Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 31 maj 2007 - 06:33

Ideał dziewczyny farmera Nie mam pojęcia czemu katarina się zarejestrowała. Wydaje mi się że po to: jak ma puste konto w komie (bo kase na doładowanie tanken, drinken) to żeby mogła się ze mną skontaktować. Bo trochę PW już od niej dostałem. A tak poza tym to ona chce mieszkać w mieście i leczyć kotki i pieski :/ . Bo na bydlakach to się nie zna :D .

Tak czytam i czytam i uświadamiam sobie że mojej ukochanej do tego ideału nie jest daleko. Piękna jest (nie tylko ja tak twierdzę, bo konkurencję miałem) inteligentna też, no i bosko gotuje :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 19:36
  •  

#22 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 31 maj 2007 - 14:03

Ideał dziewczyny farmera ehhh "bosko gotuje" ..... no zazdroszcze :D To fajnie ze tobie sie juz udało...zdobyc twój ideał :D no i zyjecie długo i szcześliwie:) pozdrawiam
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#23 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 31 maj 2007 - 14:05

Ideał dziewczyny farmera A mój ideał kobiety uczy sie na pielęgniarkę, i pewnie znikomy pożytek będę miał z niej w gospodarstwie

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#24 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 31 maj 2007 - 14:07

Ideał dziewczyny farmera

no i zyjecie długo i szcześliwie:) pozdrawiam

rodem z jakiejś bajki o królewnach...hehe :D
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#25 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 31 maj 2007 - 14:08

Ideał dziewczyny farmera a tam znikomy :) ale za to bedziesz miał pielęgniarke...:D ale oby tylko nie wyjechała za granice...bo nasz fundusz zdrowia...nie za ciekawie sie prezentuje :D

@Zetor5340 ---> a tak jakos mi sie napisało :)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#26 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 31 maj 2007 - 14:14

Ideał dziewczyny farmera jak pojedzie to jadę z nią i tam sobie farmę otworze. a z drugiej strony jak będzie trzeba to i tu ciekawą robotkie znajdzie. jak coś zawsze może wrócić do dojenia krów :D:D

Pozdrawiam Balzak

#27 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 31 maj 2007 - 15:23

Ideał dziewczyny farmera No w sumie :D jak Sie bedzie twojej pannie chciało uczyc....to cos napweno znajdzie:) a dojenie krów...to przecierz teraz dojarka..to nie to co kiedys :D

#28 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 31 maj 2007 - 15:30

Ideał dziewczyny farmera Ale i ta dojarkie trzeba obsługiwać chyba ze doczekamy sie czasów robotów i nic nie będziemy robić, ale póki co na taki luksus jeszcze nie zasłużyliśmy więc trzeba zakasać rękawy i do roboty.

Pozdrawiam Balzak

#29 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 31 maj 2007 - 15:37

Ideał dziewczyny farmera a no zgadzam sie z toba w 100% :D

#30 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 31 maj 2007 - 16:50

Ideał dziewczyny farmera

a co na to kasztakna i katrina??

To miło marcin974, że interesuje Cię moje zdanie, ale nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie z wiadomych względów :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 maj 2007 - 18:48

Ideał dziewczyny farmera heh ,,z wiadomych wzgledow" no wlasnie teraz przemyslalem dokladnie to co wczesniej napisalem :D :D no a moze wypowiesz sie jak Ty sobie wyobrazasz prawdziwego ,,mena" (pewno nie bedzie to zaden rolnik?) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#32 Share ziele

ziele

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 31 maj 2007 - 19:59

Ideał dziewczyny farmera to by się nadało na następny post-idealny farmer w oczach dziewczyn

:D
pozdro:)

#33 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 maj 2007 - 21:07

Ideał dziewczyny farmera

to by się nadało na następny post-idealny farmer w oczach dziewczyn

:D

pytam tutaj poniewaz mamy bardzo malo agrofotowiczek i uwazam ze nie warto zakladac nowego tamatu :D

Kontakt 661995047

#34 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 01 czerwiec 2007 - 23:40

Ideał dziewczyny farmera

heh ,,z wiadomych wzgledow" no wlasnie teraz przemyslalem dokladnie to co wczesniej napisalem :D :D no a moze wypowiesz sie jak Ty sobie wyobrazasz prawdziwego ,,mena" (pewno nie bedzie to zaden rolnik?) :)

No przyznam szczerze- rozbawiłeś mnie pisząc "(pewno nie bedzie to zaden rolnik?)". Dlaczegóż by nie? Najważniejsze, by się nie wstydził swojej pracy. I dziękuję, że pytasz mnie o opinię :) . Jak sobie wyobrażam prawdziwego "mena"? :) Z wyglądu nie potrafię sobie go wyobrazić, ale pewne cechy, przymioty są pożądane:
-poczucie humoru
-kultura osobista
-zachwycający umysł
-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu...

(Nałogi związane z paleniem papierosów czy piciem alkoholu dyskwalifikują faceta.)

P.S.- rolnicy są o wiele bardziej kulturalni i skoncentrowani na pracy, niż chłopaki z miasta, którzy z nudów potrafią robić różne idiotyczne rzeczy... (oczywiście nie wszyscy- żeby nie było :) ).

#35 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 08:45

Ideał dziewczyny farmera Kasztanka ani kropli piwa i wódki nawet jak przyjadą gośćie :D
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#36 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 09:12

Ideał dziewczyny farmera eee co to za życie bez piwka... :D dzień bez piwka to dzień stracony.zawsze po ciężkiej pracy trzeba się orzeźwić. :D
hehe
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#37 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 09:37

Ideał dziewczyny farmera

No przyznam szczerze- rozbawiłeś mnie pisząc "(pewno nie bedzie to zaden rolnik?)". Dlaczegóż by nie? Najważniejsze, by się nie wstydził swojej pracy. I dziękuję, że pytasz mnie o opinię :D . Jak sobie wyobrażam prawdziwego "mena"? :D Z wyglądu nie potrafię sobie go wyobrazić, ale pewne cechy, przymioty są pożądane:
-poczucie humoru
-kultura osobista
-zachwycający umysł
-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu...

(Nałogi związane z paleniem papierosów czy piciem alkoholu dyskwalifikują faceta.)
P.S.- rolnicy są o wiele bardziej kulturalni i skoncentrowani na pracy, niż chłopaki z miasta, którzy z nudów potrafią robić różne idiotyczne rzeczy... (oczywiście nie wszyscy- żeby nie było :) ).

raczej zadajac pytanie :)

-poczucie humoru
-kultura osobista
-zachwycający umysł
-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu..."

- takie zeczy tylko w erze :) :) :) hehehe

Kontakt 661995047

#38 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 10:28

Ideał dziewczyny farmera hehehe jak znajdziesz takiego goscia:) co nie pije :D to sie nam tym pochwal :D :)

#39 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 10:39

Ideał dziewczyny farmera nie mówie zeby doic niewiadomo ile tego piwa ale w małych ilościach (puszka dziennie, powiedzmy :D )to chyba nie duzo.
ja ani mój wujek nie jesteśmy zadnymi pijakami a zawsze po pracy piwko musi być. :D hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 10:50

Ideał dziewczyny farmera ja palić tez nie mam zamiaru... :D