Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

No niestety, ale dla mnie jesteś jednak chłopczykiem, czy ci się to podoba czy nie.  I dlaczego szukasz zaczepki? było coś do ciebie?     coś sugerujesz?    ;[  Może mierzysz wszystkich swoją miarą, bo podrywacz kobiet z ciebie żaden.  ;[

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

a kto powiedział ,że uważam się za podrywacza  i gdzie o tym pisałem.??? po prostu mdli mnie jak czytam takie wpisy jak twoje!!... pseudo romantyk żal q.. żal   :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to nie czytaj, każe ci ktoś? masz opcję ignoruj posty użytkownika.  PONAWIAM PYTANIE -  dlaczego prowokujesz do kłótni?

zaczepiam ciebie, cytuję twoje posty? nie przypominam sobie, a ty ni z gruszki ni z pietruszki szukasz ze mną zwady.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Siemka,

 

Pytanie bardziej do Pań niż do Panów, no chyba, że są jacyś Panowie którzy się znają :)

 

Zbliża się moja rocznica ślubu i zastanawiam się nad jakimś prezentem dla żony. Myslałem o wspólnym weekendowym wypadzie w jakieś ciekawe miejsce, o biżuterii bądź zegarku....

 

Miałbym na ten cel około 1 tys zł. Jak wam się wydaje, która opcja sprawi jej najwięcej frajdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean co z Tobą?Pierw piszesz poematy,później robisz przykre docinki(mi tez),nastepnie jednak stajesz się miły,teraz znów cwaniaczysz.
Zacznij być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aniu co z Tobą?    :)   Koleżanka zadała pytanie w tym temacie to grzecznie jej odpowiedziałem, zjawił się tu jakiś CHAM któremu zwróciłem uwagę  na jego wulgarne słownictwo, zaczął mnie atakować, wczoraj ni z gruszki, ni z pietruszki zaczął mnie atakować następny koleś z waszej grupy z którym nie mam nic do czynienia, dzisiaj Ty wyskakujesz że to ja cwaniaczę.    

Powiedziałem już raz że pierwszy nikogo nie zaczepiam, ale ataków na mnie nie odpuszczę nikomu. Więc zastanów się co piszesz , a potem pisz ok?

Dziwne że jesteś niby taka święta i wszystkim mówisz jak mają się zachowywać, to czemu nie zwróciłaś uwagi Twojemu kolesiowi jak używał wulgaryzmów? z resztą już Ci to mówiłem że jesteś jak chorągiewka na wietrze, dostosowujesz się natychmiastowo do danej sytuacji, zwłaszcza w swojej "grupie".

 

Ps. To co ja piszę to jest tylko i wyłącznie moja sprawa, gdzie robiłem Ci jakieś przykre docinki, możesz mi pokazać? jeśli będzie trzeba to przeproszę, nie ma problemu.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean ja się normalnie pytam,Ty znów mnie oceniasz.Zaczęłam Cię lubiec,bo zacząłeś być na luzie.Wiem,że ładnie odpisales koleżance.Później odcina każdy każdemu i przestać nie może.
Ostatnio z ludźmi dzieje się dziwnie ,bo praktycznie w większości tematów wszyscy sie kłócą.Nie lubię sporów,przemocy i nie nawisci.Mozna fajnie porozmawiać na poważnie i z humorem.Jak zauważyłeś kilka osób bardzo ładnie na forum mnie doceniła,wiec jakiś powód jest mi temu.Czytajac moje posty raczej widać,ze mam własne zdanie nie dostosowuje się do innych.Zagladnij na mój profil tam dowiesz się o mnie czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Sean pedziu czy jak  cie tam zwa :D Ty jeszczcze probijesz  tu  zaistniec ? :D Dawaj do Olsztyna szybko zakoncze Ci ta kariere sieciowego pedzia a nie mnie adminami mi straczsz :D  Wyglada to tak jakby koles z misiem  na majtkach (legendarny sean prawiczek )  , probowal sikac stojac  :D Jestes j**anym zartem there :D :D Miglanc niie pisz z ta k**wa bo to bezsensu jak dadza bana to mam nadzieje ze WRESZCIE mi :D

Edytowano przez valeTudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean ja się normalnie pytam,Ty znów mnie oceniasz.Zaczęłam Cię lubiec,bo zacząłeś być na luzie.Wiem,że ładnie odpisales koleżance.Później odcina każdy każdemu i przestać nie może.

Ostatnio z ludźmi dzieje się dziwnie ,bo praktycznie w większości tematów wszyscy sie kłócą.Nie lubię sporów,przemocy i nie nawisci.Mozna fajnie porozmawiać na poważnie i z humorem.Jak zauważyłeś kilka osób bardzo ładnie na forum mnie doceniła,wiec jakiś powód jest mi temu.Czytajac moje posty raczej widać,ze mam własne zdanie nie dostosowuje się do innych.Zagladnij na mój profil tam dowiesz się o mnie czegoś.

 

Wiem co piszą o Tobie, ale jeżeli już krytykujesz, to bądź też i obiektywna, bo jakoś tylko mnie się czepiasz.        :)

 

Sean pedziu czy jak  cie tam zwa :D Ty jeszczcze probijesz  tu  zaistniec ? :D Dawaj do Olsztyna szybko zakoncze Ci ta kariere sieciowego pedzia a nie mnie adminami mi straczsz :D  Wyglada to tak jakby koles z misiem  na majtkach (legendarny sean prawiczek )  , probowal sikac stojac  :D Jestes j**anym zartem there :D :D Miglanc niie pisz z ta k**wa bo to bezsensu jak dadza bana to mam nadzieje ze WRESZCIE mi :D

 

Zmień dziecko mówię ci pampersa, bo narobiłeś w gacie i smród za tobą roznosi się po całym forum, pewnie już nie długo.        2smiech.gif

Przez pół Polski każe mi jechać do Olsztyna żeby dziecku przyłożyć na du*pę, bo go chyba swędzi, no tej gimbazie chyba w du*ach już się poprzewracało w te wakacje.        ;[  Tak to jest jak ojciec z matką roboty takiemu nie da.    

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean pytam Ciebie,na tamtych tez przyjdzie czas wszystko powoli.Rozumie,że atak nalezy odwrócić.Tylko czy przemocą i kłótnia można zdziałać cos dobrego? Pytanie moje co jest ważne dla Ciebie w drugim człowieku?
Życzliwość,uprzejmosc,zrozumienie czy tez lepiej zachowywać się aby budzić wrogość i zeby inni sie odwrócili od Ciebie?Uwierz,że można być zauwazonym postępując według własnego sposobu bycia.,nie robiąc nic na pokaz i aby inni o tym wiedzieli.
Nie myśl,że Cię pouczm tylko mówię to co myślę,wyrażam swoje zdanie.Może nawet to jednak dotyczy również wielu osób tu na forum.
Każdy niech patrzy na siebie i swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystkie te cechy które wymieniłaś są ważne, widzisz nie zależy mi że się odwróci ode mnie jakiś chamski debil, ja nie piszę tu dla zaistnienia czy zauważenia mnie przez kogokolwiek, bo jest mi to niepotrzebne.  NIE SZUKAŁEM I NIE SZUKAM Z NIKIM ZWADY  ale atakowany zawsze odpowiem na pewno, żeby uświadomić takiemu gnojkowi że jest zerem.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Chcesz mi przylozyc w dupe ? haha :D Nie no wiedzialem ze jestes pedz, ale za az taki :D Sluchaj pipo Myslisz ze masz jakies szanse ? :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

A wracając do tematu to ideał dziewczyny to jak będzie mądra i wyrozumiała oczywiście do pewnych granic żeby kochała,i tu was zaskoczę .I przede wszystkim żeby(śmy)(cie)nie mieszkali z jakimikolwiek rodzicami bo zawsze się wpier... i zawsze coś nie tak. A na pewno się dogada człowiek jeden z drugim.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    626

Panowie skończcie z tymi kłótniami.

 

Nazwa tematu: Ideał dziewczyny farmera". Trzymajmy się tego. 

 

Katter zapytał jaki zrobić prezent żonie na rocznicę ślubu. Tylko jedyna Ywa odpowiedział, reszta ma to gdzieś, woli się kłócić. Chyba forum jest po to aby sobie nawzajem pomagać i doradzać. Ewentualnie do zwad można otworzyć osobny temat. Np "Wyzwij i zmieszaj z błotem użytkownika forum".

 

Katter tak jak Ywa zaproponowała, najlepszym prezentem będzie weekend tylko we dwoje. Najlepiej w jakimś cichym pensjonacie.

Edytowano przez bergman31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Przyłącze się do zdania bergmana

Z prezentami są zawsze problemy i najlepszy chyba taki żeby gdzieś zaprosić, bo z materialnymi to jak nie trafiony to przestawia się potem z kąta w kąt.

Pewnym rozwiązaniem może być brak prezentu bo wkońcu sami dla siebie jesteście prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Drogie Panie zapytam inaczej :)

Czy gdybyście otrzymały taki zegarek w prezencie: http://www.zegarmistrz.com/CERTINA_C25070954212_DS_TRADITION_C25070954212-944.html to byłybyście zadowolone? Czy lepszym pomysłem będzie coś na bransolecie stalowej a więc np coś takiego: http://www.zegarmistrz.com/CERTINA_C25071954261_DS_TRADITION_C25071954261-1061.html

 

Jakie zegarki się teraz nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawer22    0

Mój ideał to taka jak Pamela Anderson, ale musi umieć prowadzić ciągnić, kombajn i samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mój ideał to taka jak Pamela Anderson, ale musi umieć prowadzić ciągnić, kombajn i samochód :)

Pewnie zeby jeszcze Ciebie pijanego tez prowadzic umiala ...

Taka to byla by naprawde idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj