Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#361 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 15 maj 2012 - 21:09

Ideał dziewczyny farmera powinna być ładna i ogarnięta.. rozważna no i taka no zadbana.. nie musi pomagać nam ale żęby doceniała to co robimy i zainteresowała się naszą pracą.. hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 11:22
  •  

#362 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 15 maj 2012 - 22:20

Ideał dziewczyny farmera bobytempelton, pochodzisz z lubelskiego?

#363 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 15 maj 2012 - 22:53

Ideał dziewczyny farmera Ze świętokrzyskiego :D
@piotruniu i @stasiek :D nie wiem, ale wam tylko majątki w baniach :D hektary? :D , jak dla mnie żenić się to tylko z tą jedną jedyną i z miłości, może być bez majątku, zaradny człowiek sobie poradzi i bez "hektarów", a jak szukam to takiej co nie musiałbym się do niej plecami odwracać, tylko przegadać cała noc o kocopołach* i przede wszystkim żyć w szczęściu i zgodzie :)

*kocopoły- to takie klepanie o wszystkim i o niczym :D

Edytowany przez bobytempelton, 15 maj 2012 - 23:07.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#364 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 16 maj 2012 - 09:27

Ideał dziewczyny farmera Fajny temat, długi wiec nawet nie chce mi sie czytac od poczatku.. ale widze ze cały czas aktualny, wiec pozolą panowie ze ja Zona rolnika wypowiem sie o swojej sytuacji :) Za miesiac bedzie 4 rocznica slubu.. pracuje razem z mezem.. mozna powiedziec na rownych zasadach.. oczywiscie to on niektórych rzeczy mi nie pozwala robic ale to mniejsza o wiekszosc.. 4 lata na gospodarce wczesniej mieszkałam w malej wiosce gdzie obecnie nikt nie mysli nawet o gospodarce.. kiedys tata miał dwie krówki swinki kurki czyli wszystko i nic.. Porzadnej pracy tak naprawde nie znałam, jak to dzieciak bylo siano to latałam po lace z grabkami ale wiecej to byla "zabawa".. Ja dziewczyna z magistrem wcale nie rolniczym (pedagogika) przyszłam na wies.. 40 km od wiekszego miasta.. pracuje robie wszystko.. od dojenia krów, po jazde na polu, nie ze wszystkimi maszynami... ale zawsze cos.. a jak trzeba to i do gnoju pojde, moze za wiele nie pomoge przy tym ale jestem.. Nie boje sie pracy na roli.. kocham to, to daje mi chleb.. dzieki tej pracy mamy to co mamy a na poczatku wcale nie bylo łatwo.. mało krów mało kasy a kredyty trzeba spłacac (ot taki prezent od tesciów ;[ )
czy uwazam sie za idealna?? Nie bo ich nie ma! kazdy ma swoje wady ale trzeba z nimi auczyc sie zyc :) to tyle mojego wywodu, pozdrawiam!

#365 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 16 maj 2012 - 09:49

Ideał dziewczyny farmera @bob jaki mi majątek w głowie.

Ludzie nie przeliczajcie miłości na majątek,jak wasza wybrana mieszka 100km od was to co będziecie dojeżdżać starą 360 aby obrobić te parę ha? ;) Chyba że wasza miłość jest wielka jak jej ha. :lol:

#366 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 maj 2012 - 10:52

Ideał dziewczyny farmera Majątek dzisiaj jest, a jutro może go nie być.... Posiadany majątek nie powinien być miarą człowieka... choć w dzisiejszych czasach to jest najczęstrzą miarą człowieka, czy to chłopaka czy dziewczyny... ma majątek to jest interesujący/interesująca... nie ma, to niech spada....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#367 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 16 maj 2012 - 12:15

Ideał dziewczyny farmera @FINN dobrze mówisz dlaczego czasem niektóre 19 latki chodzą z 90 letnimi dziadkami bo lecą im o kase wille itp

Edytowany przez mlody4564, 16 maj 2012 - 12:33.

#368 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 16 maj 2012 - 13:46

Ideał dziewczyny farmera @Młody na wsi też lecą?Jeszcze nie widziałem takiej aby na wsi 19lata leciała na dziadka z prostatą.W dużych miastach jest to bardziej realne niż na małej pipidówie gdzie są 3 domy.

#369 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 maj 2012 - 18:34

Ideał dziewczyny farmera

Majątek dzisiaj jest, a jutro może go nie być.... Posiadany majątek nie powinien być miarą człowieka... choć w dzisiejszych czasach to jest najczęstrzą miarą człowieka, czy to chłopaka czy dziewczyny... ma majątek to jest interesujący/interesująca... nie ma, to niech spada....

Majątek jest miarą człowieka. Dużo mówi o nim i jego osobowości m.in. zaradności, dość pożądanej cesze u mężczyzn gdy czytasz w innym temacie o ideale mężczyzny dla kobiet.

#370 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 16 maj 2012 - 18:47

Ideał dziewczyny farmera majątek na początku poleci ci na majątek potem odejdzie puści cie z torbami i tyle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 16 maj 2012 - 18:54

Ideał dziewczyny farmera Jeśli mają jest przepisany na małżeństwo to przy rozwodzie jest po fifty,fifty.

#372 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 maj 2012 - 18:55

Ideał dziewczyny farmera Wolę tą dla której status majątkowy mężczyzny jest ważny niż ciapowatą idealistkę dla której liczą się tylko uczucia. Prędzej pójdziesz z torbami z tą drugą a i tak cię zostawi bo w końcu uzna, że po co jej niezaradny facet.

#373 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 16 maj 2012 - 18:58

Ideał dziewczyny farmera Jeśli twój status majątkowy ciekawi ją a jej majątek ciebie ciekawi,to zawsze można pracować we dwoje.

#374 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 16 maj 2012 - 19:28

Ideał dziewczyny farmera

Wolę tą dla której status majątkowy mężczyzny jest ważny niż ciapowatą idealistkę dla której liczą się tylko uczucia. Prędzej pójdziesz z torbami z tą drugą a i tak cię zostawi bo w końcu uzna, że po co jej niezaradny facet.

StasiekS szaleństwo :) Urzekła mnie twoja wypowiedz. I zgadzam się z nią w 100%

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#375 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2863 postów

Napisany 16 maj 2012 - 20:35

Ideał dziewczyny farmera Widzę robi się gorąco. Ciekawe czy dziewczyny lecące na kasę wezmą górę nad nielecącymi na nią.

Edytowany przez damianzbr, 16 maj 2012 - 20:41.

#376 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 maj 2012 - 21:19

Ideał dziewczyny farmera

StasiekS szaleństwo :) Urzekła mnie twoja wypowiedz. I zgadzam się z nią w 100%

Nie wierzę. Dzięki tej wypowiedzi inni także zaraz zmienią swoje przekonania i może mnie polubią...

#377 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 maj 2012 - 03:48

Ideał dziewczyny farmera

Widzę robi się gorąco. Ciekawe czy dziewczyny lecące na kasę wezmą górę nad nielecącymi na nią.

A mogłoby być inaczej ?-to się nazywa "poczucie bezpieczeństwa", "stabilizacja" etc. i funkcjonuje od zarania dziejów .Swoją drogą dziewczyny które znałem w młodości mentalnością baaardzo różniły się od obecnych-czy było to lepsze ?-nie wiem-ale z pewnością milsze-dzisiaj 15-16 latkowie rozmawiają tylko o pieniądzach.Zapewne ma to coś z wspólnego z powiedzeniem -"kiedy byłem młody myślałem że pieniądze są w życiu najważniejsze-a teraz ?-teraz mam absolutną pewność" :D .Signum temporis i tyle...

#378 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 17 maj 2012 - 08:32

Ideał dziewczyny farmera Kiedy byłem młody. :lol:

Żeby nie było że uczucia są wielkie jak kasa na koncie,nie które lecą właśnie tylko na kasa żeby się ustawić do końca życie to ich sprawa.Teraz już wiek nie jest przeszkodą.

#379 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 18 maj 2012 - 14:08

Ideał dziewczyny farmera Nie no może trochę przesadziliśmy z tą kasą ale w większości liczą się uczucia ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share mawit06

mawit06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 29 maj 2012 - 21:11

Ideał dziewczyny farmera taa, liczą się ale do pieniędzy.