Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#301 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:34

Ideał dziewczyny farmera

Czyli jak jakaś dziewczyna leci na hektary to jak się nazywa? Dodany obrazek Bo jak na samochody to blachara a na hektary? Nie mogę wymyślić Dodany obrazek

Hekatomba Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 15:37
  •  

#302 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:40

Ideał dziewczyny farmera Może Hektara?? :lol:

#303 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:47

Ideał dziewczyny farmera Hektablachara :lol:

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#304 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:50

Ideał dziewczyny farmera

Ja dwie 0,7 to już dzisiaj znalazłem a nawet wypiłem (na spółkę z bratem) i szukam trzeciej połówki.

To już będzie trójkąt kolego, ciekawe przeżycie... ale uważaj... później jedna Ci już nie wystarczy... butelka oczywiście :lol:
Edit:
Później jedna może Ci już nie wystarczyć;[
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#305 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 04 kwiecień 2010 - 18:54

Ideał dziewczyny farmera Hektomaniara.

#306 Share PAWKUB

PAWKUB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I KOMPUTERY

Napisany 04 kwiecień 2010 - 19:24

Ideał dziewczyny farmera Widzę że niektórzy myślą że mając niewiele ha będą chcieli zatrudnić całą rodzinę do pracy, a najprędzej żonę, zrozumcie tylko że przy obecnej sytuacji w rolnictwie trzymanie kilku krówek i posiadanie do 15 ha, może doprowadzić was za kilka lat tylko do bankructwa lub życia w bardzo skromnych warunkach, więc albo zaczniecie uprawiać rośliny dużo wymagające, ale przynoszące duże zyski, albo dokupicie krówek lub innych zwierząt hodowlanych których raczej sama żona nie wydoi albo możecie pożegnać się z rolnictwem.
W dawniejszych czasach może i prowadzenie takich gospodarstw się opłacało dlatego i żona musiała umieć w nich pracować ale obecnie szukając partnerki musimy kierować czym innym i możecie mi wierzyć że jeśli zrobicie dobre wrażenie to nie ważne ile macie ha a i tak się jej spodobacie. Osobiście nigdy nie spotkałem się z tym żeby dziewczyna patrzyła na to kto ma ile ha i tym się kierowała przy wyborze chłopaka, ciekawi mnie kto to w ogóle wymyślił, bo wiem że większość dziewczyn ma to gdzieś ile który ma ha.

Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

#307 Share Anka1989

Anka1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 19:28

Ideał dziewczyny farmera

Farmera czyli ile ma mieć ha??

Niemam okreslonej ilości ha :lol: a czy jak kobieta jest ze wsi i lubi tam prace to odrazu źle mysle że nie. a co do tego czy ma pomagać to jest prosta odp jak będziecie cały dzień w polu to milo by Wam bylo wrocić do domu do żony a nie do stajni.

#308 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:07

Ideał dziewczyny farmera patrz że tu nie szukałem żony:) a gdzie w Stolnie mieszkasz bo o ile nie mylę miejscowości to trochę używanych gratów stamtąd mamy;)
A i patrząc po powodzeniu na AF to jakiegoś męża możesz tu wychaczyć :) :lol:
Tylko dobrze wybierz :(
A i foto musisz dać w większym formacie koleżanko bo tak to się wahamy nie znając odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania ;[
Wesołego Alleluja wszystkim
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#309 Share Anka1989

Anka1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:20

Ideał dziewczyny farmera

patrz że tu nie szukałem żony:) a gdzie w Stolnie mieszkasz bo o ile nie mylę miejscowości to trochę używanych gratów stamtąd mamy;)
A i patrząc po powodzeniu na AF to jakiegoś męża możesz tu wychaczyć :) :lol:
Tylko dobrze wybierz :(
A i foto musisz dać w większym formacie koleżanko bo tak to się wahamy nie znając odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania ;[
Wesołego Alleluja wszystkim

Kawałek od centrum wsi, było kiedyś takie cos nawet nieraz w dobrej formie mieli maszyny ale teraz juz niema tego.

#310 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:25

Ideał dziewczyny farmera Właśnie niedawno przejeżdżałem przez Stolno i zauważyłem że już w tym miejscu za wiele maszynek to nie mają ( przez tą składnicę maszyn kojarzę właśnie miejscowość)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:30

Ideał dziewczyny farmera Wow-kawałek od centrum wsi to u nas już las byłby Dodany obrazek -no ale u nas jest podlaskie Dodany obrazek .
Co do nurtujących kol.RolnikaSprzedawcę pytań to zapewne o tzw. 90.60.90 chodzi-ale jak dla mnie to 91.61.91 też obleci Dodany obrazek .

#312 Share PAWKUB

PAWKUB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:47

Ideał dziewczyny farmera

Niemam okreslonej ilości ha :lol: a czy jak kobieta jest ze wsi i lubi tam prace to odrazu źle mysle że nie. a co do tego czy ma pomagać to jest prosta odp jak będziecie cały dzień w polu to milo by Wam bylo wrocić do domu do żony a nie do stajni.

A nie mówiłem

#313 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 04 kwiecień 2010 - 20:49

Ideał dziewczyny farmera przystaje na 90-60-90, pracowita troche i lubiaca troche sportów...

>>>>>> 

#314 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:06

Ideał dziewczyny farmera

Widzę że niektórzy myślą że mając niewiele ha będą chcieli zatrudnić całą rodzinę do pracy, a najprędzej żonę, zrozumcie tylko że przy obecnej sytuacji w rolnictwie trzymanie kilku krówek i posiadanie do 15 ha, może doprowadzić was za kilka lat tylko do bankructwa lub życia w bardzo skromnych warunkach, więc albo zaczniecie uprawiać rośliny dużo wymagające, ale przynoszące duże zyski, albo dokupicie krówek lub innych zwierząt hodowlanych których raczej sama żona nie wydoi albo możecie pożegnać się z rolnictwem.

Te po 15 ha i kilka krówek były są i będą już za komuny były tępione i wizja wielkoobszarowych ferm i jeden kierunek produkcji i takie tam, potem balcerwicz zrobił swoje, teraz unia robi swoje, kto na dokupował krów, zainwestował teraz boi się każdego dnia kiedy przyjdzie komornik i żyje w skrajnej nendzy, jakoś 90% gospodarstw to jest takich do 15ha więc nie przesadzaj z tym nastawianiem i wielkimi inwestycjami, już nie jeden myślał że z 10 ha od razu przeskoczy na 100 i 100 krów i się przejechał, to dopiero tragedia jak cała rodzina składa się na kredyty, lepiej niech te kilka krówek wydoi żona i żyć bez stresu :lol:

#315 Share PAWKUB

PAWKUB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:15

Ideał dziewczyny farmera nikt nie mówi tu o kredytach, a ja nie mówie o dniu dzisiejszym tylko o kolejnych latach bo jakoś kiedyś mając 5 ha można było spokojnie żyć a teraz to niemożliwe bez dodatkowej pracy

Edytowany przez PAWKUB, 05 kwiecień 2010 - 20:32.
cytowanie poprzedniego posta

#316 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:22

Ideał dziewczyny farmera wracając do tematu wg mnie ideałów kobiety farmera jest tyle ilu farmerów hehe...

#317 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:26

Ideał dziewczyny farmera juz to gdzies pisalem... proponuje zrobic miss Agrofoto, moze latem? dziewczyny sie rozbiorą, zamieszcza zdjecia i bedzie super :lol:

>>>>>> 

#318 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:33

Ideał dziewczyny farmera już kiedyś coś takiego było... :lol: i starsi stażem na forum pamiętają jak się skończyło...
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#319 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:55

Ideał dziewczyny farmera

Właśnie niedawno przejeżdżałem przez Stolno i zauważyłem że już w tym miejscu za wiele maszynek to nie mają ( przez tą składnicę maszyn kojarzę właśnie miejscowość)

Teraz przenieśli to koło Chełmna też przy trasie E1 co do maszyn to większość pochodziła z Holandii bo właściciel tam ma rodzinkę.
A koleżanka widzę chodziła do tej samej szkoły co ja nawet ten sam profil ale ja szybciej kończyłem tam karierę o 2 latka :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 05 kwiecień 2010 - 10:45

Ideał dziewczyny farmera a ja wam mowie ze na zachodzie zostali najwieksi i u nas tez tak bedzie na wiosce ci co maja najwiecej pola to pochlona tych dzialkowcow bo mlodzi nie beda robic na kilku ha tylko wola isc do pracy albo zagranice . u mnie jestem ja i 3 znajomych ktorzy sie rozwijaja i kupujemy sprzety a reszta mowi aby do emerytury kilka lat i pole oddaja tymm z ktorym sie koleguja najbardziej i dzieki temu nie ma walki o pole w mojej wiosce .