Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Seb@    0

Dla mnie najważniejsza wartość to inteligecja.

A uroda to przy okazji. Ale nie tam jakaś tapeciara ale taka dziewczyna która nawet bez tapety wygląda ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Wiecie chłopaki dziewczyny to troche inaczej na świat patrzą :D :D Bez obrazy dziewczyny!!

 

Inaczej- nie znaczy gorzej :D . Chyba nie chciałbyś, żeby dziewczyny patrzyły na świat jak chłopaki (musiałyby być chłopakami). Wydaje mi się, że to różnica między płciami decyduje o atrakcyjności i "przyciąganiu". Co sądzisz o babo-chłopach albo o zniewieściałych chłopcach? Ale nie wiem, czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi. Zresztą już chyba OT się zrobił...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Inaczej- nie znaczy gorzej :D . Chyba nie chciałbyś, żeby dziewczyny patrzyły na świat jak chłopaki (musiałyby być chłopakami). Wydaje mi się, że to różnica między płciami decyduje o atrakcyjności i "przyciąganiu". Co sądzisz o babo-chłopach albo o zniewieściałych chłopcach? Ale nie wiem, czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi. Zresztą już chyba OT się zrobił...?

kogo masz na mysli???


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

a ja mówię ze czasami to trzeba w siebie troche więcej wlac na drugi dzień potę zny kac tak męczy że wszystko inne ma się w nosie i to znaczy się wyluzować ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
kogo masz na mysli???

 

Konkretnie nikogo :D , a ogólnie dziewczyny zachowujące się jak chłopaki (mam na myśli sposób zachowania, poruszania się i ubierania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

a umówisz się zemną kasztanka? :D po wypowiedziach widze że jesteś fajną i mądrą dziewczyną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
a ja mówię ze czasami to trzeba w siebie troche więcej wlac na drugi dzień potę zny kac tak męczy że wszystko inne ma się w nosie i to znaczy się wyluzować ha ha ha

Na taki sposób wyluzowania to trzeba mieć zdrowie :D. Ja tam piję do tond, aż czuje że mi świat zaczyna nieco wirować i koniec, niema mowy żebym następnego dnia się męczył, może co niektórzy uznają to za "brak wychowania" przestawać pić gdy towarzystwo w najlepsze nabrało ochoty ale ja tam wolę sobie spokojnie wstać następnego dnia, no i zawsze jest ktoś "trzeźwo myślący" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
wątroba jest jedna :D

więc jak się wykończy to przeszczep i dalej mozna jechać...hehe :D:D

 

 

 

no i zawsze jest ktoś "trzeźwo myślący" .

jak się ma bydło to nie mozna przeginać z alkoholem (nie mówię zeby nie pic B), bo czasem na drugi dzień może nam zabraknąć jednej sztuki, bo krowy same zaczęły rządzić.. :) heh

ale jedno piwko nic nie zaszkodzi.

co innego chlać tak że na drugi dzień żona cie bedzie do obory niosła bo o własnych siłach nie bedziesz mógł. B)

hehe

umysł musi byc zawsze w pogotowiu.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

" Wódka to mój wróg więc leje ją w gębe " nieraz trzeba troszke wypić dla zdrowotności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

pić a pić to jest różnica :D czasami trzeba organizm odkazić ale bez przesady :D

 

"z wódką nie wygrasz-ja ją w morde ona mnie na ziemie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehehe no o tuz to:) >cos o tym wiem< :D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

nie wiem czy dobrze pamietam ale temat jest o ideale dziewczyny farmera :D - a jesli hodzi o picie to napisze hasło przewodnie mojej babci - " wódka jest dla ludzi - ale tylko tych mądrych "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehehe..no od idealnych dziewczyn farmera...przeszlismy do picia:) :D hehe i to jest życie :D:D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
hehehe..no od idealnych dziewczyn farmera...przeszlismy do picia:) :D hehe i to jest życie B) :D

a ile mozna gadać o idealnych dziewnczynach farmera?? :D hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

no to dziewczyny mamy "zaliczone"...procenty[%] tez...wiec co następne :D:D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Idealny Browar Po Ciężkim Dniu :D:D

 

 

hehehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Idealny Browar Po Ciężkim Dniu :D B)

hehehe

glodnemu zawsze chleb na mysli :D:D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
glodnyglodnemuzawszeprzygada

dokładnie :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
glodnyglodnemuzawszeprzygada

dobre :D:D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
glodnemu zawsze chleb na mysli :D:D

i jak juz to nie głodnemu a spragnionemu :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

oj chlopcy kasztanka to dopiero sobie o was pomysli :D:D

 

pozdro


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehehe dobrze...niech mysli :D jak nie pije...:D to musi trzeźwo myśleć :D ...a ja tam preferuje >żywca< a wy panowie ?


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj