Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#461 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 12:59

Ideał dziewczyny farmera Mnie tam nie pytaj jak się z nimi umawiać :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 19:29
  •  

#462 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 14:11

Ideał dziewczyny farmera A myślałem że mam z fachowcem do czynienia :D

#463 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 14:33

Ideał dziewczyny farmera Nie pozostaje Ci nic innego jak się z taką umówić i samemu sprawdzić.
Podryw możesz zacząć od słów:
Daj mi klucz od swego pokoju i uczyń mnie swym kustoszem :D Kopara babci opadnie i szczęka się wysypie z radości :lol:
No i będziesz mógł się przekonać jak to właściwie jest, tylko nie zapomnij się podzielić swoimi wrażeniami na forum :lol: :lol:

#464 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 14:47

Ideał dziewczyny farmera Jednak fachowiec !Z doświadczeniem !Ludzki pan bo i doświadczeniem owym się dzieli :D .Kończymy żeby za bardzo nie odbiec od tematu ?

#465 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 14:54

Ideał dziewczyny farmera Zakończmy ten wątek, emerytka raczej nie może być ideałem dziewczyny farmera.
Ja jak i większość facetów gustuje raczej w młodszych dziewczynach od siebie. ;)

#466 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 15:53

Ideał dziewczyny farmera To może z młodą wdową? :P ale wtedy trzeba być za niewolnika, trzeba kochać za siebie i za nieboszczyka, :) tylko oby to nie była "czarna wdowa". :lol:

#467 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 16:21

Ideał dziewczyny farmera

Miejskiej damy nie zapniesz w homonto.

Cóż za tok myślenia,a jakże horyzontalne spostrzeżenie :blink:
Szkoda w ogóle go komentować,brak chęci do pracy mógłbyś przedstawić inaczej,w homonto to by można było ciebie zapakować,

Daj mi klucz od swego pokoju i uczyń mnie swym kustoszem :D Kopara babci opadnie i szczęka się wysypie z radości :lol:
No i będziesz mógł się przekonać jak to właściwie jest, tylko nie zapomnij się podzielić swoimi wrażeniami na forum :lol: :lol:

Gorzej jak babcia nie zatrybi o co biega jak w tym dowc*pie:
- policjant widząc nie prawidłowo przechodzącą babcie przez jezdnie gwizdną w gwizdek aby zwrócić jej uwagę i krzyczy: na zebry babciu na zebry, babcia podeszła okłada go parasolem i wrzeszczy:sam idz na żebry łachmyto jeden, ja mam rentę :P

#468 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 22:12

Ideał dziewczyny farmera Udało mi się przeczytać cały temat i jak widzę zdania dot. ideału są podzielone. Muszę przyznać że wypowiedzi niektórych z Was bardzo mnie zasmuciły, otóż marzy Wam się aby Wasze partnerki były obeznane z pracą na gospodarce. "najlepiej jakby potrafiła jeździć ciągnikiem, wywaliła obornik, wydoiła krowy i nosiła worki z paszą. I ja to wszystko rozumiem, że kazda pomoc jest ważna, jednak jako świeżynka w roli partnerki rolnika mam obawy. Nie mam problemu z tym żeby zająć się zwierzętami czy innymi pracami o których wspominaliście, ale martwi mnie to czy on będzie we mnie nadal dostrzegał atrakcyjną kobietę. Poprostu mam opory żeby pracować na jego oczach, nie chcę żeby widział mnie brudną, rozczochraną upoconą ^^ Nie wiem jak to pogodzić. Chcę mieć przy nim ładny strój, umalowane paznokcie, staranny makijaż i dobrze ułożoną fryzurę. A już widzę że rozpuszczone włosy przeszkadzają mi w jakichkolwiek czynnościach tak samo buty i ubranie. Jak się wystroje to pracuje mi się fatalnie ale jak tego nie zrobię to będę fatalnie się czuła że on mnie widzi w takim stanie. On oczywiście wydaje się w ogóle nie zwracać uwagi na mój wygląd, na pierwszym spotkaniu wyglądałam jak prawdziwa sexbomba a on nawet raz nie uraczył mnie spojrzeniem nie mówiąc już o jakimkolwiek komplemencie. :rolleyes: Podsumował mój wygląd tylko mówiąc że powinnam ubrać spodnie na taką pogodę -_- No cóż ale on też się ze mną tak cacka typu jak do niego przyjeżdżam i robimy obchód to zawsze słyszę nie idź tutaj bo jest kałuża, obejdź to bo się możesz poślizgnąć, nie podchodź do psów bo na ciebie skoczy i cię ubrudzi, nie dawaj lizać rąk krową bo całą cię umoczą no i tak właśnie z nim jest że ja już nie wiem, czy ja mam być jego maskotką czy żoną. ;[ A jak będę chciała zrobić coś konkretnego to wyrzucę go z domu żeby jechał w pole, najwyżej zwrócę się o pomoc do jego taty :P zawsze to jakieś rozwiązanie

Edytowany przez Heidi88, 13 listopad 2012 - 22:16.

#469 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 22:24

Ideał dziewczyny farmera No podziw wielki dla Ciebie za przeczytanie tego całego tematu, tylko nie czytaj całości ''Dziewczyna na gospodarkę'' - szkoda czasu ;)

ale martwi mnie to czy on będzie we mnie nadal dostrzegał atrakcyjną kobietę. Poprostu mam opory żeby pracować na jego oczach, nie chcę żeby widział mnie brudną, rozczochraną upoconą ^^

To norma jak jest nawał prac to i ubrudzić się idzie raz dwa a pracy nie ma się co wstydzić.
Ten twój ''rolnik'' kocha Cię nie za to jak wyglądasz a za to jaka jesteś zatem nie dziw się,że na to nie zwraca szczególnej uwagi.
Doceń też to,że ON o Ciebie się troszczy i nie chce by cokolwiek złego Cię spotkało, czy to ze strony psa czy niegroźnej kałuży :)

Edytowany przez KRISTOFORn, 13 listopad 2012 - 22:25.

#470 Share mawit06

mawit06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 listopad 2012 - 22:43

Ideał dziewczyny farmera @Heidi88 coś delikatna się zdaje. Praca to praca, drelich na tyłek, włosy pod czapkę i do roboty, na rozpuszczone, pachnące włoski będzie czas po robocie. Lepsza umorusana kobieta która pomaga niż pachnący nygus w domu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 22:50

Ideał dziewczyny farmera

Poprostu mam opory żeby pracować na jego oczach, nie chcę żeby widział mnie brudną, rozczochraną upoconą ^^ Nie wiem jak to pogodzić. Chcę mieć przy nim ładny strój, umalowane paznokcie, staranny makijaż i dobrze ułożoną fryzurę.

Tak jak kolega @KRISTOFORn wyżej napisał, nie ma się czego wstydzić, to można wszystko pogodzić, zapewniam Cię, że On będzie bardziej dumny z Ciebie, że nauczyłaś się nie jedno robić, że nie boisz się pracy, że umiałaś się przestawić, i na pewno nie będzie zwracał uwagi, że może chwilowo nie pachniesz perfumami, a nawet nie wyczuje, bo sam przy zwierzętach lepiej nie pachnie, ale to jest wszystko nic, przecież po pracy można się umyć, ubrać, uczesać i On będzie podwójnie zadowolony. :)
A teraz, no cóż, może Cię chroni przed zabrudzeniem, może z obawy, że mu pryśniesz jak się ubrudzisz. ;)

#472 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 22:57

Ideał dziewczyny farmera Wyluzuj @mawit06, Heidi jest zafascynowana gospodarstwem, zwierzętami i wszystkim tym co na gospodarstwie i chętną do pomocy kobietą!!!
Pozwól jej się z tym oswoic i daj czas by to zdążyła ogarnąć.
Jej nie dam Ci bezpodstawnie atakować a koledzy mi w tym pomogą!

Edytowany przez KRISTOFORn, 13 listopad 2012 - 23:02.

#473 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 13 listopad 2012 - 23:02

Ideał dziewczyny farmera

@Heidi88 coś delikatna się zdaje. Praca to praca, drelich na tyłek, włosy pod czapkę i do roboty, na rozpuszczone, pachnące włoski będzie czas po robocie. Lepsza umorusana kobieta która pomaga niż pachnący nygus w domu.

Gdybyś widział jej wcześniejsze posty w innym temacie , pewnie byś tego nie napisał ;)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#474 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2012 - 23:10

Ideał dziewczyny farmera

Heidi jest zafascynowana gospodarstwem, zwierzętami i wszystkim tym co na gospodarstwie i chętną do pomocy kobietą!!!

Takie kobiety są dobrym materiałem na żonę dla rolnika, tylko @Heidi88 nie przejmuj się takimi szczegółami, bo naprawdę przy pracy na wsi nikt nie przykłada wagi, czy chwilowo się upocił, czy ubrudził. :P Dasz sobie radę. :)

Jej nie dam Ci bezpodstawnie atakować a koledzy mi w tym pomogą!

Pomożemy.

#475 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 14 listopad 2012 - 00:36

Ideał dziewczyny farmera

Wyluzuj @mawit06, Heidi jest zafascynowana gospodarstwem, zwierzętami i wszystkim tym co na gospodarstwie i chętną do pomocy kobietą!!!

Już dawno nie usłyszałam tak pozytywnych słów które dodają otuchy. Moja rodzina, przyjaciele znajomi bardzo sceptycznie podchodzą do tego mojego nowego życia. Od razu mówią że nie nadaje się do tego, a nawet nie wiedzą o czym mówią. Najbardziej denerwuje mnie to kiedy ktoś pyta o mojego partnera i ja z dumą informuję, iż ma własne gospodarstwo na którym ciężko pracuje od rana do nocy i spotykam się z reakcją - straszną wręcz nie wierzę że te osoby, które były mi bliskie mogą być tak ograniczone umysłowo i poprostu głupie. Śmieją się i nabijają z rolników i ich pracy a sami np tyrają po 12 godzin jako np magazynierzy za najniższą krajową gdzie ich praca nie wymaga żadnego myślenia. Ale cóż, na mnie ich zdanie nie ma żadnego wpływu. Jestem dla siebie sterem żeglarzem i okrętem, :) Znam swoją wartość skończyłam administracje pracowałam dotychczas w zawodzie ale mogę to wszystko poświęcić jeśli mój partner zdecyduje że wolałby mieć mnie przy swoim boku, bo jego szczęście jest teraz dla mnie najważniejsze. To już osobny temat ale dla mnie najważniejsze żeby mężczyzna robił coś z pasją i miłością żeby robił to co kocha a nie to co przyniesie mu najwięcej dochodu. I czekam aż mi odpisze na smsa po 6 godzin i nasze spotkania są w weekendy międzykarmieniami, czyli przed 18 juz go nie ma, chyba że ma się krowa cielić w tedy to już w ogóle musi być pod tel. -_- ale oj tak jestem nim zafascynowana jego pracowitością, skromnością i odpowiedzialnością. Ach godzinami bym mogła pisać o moim Rolniku :P pochodzimy z dwóch różnych światów i to jest piękne - jak uczymy się siebie na wzajem, chociaż na wiele spraw mamy podobne zdanie. Choć dodziś nie mogę się pozbierać jak zrobiłam mu gyros i powiedział że nie wie co to i nie zje to złamał mi serce ale nauczę się dla niego tej kuchni staropolskiej ^^ :blush:

Edytowany przez Heidi88, 14 listopad 2012 - 00:41.

#476 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2815 postów

Napisany 14 listopad 2012 - 01:04

Ideał dziewczyny farmera

Chcę mieć przy nim ładny strój, umalowane paznokcie, staranny makijaż i dobrze ułożoną fryzurę.

Ze strojem mogę pomóc... ostatnio w miastowym sklepie widziałem na wyprzedaży gumiaki w kwiatki, w sensie że eleganckie a bynajmniej nie obciachowe jak co niektóry by powiedział.

O ile ktoś jest urodny, ma wyraziste oczy i rzęsy, gładką cerę, namiętne usta, barwne policzki to i makijaż jest zbędny, a fryzura, fryzurą może być zwykły kok, byle było wygodnie. Ubranie może być brudne, z umiarem oczywiście i nie koniecznie substancją powodującą odruch wymiotny, ale szyja i wystające ramiono z pod osuwającej się i rozpiętej do połowy koszuli delikatnie muśnięte czarnym olejem to nic strasznego. Do tego starym przetartym dżinsom uciąć lub urwać nogawki i ten nowy fason przyodziać wraz z wspominanymi gumiakami o kwiecistym wzorze. A będzie i wilk syty i owca cała.

#477 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2012 - 08:26

Ideał dziewczyny farmera

Ach godzinami bym mogła pisać o moim Rolniku :P pochodzimy z dwóch różnych światów i to jest piękne - jak uczymy się siebie na wzajem, chociaż na wiele spraw mamy podobne zdanie. Choć dodziś nie mogę się pozbierać jak zrobiłam mu gyros i powiedział że nie wie co to i nie zje to złamał mi serce ale nauczę się dla niego tej kuchni staropolskiej ^^ :blush:

Wszystkiego można się nauczyć, najważniejsze są tylko chęci, znam dziewczyny, które nie miały też nic wspólnego z rolnictwem, a dzisiaj są lepszymi gospodyniami niż te typowo ze wsi. Wiesz każdy ma swoje jakieś przyzwyczajenia w jedzeniu, może facet akurat nie jadł nigdy gyrosa, no raczej jak do nich pójdziesz, to ich kuchnia będzie górować, ale pomalutku, raz to raz coś innego zrobisz i się przyzwyczają, jedni ludzie otwarci są szybciej na zmiany inni wolniej, ale miastowi, też wszystkiego nie znają co dobre i smaczne. :)

#478 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 14 listopad 2012 - 11:44

Ideał dziewczyny farmera w 100% popieram kolegów!!!!! Heidi nie przejmuj się niepowodzeniami-one są po to byśmy stawali się lepszymi :) pamietaj lepiej powoli i małymi kroczkami a zobaczysz że wszystko się uda :) trzymam kciuki za Ciebie! :)

#479 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 listopad 2012 - 13:40

Ideał dziewczyny farmera @damianzbr, prawidłowy opis, kobiety pomagającej na gospodarstwie...;)

@heidi88, nie wiem czy wypada zapytać, ale jak długo jesteście ze sobą/ spotykacie się?? a co do tych złych intencji znajomych i rodziny... to normalne... nawet to słyszą dziewczyny , które pochodzą ze wsi... aby nie wiązały się z rolnikami... ale to nie jest ich wina tylko wina tych osób, które są zacofane umysłowo, bo nie maja pojęcia jak teraz pozmieniało się na wsi... nie słuchaj ich , i rób tak jak Tobie podpowiada serce... nie ludzie.. bo tacy ludzie nic dobrego nie podpowiedzą, a wręcz przeciwnie... Powiem tak, Ty juz jesteś o 100 razy lepsza od nich... bo mimo to jesteś ze swoim wybrankiem, i jak piszesz nie jest łatwo...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 14 listopad 2012 - 21:12

Ideał dziewczyny farmera Zgadzam się z Kolegami wyżej pomału wszystkiego można się nauczyć,zawsze to jakieś nowe doświadczenia! Poza tym skończyłaś administarcję to i twój Farmer się od Ciebie czegoś nauczy!A przecież teraz w gospodarstwie dużo jest biurokracji! Trzymam kciuki i jak mawia ksiądz Alleluja i do przodu :)