Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#341 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 maj 2012 - 21:59

Ideał dziewczyny farmera Wyjście zawsze jest, tylko zazwyczaj wszyscy wybierają to niby prostsze życie w mieście, ale czy szczęśliwsze?? odpowie sobie każdy po latach...
Niestety ze świecą szukać dziewczyny która choć by chciała mieszkać na wsi, nie mylić z pracą, wiem coś o tym.
Takie dni i wieczory jak dziś, wczoraj, gdzie wszystko kwitnie, pachnie, świergot ptaków, budząca się natura itd. utwierdza mnie w przekonaniu że nie wytrzymał bym kilku dni w mieście, kocham wieś poprostu, jeszcze nie spotkałem dziewczyny która doceniła majową aurę, a dla tych kilku majowych chwil na wsi naprawdę warto czekać cały rok...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 15:21
  •  

#342 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 02 maj 2012 - 05:55

Ideał dziewczyny farmera Ja zdecydowałam wyjechać do miasta, bo po prostu mieszkałam na małym gospodarstwie, rodzinka zdecydowała na to, że przepisze pole na 2 moich braci, aby nie rozdrabniać. Nie powiecie mi, ze chcielibyście dziewczynę bez majątku, bo w to nie uwierzę, a jeśli tak, to po jakimś czasie wypominalibyście to .

#343 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 maj 2012 - 06:49

Ideał dziewczyny farmera Niby czemu?? Widziały gały co brały.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#344 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 maj 2012 - 06:55

Ideał dziewczyny farmera

Ja zdecydowałam wyjechać do miasta, bo po prostu mieszkałam na małym gospodarstwie, rodzinka zdecydowała na to, że przepisze pole na 2 moich braci, aby nie rozdrabniać. Nie powiecie mi, ze chcielibyście dziewczynę bez majątku, bo w to nie uwierzę, a jeśli tak, to po jakimś czasie wypominalibyście to .

Sorry ale pierniczysz jak potłuczona :D .

#345 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 02 maj 2012 - 08:15

Ideał dziewczyny farmera

Nie powiecie mi, ze chcielibyście dziewczynę bez majątku, bo w to nie uwierzę, a jeśli tak, to po jakimś czasie wypominalibyście to .

Żal czytać takich wypowiedzi...

#346 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2012 - 09:58

Ideał dziewczyny farmera dziewczyno czemu piszesz takie głupoty? co według Ciebie w w związku liczy się miłość czy majątek?! te czasy minęły kiedy to ojciec kawalera szukał żony dla swojego syna mogła być głucha ślepa kulawa ale miała morgi to się musiał żenić chciał czy nie.

#347 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 maj 2012 - 10:33

Ideał dziewczyny farmera smieszka111, a to mamy się żenić z majątkiem czy z wybranką?? ja to bardziej byłbym skłonny, ze prędzej dziewczyna nie pójdzie do tego co ma mały majątek iż na odwrót...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#348 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 02 maj 2012 - 11:01

Ideał dziewczyny farmera Widzę, że to co napisałam was poruszyło. Wiecie ja się z czymś takim spotkałam i na wsi i w mieście. Ja uważam, że nie powinno się patrzeć na majątek tylko na to jaką jest się osobą. Ja ze swojej strony patrzę czy jest druga osoba zaradna i nie jest leniem, bo ja taka jestem .
jeśli chodzi o dziewczyny z miasta to nie przesadzajcie bo też są wyjątki, znam parę wartościowych dziewczyn, nawet takie , które lubią na działce poplewić chwasty .Życzę miłego dnia:) i uciekam do pracy

#349 Share kartofelz

kartofelz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 02 maj 2012 - 12:34

Ideał dziewczyny farmera Ja to tylko bym chciał, żeby dobrze prała, sprzątała, gotowała, krowy/świnie/kury pielęgnowała B)

Ale jak to w życiu bywa - "Abym się w nocy dobrze dotarli" ;)

A za dnia to też mi nie będzie przeszkadzało, hehe ;)

Pozwolę sobie....

@jaro - "Sorry ale pierniczysz jak potłuczona :D ." - prawidłowo to jest "przetłuczona" ;) - tak jak siostra wielokrotnie przełożona ;)

Edytowany przez kartofelz, 02 maj 2012 - 12:35.

#350 Share mawit06

mawit06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 maj 2012 - 22:07

Ideał dziewczyny farmera To wg. mnie jest tak: jeśli dziewczyna ma chęć do pracy i głowę do myślenia to bez ,,posagu,, można będzie się z Nią dorobić. Najgorzej wpakować się z gołodupcem bez chęci do pracy który będzie krytykował każdy pomysł, i będzie siedział u mamusi na plotach. Taką france tylko pier.. o ściane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 13 maj 2012 - 22:14

Ideał dziewczyny farmera Wystarczy samo Pier...

#352 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 maj 2012 - 06:05

Ideał dziewczyny farmera Majątek majątkiem, jak chłop będzie d**a to i majątek nie pomoże bo można go szybko stracić :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#353 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 maj 2012 - 06:32

Ideał dziewczyny farmera Sparafrazowałbym to co powyżej-z reguły chłop traci majątek z powodu d..py :D .

#354 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 15 maj 2012 - 07:24

Ideał dziewczyny farmera Ok ale dajmy taki przykład, dziewczyna ma majątek (dom, pole, maszyny ), przychodzi do niej chłopak który nie ma pojęcia o niczym bo utrzymywali go rodzice i jest po prostu bez polotu albo nadużywa alkoholu (to tylko przykłady). Zaczyna się woja czyje kogo i kłótnie o wszystko. Majątek przepada bo nie miał go kto rozwijać i co mamy? Nic...

Albo inny przykład, chłopak ma majatek po rodzicach, lub sam się czegoś dorobił bo radził sobie, żeni się z pancią co na utrzymanie miesięczne wydaje 4 tyś i ma tic-taca zamiast mózgu. Chłop jakoś sobie radzi, ale trafia do szpitala bo np. miał wypadek. Nie ma wspólnika bo sam sobie daje rady, a teraz firma na np. 2 miesiące zostaje bez szefa. Pani nie ma o niczym pojęcia bo jej to nigdy nie było potrzebne. I co teraz??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#355 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 maj 2012 - 14:09

Ideał dziewczyny farmera Co teraz ?-Martina co prawda mam żonę ale w razie "W" wal jak w dym :D .

#356 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 15 maj 2012 - 14:41

Ideał dziewczyny farmera Jak nie ma majątku to się nie żenić tylko szukać z majątkiem i spać z głową do ściany bo jest taka urodna? :blink:

#357 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 15 maj 2012 - 18:26

Ideał dziewczyny farmera

Wyjście zawsze jest, tylko zazwyczaj wszyscy wybierają to niby prostsze życie w mieście, ale czy szczęśliwsze?? odpowie sobie każdy po latach...
Niestety ze świecą szukać dziewczyny która choć by chciała mieszkać na wsi, nie mylić z pracą, wiem coś o tym.
Takie dni i wieczory jak dziś, wczoraj, gdzie wszystko kwitnie, pachnie, świergot ptaków, budząca się natura itd. utwierdza mnie w przekonaniu że nie wytrzymał bym kilku dni w mieście, kocham wieś poprostu, jeszcze nie spotkałem dziewczyny która doceniła majową aurę, a dla tych kilku majowych chwil na wsi naprawdę warto czekać cały rok...

nie wiem, gdzie ty mieszkasz, skoro nie ma tam takich dziewczyn. ja tez KOCHAM wieś jako wieś i wieś jako rolnictwo i za żadne skarby świata bym nie chciała mieszkać w mieście.

To wg. mnie jest tak: jeśli dziewczyna ma chęć do pracy i głowę do myślenia to bez ,,posagu,, można będzie się z Nią dorobić. Najgorzej wpakować się z gołodupcem bez chęci do pracy który będzie krytykował każdy pomysł, i będzie siedział u mamusi na plotach. Taką france tylko pier.. o ściane

podzielam Twoje zdanie zdecydowanie

czytając te posty utwierdzam się w przekonaniu, że są jeszcze mądrzy ludzie na ziemi. szkoda tylko, że ja na takich nie trafiam....
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#358 Share piotrek19

piotrek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 maj 2012 - 19:00

Ideał dziewczyny farmera Akurat w moich stronach praktycznie w ogóle nie ma takich dziewczyn, które chcą zostać na wsi. Ostatnio rozmawiałem z dziewczyną z Warszawy która przyjeżdża po sąsiedzku do domku letniskowego i ona jako prawdziwa "warszawianka" wyznała że woli siedzieć na wsi niż w mieście. Czyli dziewczyny ze wsi pchają się do miasta a miastowe dziewczyny na wieś ale to rzadkie przypadki :) szkoda tylko że ta sąsiadka z Warszawy już zajęta :P

#359 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 15 maj 2012 - 19:00

Ideał dziewczyny farmera Właśnie wróciłam od moich byśków. Ja też nie wyobrażam sobie życia w mieście, nieustający hałas, harmider i brak przestrzeni. @bobytempelton u mnie jeszcze sarenki po polach brykają :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:01

Ideał dziewczyny farmera

czytając te posty utwierdzam się w przekonaniu, że są jeszcze mądrzy ludzie na ziemi. szkoda tylko, że ja na takich nie trafiam....

Może pora wyjść z domu?

Jak nie ma majątku to się nie żenić tylko szukać z majątkiem i spać z głową do ściany bo jest taka urodna? :blink:

To jest jeden ze sposobów. Drugi to wypicie odpowiedniej ilości alkoholu żeby nie patrzeć z obrzydzeniem. Trzeci to znalezienie sobie kochanki i w domu pojawiać się jak najrzadziej. Czwarty to wyobrażenie sobie, że gdyby nie jej pieniądze dzisiaj byś skrobał zębami tynk ze ściany powodując w ten sposób dalszą motywację do przetrzymania tych ciężkich chwil.

Edytowany przez StasiekS, 15 maj 2012 - 21:10.