Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#541 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:01

Ideał dziewczyny farmera no w moim rejonie tego nie widziałem ale facetów takich widziałem

@razor275 dużo widziałem dla mnie to jest chore i z braku zajęcia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 16:35
  •  

#542 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:05

Ideał dziewczyny farmera U mnie w pracy jest gej.Noi jakoś trzeba z nim pracować.

#543 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:06

Ideał dziewczyny farmera POL1 nie boisz sie ze Cie gdzie wykorzysta
wróćmy do tematu

#544 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:09

Ideał dziewczyny farmera Ja tam mam znajomego geja i 2 znajome less , jakoś nic do nich nie mam... może dlatego że się z tym tak nie afiszują :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#545 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:44

Ideał dziewczyny farmera

Według mnie jeśli facet ma gospodarstwo to o nie trzeba dbać tak samo jak o dom, więc jeśli dziewczyna myje okna w domu to tak samo mogłaby umyć np w oborze, to będzie tylko i wyłącznie o niej dobrze świadczyło. Przez to nikomu korona z głowy nie spadnie.

@Olecka, w dzisiejszych czasach liczą się ciepłe papucie, kariera i kwadrat w mieście, a nie tam wieś. Ciężko teraz spotkać taką, która zechciałaby zostać na wsi, bo jak wspomniałem pojęcia - rolniczka i żona rolnika - są często łączone w jedno. To, że będę księgowym to moja żona musi być księgową? Nie. :) Jeżeli chciałaby mi pomóc - ok, jak najbardziej, ale nikt do niczego nie zmusza.

w nie których Krajach takie pary zyją normalnie i jeszcze dzieci adoptują

Jeżeli takie pary chcą mieć dzieci to ok, sprzeciwu nie mam, ale stawiam jeden warunek - niech to dziecko sobie zrobią, a nie adoptują. Krótka piłka.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#546 Share majk03

majk03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 09:45

Ideał dziewczyny farmera Ale samemu robić na gospodarstwie to tez ciezko, a tak to dziewczyna zawsze by cos pomogla, no chyba ze ma sie kogos do pomocy

#547 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:02

Ideał dziewczyny farmera kolego ja wiem jak jest samemu robic na gospodarce ale jakoś daje sie rade wszystko ogarnąć

#548 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:04

Ideał dziewczyny farmera Praca samemu na gospodarstwie nie jest tak ciężka jak Ci się wydaje.Fizycznie nie jest ciężko za to psychicznie nie raz się wysiada i ma się tego serdecznie dość.

#549 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:17

Ideał dziewczyny farmera z tym sie zgadzam ze psychicznie sie nie wytrzymuje bo nawet nie ma do kogo gęby otworzyć

#550 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:24

Ideał dziewczyny farmera

POL1 nie boisz sie ze Cie gdzie wykorzysta
wróćmy do tematu

Przeważnie lubi się do facetów przytulać , widocznie mu tego bardzo brakuje.
Czasami da buzi w policzek :D
Mi na szczęście nie dał ale są osoby co notorycznie ściga :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share majk03

majk03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:32

Ideał dziewczyny farmera no przynajmniej w moim przypadku, to sam na pewno sb nie poradze, jak przejme gospodarstwo, za duzo tego wszystkiego

Edytowany przez majk03, 29 grudzień 2012 - 10:32.

#552 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:42

Ideał dziewczyny farmera bo wasz zasadniczy błąd, jest taki.... że wy szukacie dziewczyny na gospodarkę , a nie dla siebie... a jak będziecie tak dalej mysleć i robić... to marna przed wami przyszłość... szukajcie , dziewczyny, dla siebie, takiej, przy której bedziecie się dobrze czuć, odpoczywać psychicznie, bo fizycznie to nie zawsze ;) i nabierać energii na dalszą prace w gospodarstwie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#553 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2012 - 10:50

Ideał dziewczyny farmera Co jak szukało się dla siebie, ale im praca moja się nie podobała lub miały własne gospodarstwa?
Ja najprawdopodobniej taką dla siebie znalazłem po wielu, wielu latach poszukiwań :D a do ciężkiej pracy są przecież maszyny a nie wybranka :P

#554 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 11:49

Ideał dziewczyny farmera

bo wasz zasadniczy błąd, jest taki.... że wy szukacie dziewczyny na gospodarkę , a nie dla siebie... a jak będziecie tak dalej mysleć i robić... to marna przed wami przyszłość... szukajcie , dziewczyny, dla siebie, takiej, przy której bedziecie się dobrze czuć, odpoczywać psychicznie, bo fizycznie to nie zawsze ;) i nabierać energii na dalszą prace w gospodarstwie...

dokładnie.To nie dawne czasy że dziewczyny leciały na majątki.
Teraz jak się dziewczynie powie że ma się ziemie i aby pomogła to obraca się na pięcie i po temacie.
Dziewczyny są bardzo uczulone na to teraz.Co prawda są wyjątki ale to z 5% na 100.

#555 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 18:33

Ideał dziewczyny farmera Panowie każdą dziewczynę można przekonać do mieszkania na wsi , do tego trzeba czasu i odpowiedniego podejścia.
Pol jeżeli podchodzisz do laski i tekst typu ,,Cześć jestem Pol szukam dziewczyny , mieszkam na wsi i chcę żebyś mi pomagała" , to na pewno masz już po zamiatane.

#556 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 29 grudzień 2012 - 19:58

Ideał dziewczyny farmera FINN ma całkowitą rację. Też znam sporo takich samotnych zajechanych gospodarzy którzy zawsze jakby czekali na "przydział" żony? gospodyni? pomocy domowej? czy Bóg wie czego i czas przeleciał, albo szybko umyka. Natomiast nigdy nie doświadczyłem tego co wyżej niektórzy piszą, że "a to rolnik e to to nieeee". Powiem tak: przed laty " wyciągnąłem " dziewczynę z dużego miasta, po maturze nie mająca zielonego pojęcia o życiu i jego uwarunkowaniach na wsi została moją żoną i nigdy tego nie żałowała i nadal tak jest. WIĘC CHŁOPAKI TO WASZE STARANIA TO NIE TAKIE......... NIE NA TE CZASY A MOŻE .
Przykład : znam chłopaka kończącego studia rolnicze mającego przejąć gospodarstwo rodziców a czasem trudno mu się uwolnić od zalotnych zabiegów rówieśniczek pracujących a to w banku a w szpitalu ( nie w prosektorium ) itd. a wiedzących jednoczesnie z czym wiąże swoją przyszłość więc to chyba nie ziemia czy gospodarstwo jest straszakiem. To chyba jednak trzeba mieć to coś, coś z samczego gatunku........... myle się ?????
kto sieje ten zbiera....

#557 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 20:23

Ideał dziewczyny farmera szlaK MNIE bierze jak czytam wasze wypowiedzi jak ona by była prawnikiem to wym tak jak ona a ty jak rolnik to ona do obory kur////////////

#558 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 20:33

Ideał dziewczyny farmera

Panowie każdą dziewczynę można przekonać do mieszkania na wsi , do tego trzeba czasu i odpowiedniego podejścia.
Pol jeżeli podchodzisz do laski i tekst typu ,,Cześć jestem Pol szukam dziewczyny , mieszkam na wsi i chcę żebyś mi pomagała" , to na pewno masz już po zamiatane.

heheheh Maleńki ...wiesz nie musze , bo już mam. :P

#559 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 20:36

Ideał dziewczyny farmera jak dla mnie to żona może być kim by tylko chciała nik nie ma prawa nikomu odbierajać Marzen tak jak mi by ktoś kazał nie robić w gospodarce to bym sobie miejsca nie znalazł :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 29 grudzień 2012 - 20:48

Ideał dziewczyny farmera a ja bym sobie miejsce znalazł ale gdzie praca w okolicy za 3000