smaczne czy nie to juz kwestia podejścia do tych spraw , ale zgodzicie się ze mną , ze w ta swera życia poszła w duże rozlużnienie.

Czasy są ciężkie i każdy w jakiś tam sposób rozładowywuje swoje stresy , inną kwestią jest szacunek do własnej osoby.

 

I tu się pod tym również mogę podpisać. Akurat to się tyczy już nie tylko mężczyzn ale i kobiet. A po części szkoda myślę.

No właśnie ten szacunek do siebie... A może poprostu i jego poziom się zmienił..? A może tak zawsze było tylko się o tym wprost nie mówiło..? Bynajmniej przeraża myśl że za te 14(?)lat moje dziecko może do mnie nagle przyjść i powiedzieć że będzie rodzicem :huh: a jeszcze bardziej przykre gdyby dodało "ale nie jestem pewien czy swojego dziecka".. :ph34r: masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Czyżby ABW skąd takie informacje masz.

CBŚ :lol:


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

nie no, o 27 lat młodszą dziewczyne by miał mieć :rolleyes: :lol: chociaż za jakiś czas pewnie i to będzie normalne. choć to przepaść straszna wychodzi, ponad ćwierć wieku wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Nic straconego wiem z zycia , ze latka mi lecą a w kwestii wieku ciągle 20 mi sie podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

niby tak. ale to znów tylko wygląd. chyba że charakter również masz na myśli..

może od dwudziestki tylko 8 mi minęło, ale widzę jak teraz strasznie się różni podejście do wielu spraw niż te pare lat temu. naprawdę przepaść.

także co innego że się coś podoba a co innego egzystować razem z sobą przy dużej różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Akurat w kwestii egzystencji mam brak doświadczenia pewnie wynika to z braku czasu i cierpliwości , mi tez mineło pare lat od 20 i też widze przepaść :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

hehe ale jednak słabość do 20 pozostała ;)

tak próbuję sobie wyobrazić obecnie jak te 20 wyglądają i nie wiem czy nie mylę z nastolatkami z gimnazjum :rolleyes: to wszystko się tak pomieszało. 14latka wygląda na 20-pare i odwrotnie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Facet jestem więc zawsze oko poleci w tamtym kierunku.Jak człowiek miał 17-18 lat patrzył za 20 i teraz też .Ale to już trochę zakrawa na zboczenie bo niektóre koleżanki z podstawówki mają dzieci w podobnym wieku , a tu nie zdążyłem sie ustatkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

każdy kiedyś znajduje tego kogoś ;) tylko trzeba trochę sobie pomóc. Czasem mi się wydaje że człowiek szuka ale nie tam gdzie powinien. Mogą się podobać niebieskookie blondynki z wymiarami 90-60-90, a tu niespodzianka i dozgonna miłość do piwnookiej brunetki 85-70-87 ;)

To trochę dla mnie jak z końmi w moim przypadku. podobają mi się kare potężne, a pupile to albo gniade albo srokate ledwo 160 w kłębie :) a wszystko ze względu na charakter..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

To nie to człowiek po prostu stał sie wybredny i nie koniecznie idzie w tej kwestii na kompromisy , poza tym zwraca uwagę na szczegóły i tu jest problem . W kwestii koni masz rację , kiedyś nawet prowadziłem hotel dla nich ale życie sie inaczej potoczyło i teraz zostały mechaniczne

Edytowano przez bezeta10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

chyba za nadto. czasem oczekuje się chyba zbyt wiele od kogoś nie patrząc aby wymagać i od siebie skoro już. Dlatego kompromis byłby naprawdę wskazany.

Ale człowiek robi się wybredny chyba właśnie przez te wszystkie teledyski, filmy itd. Gdzie wszyscy są idealni. Mają idealną figurę, idealną twarz, idealne zęby, idealne oczy, idealny charakter..tylko że tą panią idealną ktoś wymyślił do scenariusza.. i chyba przez to jest jak jest. ta za chuda, ta za gruba, ta ma nie ten odcień włosów, ta ma oczy za blisko, ta nie tak chodzi..

żywe, realne kobiety są sobą a nie fragmentem roli odgrywanej na monitorze. nie zrobią sobie tipsów do prania czy wyrywania zielska. ale potrafią "wyglądać" dla partnera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Tylko te które np. mi sie podobają sa juz zajęte. A co do piekności ze sklanego ekranu to można zrobić z wiekszościa dziewczyn kwestja zainwestowania kilkunastu tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

zgadza się, ale czy sztuczne piękno satysfakcjonuje mężczyzn równie jak naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak naturalnego jest malo, to jest jeszcze maskara z paskudy zrobi sztuczna pieknosc. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko te które np. mi sie podobają sa juz zajęte. A co do piekności ze sklanego ekranu to można zrobić z wiekszościa dziewczyn kwestja zainwestowania kilkunastu tysiecy

 

Fakt można ,ale wtedy taka dziewczyna zamiast obchodzić urodziny ,powinna raczej obchodzić datę produkcji . :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj