Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał dziewczyny farmera

1547 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 20:25

Ideał dziewczyny farmera Witam.Po pierwsze powinna mnie kochać i akceptować to co robie ,wspierać mnie w trudnych chwilach(na pewno nie fizycznie bo bym tego nie chciał, tylko duchowo czy przytuleniem,dobrym słówkiem itp... ), być inteligentną i rozsądną...,powinna dobrze gotować,bo każdy lubi dobrze zjeść:P i do tego jeszcze troszkę ładna :lol:
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał dziewczyny farmera Dzisiaj, 15:57
  •  

#222 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 23 listopad 2007 - 22:16

Ideał dziewczyny farmera

W przypadku, gdy farmer "posiada" dziewczynę i ogólnie- mężczyzna "posiada" dziewczynę są same plusy ;) .

Najpierw należy zmienić sposób myślenia z "posiada" na "być" - chociaż pewnie Autor słów powyżej pewnie wie o co chodzi
Można mieć kota, konia, albo psa, ale dla drugiej połowicy się poprostu "jest".

I nie można związku traktować w kategoriach plusów i minusów bo przecież tu chodzi o relacje między ludźmi i o to aby być dla kogoś a aby ten ktoś był w tedy kiedy jest dobrze i tym bardziej jak jest źle .... a nie o to czy baba nada sie do wideł
No to się narobiło...

#223 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 24 listopad 2007 - 01:05

Ideał dziewczyny farmera

Chodzi mi o konkretny przypadek farmera. Cel związku? W dużym skrócie to wzajemne uzupełnianie sie i założenie rodziny, oczywiście w dalszej perspektywie ale już zaczynam myśleć tymi kategoriami. A na wstępie przyjemne spędzanie czasu we dwoje.

Bardzo dojrzałe podejście- wzajemne uzupełnianie się. I zachowana kolejność znajomości- "na wstępie przyjemne spędzanie czasu..."- nie rozczarujesz się na przyszłość...

Dokładnie, podstawa to zrozumienie i traktowanie siebie nawazjem poważnie. Często od niektórych koleżanek słysze złośliwe podteksy odnośnie mojej pracy, może za bardzo staram sie czytać między wierszami ale czy to czym sie zajmuje jest takie śmieszne? Czy nie można sie pośmiać z polityków, afer, euro 2012? ;) Właśnie to mnie boli najbardziej, daje całą energie w to co robie i druga połówka powinna wspierać mnie w tym choćby mentalnie.

Żadna dziewczyna (no mało która), czy to wiejska czy to miejska, po pięciu latach harówy na studiach nie pójdzie na wieś, szybciej wyjedzie za granice w poszukiwaniu pieniądza i będzie sprzątać tam kible ale na wieś nie pójdzie bo jest pani mgr i w pobliżu obory mieszkać nie będzie!

To wszystko jak widać skutecznie zniechęca do podejmowania działań i zawracania sobie głowy kobietami. Wylewny sie zrobiłem, a miałem pisać tylko o traktorach... ;)

No tak! Masz prawo czuć się sfrustrowany nastawieniem Twoich koleżanek do pracy, jaką wykonujesz. W takiej sytuacji trudno być zadowolonym ze spotkań z dziewczynami i trudno oczekiwać, że będziesz dostępny. Szkoda czasu na takie dziewczyny- traci się wówczas impet...

A co do pani mgr- to mało tego, że nie będzie mieszkać w pobliżu obory- ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby Cię widywać, spędzać czas z Tobą- musiałaby do tej obory chodzić z Tobą- co na dłuższą metę byłoby chyba dla niej męczące...

Najpierw należy zmienić sposób myślenia z "posiada" na "być" - chociaż pewnie Autor słów powyżej pewnie wie o co chodzi
Można mieć kota, konia, albo psa, ale dla drugiej połowicy się poprostu "jest".

Dziękuję keram7719- rozumiem- toteż słowo "posiadać" ujęłam w cudzysłów w swojej wcześniejszej wypowiedzi ;) .

Tylko że zdarza się czasem, że miłość nie jest miłością- tylko posiadaniem...

I nie można związku traktować w kategoriach plusów i minusów bo przecież tu chodzi o relacje między ludźmi i o to aby być dla kogoś a aby ten ktoś był w tedy kiedy jest dobrze i tym bardziej jak jest źle .... a nie o to czy baba nada sie do wideł

Jaka pozytywna wypowiedź! B) Miło wiedzieć, że są mężczyźni, którzy tak myślą i...postępują...

#224 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 18:29

Ideał dziewczyny farmera

A co do pani mgr- to mało tego, że nie będzie mieszkać w pobliżu obory- ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby Cię widywać, spędzać czas z Tobą- musiałaby do tej obory chodzić z Tobą- co na dłuższą metę byłoby chyba dla niej męczące...

Czyli wychodzi na to że jesteśmy skazani na dziewczyny bez wykształcenia, a niestety zazwyczaj idzie to w parze z niskim poziomem intelektualnym ;) A co do podejścia niektórych dziewczyn do naszej pracy, to zapewne ma ono źródło w utartych stereotypach że rolnik to zapuszczony robol fizyczny egzystujący w brodziku intelektualnym ;) a ja jak pisałem, nie mam już chęci przekonywać ich że tak nie jest...

#225 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 20:17

Ideał dziewczyny farmera

Czyli wychodzi na to że jesteśmy skazani na dziewczyny bez wykształcenia, a niestety zazwyczaj idzie to w parze z niskim poziomem intelektualnym :) A co do podejścia niektórych dziewczyn do naszej pracy, to zapewne ma ono źródło w utartych stereotypach że rolnik to zapuszczony robol fizyczny egzystujący w brodziku intelektualnym :) a ja jak pisałem, nie mam już chęci przekonywać ich że tak nie jest...

Zazwyczaj, ale nie zawsze. Niektóre nie mają szczęścia albo pieniędzy. ''Mam taką na oku'', którą znam kilka ładnych lat. Ona jest wolna, ja też ;) . Skończyła Liceum miał iść na studia, ale ni wyszło.
Ma pracę w okolicznym ''mieście''. Ogólnie jest miła, sympatyczna, rozsądna, ładna. Nie piszę tak dlatego, że akurat mi się podoba, ale póki co umiem trzeżwo na to spojrzeć ( póki co ;) ). Zna pracę na wsi, jej brat ( zresztą mój dobry kolega ) jest rolnikiem. Myśle, że warto ''brać'' ( mam nadzieję, że mi się uda), taki ideał ;) .

Ogólnie co do ideału myślę, ze ideał dziewczyny farmera to po prostu taka kobieta, która się nam podoba i taka, której podoba się to co robimy ( albo przynajmniej nie ma nic przeciwko B) )

#226 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 25 listopad 2007 - 15:23

Ideał dziewczyny farmera @mirasek- Twoje wypowiedzi skłaniają mnie, by myśleć, że jesteś młodą osobą i że masz jeszcze czas na znalezienie swego ideału. Nikt (chyba nikt ) nie marzy przecież o samotności, a to sobie serwujemy, dzień za dniem ( świadomość przychodzi z czasem...).

Nie popadajmy też ze skrajności w skrajność. Nie zawsze tak jest, że jak dziewczyna (ale i chłopak) nie mają tytułu mgr- to są dna intelektualne. Bywają ludzie beznadziejnie niewykształceni bez względu na to ile wyższych uczelni pokończyli... ;)

Zresztą miłość nie wybiera ;) - nie patrzy się wówczas, kto jakie ma wykształcenie, w jakich warunkach mieszka, ile dóbr zgromadził, ile pieniędzy ma na koncie, ile hektarów posiada...

#227 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 15:49

Ideał dziewczyny farmera

@mirasek- Twoje wypowiedzi skłaniają mnie, by myśleć, że jesteś młodą osobą i że masz jeszcze czas na znalezienie swego ideału. Nikt (chyba nikt ) nie marzy przecież o samotności, a to sobie serwujemy, dzień za dniem ( świadomość przychodzi z czasem...).

Mam jeszcze czas, choć wiek postępuje ;) ale martwi mnie brak perspektyw na odmiane obecnego stanu rzeczy, mam świadomość że moje lenistwo w tym temacie tylko mnie pogrąża
...i nie szukam ideału ;)

Nie popadajmy też ze skrajności w skrajność. Nie zawsze tak jest, że jak dziewczyna (ale i chłopak) nie mają tytułu mgr- to są dna intelektualne. Bywają ludzie beznadziejnie niewykształceni bez względu na to ile wyższych uczelni pokończyli... B)

"Nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty" ;)

Miałem na myśli sytuacje w której ktoś świadomie i dobrowolnie rezygnuje z dalszej edukacji, co o czymś świadczy, a wykształcenie to tylko papier.

#228 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 16:42

Ideał dziewczyny farmera mirasek a co z ta panna ktora siedzi na obciaznikach??
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#229 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 16:54

Ideał dziewczyny farmera zapewne jego panna ;) ta fota jest chyba w galerii

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#230 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:07

Ideał dziewczyny farmera no pewnie tak jest...

chociaż teraz trudno znalezć taką co lubi na wsi przebywać a zwłaszcza w gospodarstwie ...a to to nie pasuje a to tamto i sie kończy...ja tam już jedna laseczkę mam... stoi w garażu...metalowa ale jest ...;) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:17

Ideał dziewczyny farmera

zapewne jego panna ;) ta fota jest chyba w galerii

jesli fota byla w galerii to szkoda, ze jej nie widzialem ;)
a z poprzednich postow wynika ze mirasek jest aktualnie samotny, wiec sie zapytalem co z ta panna ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#232 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:22

Ideał dziewczyny farmera

no pewnie tak jest...

chociaż teraz trudno znaleźć taką co lubi na wsi przebywać a zwłaszcza w gospodarstwie ...a to to nie pasuje a to tamto i sie kończy...ja tam już jedna laseczkę mam... stoi w garażu...metalowa ale jest ...B) ;)

Na wsi to każda lubi przebywać ale powiedzcie mi czy jest jakaś taka co by chciała krowy doić, bo z tych co ja znam to wolały by w agencji skończyć i to nie agencji arimr, niż krowy doić a ja nawet nie mam w planach hodować krów ale jak jakas już się dowie że żyjemy z mleka to od razu tak sobie myśli i klops, a szkoda a wykształcenie to pic na wode, bo jak gorsze za przeproszeniem debilstwo kończy teraz mature i idzie na jakies prywatne szkoły wyższe na zadupiach i się szczycą że mają wyższe, kiedyś nieliczni kończyli średnią szkołe a naprawde inteligentni mieli mature no a teraz każdy ma niby studia ;) ;) :)

#233 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:23

Ideał dziewczyny farmera

mirasek a co z ta panna ktora siedzi na obciaznikach??

Gosia, moja siostra cioteczna ;) a w galerii jest takie zdjęcie tylko że samego MF, chciałem wrzucić te z avatara ale nie dostałem zezwolenia...

#234 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 25 listopad 2007 - 17:30

Ideał dziewczyny farmera mirasek ja już o tym wiedziałem bo mi chota mówił i widziałem na żywo twojego MF'a

mi też basiutka sie podoba ale nie przyszło wam do głowy że ona może mieć mena?? ^_^

Edytowany przez andrzej2110, 26 listopad 2007 - 18:28.
I love quad !!!

#235 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:32

Ideał dziewczyny farmera ale dlaczego tak mało dziewczyn na agrofoto, namawiajcie siostry laski znajome żeby sie logowały
!1!!

#236 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:32

Ideał dziewczyny farmera @gregorychar Basia ma mena jest nawet zarejestrowany na AF pod nikiem Gorbaczow.

Honda - The Power of Dreams :)

#237 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 25 listopad 2007 - 17:36

Ideał dziewczyny farmera

ale dlaczego tak mało dziewczyn na agrofoto, namawiajcie siostry laski znajome żeby sie logowały
!1!!

oooooooooo ja znam taką jedną nawet mam jej numer kom. a prawie wcale jej nie znam ale wątpię że sie tutaj zaloguje
I love quad !!!

#238 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:48

Ideał dziewczyny farmera fajnie by było jak by moje siorki wyszły za rolników...jedna już ma chłopaka druga wolna a trzecia za młoda ....a ja jak na razie też wolny...jakoś żadnej sie nie śpieszy do rolnika...ale takie czasy teraz

#239 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 26 listopad 2007 - 18:02

Ideał dziewczyny farmera

Czyli wychodzi na to że jesteśmy skazani na dziewczyny bez wykształcenia, a niestety zazwyczaj idzie to w parze z niskim poziomem intelektualnym ;) A co do podejścia niektórych dziewczyn do naszej pracy, to zapewne ma ono źródło w utartych stereotypach że rolnik to zapuszczony robol fizyczny egzystujący w brodziku intelektualnym ;) a ja jak pisałem, nie mam już chęci przekonywać ich że tak nie jest...

"brodzik intelektualny" fajne stwierdzenie bardzo mi się spodobało.

Co dziewczyn z wykształceniem - to nie zawsze mgr decyduje o poziomie intelektualnym.
Pewnie znajdzie się zawsze jakaś fajna dziewczyna z tytułem która by też miała chęci w końcu z paroma studiowałem oczywiście tylko ułamek z nich wrócił no ale dla tego ułamka warto.... a poza tym czy musi być mgr?
No to się narobiło...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 18:58

Ideał dziewczyny farmera

"brodzik intelektualny" fajne stwierdzenie bardzo mi się spodobało.

Co dziewczyn z wykształceniem - to nie zawsze mgr decyduje o poziomie intelektualnym.
Pewnie znajdzie się zawsze jakaś fajna dziewczyna z tytułem która by też miała chęci w końcu z paroma studiowałem oczywiście tylko ułamek z nich wrócił no ale dla tego ułamka warto.... a poza tym czy musi być mgr?

moze byc dr ;) no jakis to jest problem z zoną dla rolnika, mówiąc szczerze to większość moich kumpelek jest z miasta i nie widzą we mnie rolnika tylko faceta moja obecna i byłe laski tez miastowe, obecna stwierdziła nawet ze naprawdę na wsi sa spoko kolesie. nie ma co załamywać rąk tylko do dzieła panowie ;) pozdrawiam wszystkie farmerki ;)
kujawy to jes to!!!!!