Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#501 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 14:08

Ideał dziewczyny farmera Nie dziękuję, obrączek jeszcze nie nosimy :P
"Rolnik polski" nie jest gatunkiem na wyginięciu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 11:31
  •  

#502 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 14:10

Ideał dziewczyny farmera Rolnik nie ale rolniczka już tak :P

#503 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 14:55

Ideał dziewczyny farmera Kwestia tego o kim piszemy: o rolniczce czy żonie rolnika? :) Bo dziewczyny od razu łączą te 2 funkcje w jedną, a wbrew pozorom to 2 różne rzeczy :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#504 Share bartekm66

bartekm66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 15:21

Ideał dziewczyny farmera dokładnie rolniczka a zona rolnika to dwie inne sprawy ... moja żona jest pielęgniarką i nie pracuje ze mną w gospodarstwie

#505 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 16:14

Ideał dziewczyny farmera Macie racje, mi tu chodziło o panią zajmującą się gospodarstwem i rolnictwem.
Z drugiej str trochę śmiesznie wygląda, jak mężczyzna ma gospodarstwo a żona zero kontaktu z tym. Tam także potrzeba damskiej ręki :) . Ja przynajmniej nie umiałabym wyjść za rolnika i nie wcinać się do gospodarstwa :P .

#506 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 16:25

Ideał dziewczyny farmera Czyli wyszłaś za rolnika i swoją pracą go wspierasz? Jak tak, to macie przed sobą świetlaną przyszłość, wzajemnego wsparcia nawet w pracy nic nie zastąpi.
Coś mi mówi, że i Ty łamiesz powielane tu stereotypy kobiety, która tylko na kasę leci, na samochód i inne tam ble ble ble.
Panowie sceptycy i pesymiści wstydźcie się.

Edytowany przez KRISTOFORn, 28 grudzień 2012 - 16:27.

#507 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 16:43

Ideał dziewczyny farmera Ja związku małżeńskiego jeszcze nie zawarłam. :) Mieszkam na wsi, wiem jakie są realia i codziennie patrze na swoich rodziców.
Według mnie jeśli facet ma gospodarstwo to o nie trzeba dbać tak samo jak o dom, więc jeśli dziewczyna myje okna w domu to tak samo mogłaby umyć np w oborze, to będzie tylko i wyłącznie o niej dobrze świadczyło. Przez to nikomu korona z głowy nie spadnie. Podobnie jest z karmieniem zwierzaków itp.
Jak się chce to można wszystko pogodzić i tak zaplanować że i gospodarka, dom rodzina i dzieci będą miały się jak należy.
Sama wiem po sobie, z rodzicami prowadzę gospodarstwo, dodatkowo studiuję, jeżdżę konno i uczestniczę aktywnie w wolontariacie.
Tu problem nie tkwi w pracy a w mentalności. Bo w Polsce rolnik uważany jest za kogoś gorszego, głupszego itd itd. Sami to dobrze znacie. A potem takie panny przesiąkną tym i mimo tego że na wsi się urodziły, podwórka zamiatały to chcą za wszelką cenę to zniszczyć i udawać kogoś innego, byle tylko jakoś się "uwolnić od wsi".
Dbać można o siebie wszędzie i być kobietą z krwi i kości. :)
Ale się rozpisałam i przynudzam. :P

#508 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:07

Ideał dziewczyny farmera No to wychodzi na to, że źle zrozumiałem jeden z komentarzy w Twojej galerii

Dobrze Panowie możecie sobie tylko pomarzyć o tej miłej Pani bo to jest moja Kobieta :P więc mogę wam tylko powiedzieć że właścicielka jest o wiele ładniejsza od konia :P :D

Przepraszam za pomyłkę.

#509 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:12

Ideał dziewczyny farmera Myślę, że dobrze zrozumiałeś. Ale nie jest to jeszcze związek małżeński. I Pan w cytowanym komentarzu nie posiada gospodarstwa. ;)

#510 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:35

Ideał dziewczyny farmera Ech, nie będę dalej dobierał się do Twojego / Waszego życia prywatnego, wystarczy mi własne, a w kwestii mentalności to nie poznałaś jeszcze wyjątkowych userów - asów w dyskusjach o wyższości jednych nad drugimi.
Nie chcę wywoływać wilka z lasu i nie napiszę o kogo chodzi :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:37

Ideał dziewczyny farmera Niech inni mówią co chcą, ja swoje wiem. :)

#512 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:41

Ideał dziewczyny farmera A to może pochwalmy się fotkami swoich żon czy dziewczyn.Dla mnie dziewczyna musi być mądra i zaradna a także pracowita i być za swoim mężem czy chłopakiem.
Z regóły ładne lalunie to wiemy jakie są.

#513 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:53

Ideał dziewczyny farmera Myślę że nie jest to dobry pomysł... zapewne waszym kobietom by się to nie spodobało, a większość pewnie wstawiałaby fotki skopiowane bez zgody z profili swoich koleżanek... był już konkurs pt."miss AgroFoto" wszyscy pamiętamy jak to wyglądało i czym się to zakończyło :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#514 Share Olecka

Olecka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:57

Ideał dziewczyny farmera Popieram Pana wyżej, każdy ma swoją własną miarę, a o gustach się nie dyskutuje . :)

#515 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 17:58

Ideał dziewczyny farmera Chyba żartujesz.Sami nie ujawniamy własnego wizerunku, a ty oczekujesz, że żona, dziewczyna czy tam sympatia na to się zgodzi?
Jak masz kogoś ślicznego to po pierwsze Tobie ma się podobać a nie mi, po drugie nie ma reguły w tej kwestii,
Piękno to kwestia gustu, a z tym się nie dyskutuje.

#516 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:08

Ideał dziewczyny farmera Rolnik jak rolnik żonę kiedyśwygrzmoci na sianie czy słomie w stodole:P

#517 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:22

Ideał dziewczyny farmera A Ty grzmocisz swoją że tak mówisz? Może opowiedz jak to jest i gdzie lepiej ? :D

#518 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:30

Ideał dziewczyny farmera @kristoforn, ja tam jestem zwolennikiem ujawniania kim się jest na forum... bo wtedy przynajmniej wiadomo z kim się rozmawia... ;) no uważaj, uważaj, bo jeszcze wywołasz, asów dyskusji... ;)

@Olecka, jak dla mnie to kobieta nie musi pracować w gospodarstwie... i tego nie oczekuje od wybranki, oczekuję tylko akceptacji tewgo kim jestem i czym się zajmuję.. ja razem z tatą zajmuję się gospodarstwem.. a mama pracuje poza nim i nie ma nic wspólnego... i jakoś to się kręci... więc ja nie rozumiem szukania na siłę dziewczyn które będą pracować na gospodarstwie.. a i jeszcze jedno... wiesz że obora oborze nie równa?? ;)

EDIT:
@Pol1, taa... chyba w swoich fantazjach "to" robi... :P

Edytowany przez FINN, 28 grudzień 2012 - 18:32.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#519 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:02

Ideał dziewczyny farmera Po prostu trzeba szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie , czy szukamy darmowego parobka , czy kobiety która będzie ozdobą waszego boku?
Zgadzam się z FINN co do ujawniania się. Jest temat przedstaw sie itd. tylko nie wszyscy tam sie wpisują.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:13

Ideał dziewczyny farmera Kolega FINN miał co innego na myśli, Na swoich profilach powinniśmy pisać prawdę i swoje zdjęcia tam umieszczać, a nie z czyjegoś FB.
Tylko czy ja umieszczając pełne informacje o sobie będę bardziej wiarygodny? Polegam na wierze w prawdziwość tych danych, czasem i ja daję się nabrać. Niestety :(

@bezeta10 kogo Ty szukasz skoro tak piszesz?
Do tej pory nawet nie myślałem takimi kategoriami.