Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
banan575    104

@razor ja bym chciala tylko zeby KOZA odpowiedzial.

 

Ja mialam to samo ale niezdazylam zapytac bylego jak to jest, wiec niech szanowna KOZA odpowie bo on w takiej samej sytuacji.

 

 

Co czuje dziewczyna to wiem placz i nie przespane noce, ale co czuje chlopak ktory ma idealna kobiete zycia a sypie sie z inna.

 

A to KOZA powinna cos wiedziec.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

PW mnie nie interesuje. Niech napisze tu. Niech czytaja IDEALNE KOBIETY i niech sie grubo zastanowia czy sa idealni mezczyzni


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

'banan575

 

Ja mialam to samo ale niezdazylam zapytac bylego jak to jest, wiec niech szanowna KOZA odpowie bo on w takiej samej sytuacji.

 

 

Co czuje dziewczyna to wiem placz i nie przespane noce,

 

Ale co Ci to da że sie dowiesz ? Bedziesz lepiej spała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

Oj Banan ciśnij go na pw póki nie zgłosi sprawy wyżej o stręczycielstwo :P

 

wlkp to piękne co napisałeś o akceptacji wad, niestety niektórzy mężczyźni marzą o np mrocznej Luxurii tym samym łamiąc serca i nadzieje zwykłym szarym śmiertelniczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

banan575 przeczytalem teraz ostarnie 5 stron i powiem ci tyle ze takie wpieprzanie sie komus do lozka to dno szamba!!! jak taka jestes ciekawa to opisz na forum jak cie maz bzyka ze szczegulami i wklej pare fotek.tyle odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

heidi88 widzisz czasem mysle że jestem inny nie pasuję do tej "epoki" ;)

 

Ale jeśli pokochamy drugą osobę z jej wadami to żaden "sztorm" nie będzie nam straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Widze ze jest solidarnosc facetow, czyli moga robic co im sie podoba,

 

 

Milego wieczoru z IDEALAMI

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

koleżanko zważaj na to co piszesz, bo może być nieciekawie....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

To nie solidarność ale zaczyna sie robić to nudne jak kolejną strone piszesz to samo. napisz mu to na PW może odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

bananku jeżeli jesteś taka dociekliwa to może ja postaram się wytłumaczyć jak to jest. Zasadnicza różnica między nami a wami jest taka że dla was sex=miłość, dla nas sex=przyjemność.Możemy kochać żonę i pieprzyć sąsiadkę przy czym sąsiadka to czysty sport. Wiem że to co napisałem będzie nie akceptowane przez większość z was, ale tak nas zaprogramowała natura przez miliony lat, facet ma rozsiać jak najwięcej swoich genów by przeciągnąć swoją linie. Nie są to wcale moje wymysły tylko fakty potwierdzone przez naukowców i często przytaczane w różnych programach/artykułach. Inną kwestią jest to że żyjemy w takim a nie innym kręgu kulturowym kształtowanym przez tradycje, religie, normy moralne gdzie zdrada jest potępiana niestety nad niektórymi zew natury bierze górę. Sam nigdy nie zdradziłem i nie mam zamiaru ale cała ta monogamia to średnio mi się podoba. Fajnie to mają szejkowie w swoich haremach jedyny minus jaki widzę to utrzymanie iluś tam żon :D

 

-proszę nie brać zbyt serio tego postu- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiecie nie ma ideału dzieczyny na gospodarkie po prostu musi to lubić robić albo lubi tylko jest nie zdecydowana tylko trzeba ją odpowiednio zachęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bananku jeżeli jesteś taka dociekliwa to może ja postaram się wytłumaczyć jak to jest. Zasadnicza różnica między nami a wami jest taka że dla was sex=miłość, dla nas sex=przyjemność.Możemy kochać żonę i pieprzyć sąsiadkę przy czym sąsiadka to czysty sport. Wiem że to co napisałem będzie nie akceptowane przez większość z was, ale tak nas zaprogramowała natura przez miliony lat, facet ma rozsiać jak najwięcej swoich genów by przeciągnąć swoją linie. Nie są to wcale moje wymysły tylko fakty potwierdzone przez naukowców i często przytaczane w różnych programach/artykułach. Inną kwestią jest to że żyjemy w takim a nie innym kręgu kulturowym kształtowanym przez tradycje, religie, normy moralne gdzie zdrada jest potępiana niestety nad niektórymi zew natury bierze górę. Sam nigdy nie zdradziłem i nie mam zamiaru ale cała ta monogamia to średnio mi się podoba. Fajnie to mają szejkowie w swoich haremach jedyny minus jaki widzę to utrzymanie iluś tam żon :D

 

-proszę nie brać zbyt serio tego postu- ;)

No chyba raczej nie na serio ? Bo jakbyś na serio tak napisał ,to ta pierwsza część Twojego postu bardziej do człowieka pierwotnego by mi pasował .

Już kiedyś mieliśmy starcie o pewne moralne zachowania wśród ludzi . Dziś Cię nie poznaje . Ale dobrze że napisałeś pod spodem ,że to taka tam pisanie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

na gospodarkę najlepiej brać kobietkę z miasta bo dziewczyny ze wsi wiedzą czym to pachnie a miastowe nie do końca są świadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

teraz banan znowu dopytuje koze o sex w innym temacie ,dostala mala sugestje jak moze rozladowac napiecie,ciekawe czy skozysta z rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Szmergiel jak taki obtrzaskany w gasnicach, to trzeba bylo dopisac jaka gasnice? proszkowa, pianowa czy sniegowa. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

tak tak wszyscy szmergiel widzieliśmy Twój żenujący post i powiem Ci jedno nie Tobie ją osądzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Meg5 matki natury nie oszukasz, a że się nie rozumiemy, no cóż nie od dziś wiadomo że jesteście z Wenus a my z Marsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

o prosze jak urazilem ojoj, ale ty mozesz komus wchodzic z buciorami do lozka i jest dobrze? ale tobie juz nic tak niskiego nie wolno napisac?

ps. nie rozumiesz kobieto ze przesadzilas

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg5 matki natury nie oszukasz, a że się nie rozumiemy, no cóż nie od dziś wiadomo że jesteście z Wenus a my z Marsa ;)

No to współczuje ,wam panowie że natura was tak urządziła ....Jak to leciało '''bo ja sterowany jestem '' :rolleyes: :lol:

A tam i tak u Was z tym bieda ,szczególnie jak to tylko sport, a nie coś więcej ... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Dopiero może dostać ale bana bo nieźle spamuje w różnych tematach. I jeśli napisze jeszcze jednego posta nie na temat to będzie musiała się pożegnać z forum na jakiś czas.

Może tego nie widzi ale to jest co najmniej chamskie.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

o prosze jak urazilem ojoj, ale ty mozesz komus wchodzic z buciorami do lozka i jest dobrze? ale tobie juz nic tak niskiego nie wolno napisac?

ps. nie rozumiesz kobieto ze przesadzilas

 

Nigdzie nie wlazlam, Sami napisali na forum jaka sprawa wiec ja zapytalam konkretne pytanie JAK TO JEST......?

 

 

Ale widze ze Ciebie to urazilo, bo tak wielki oburzony jestes.

 

Wiec Tobie zadalam pyt jaka gasnice mam wlozyc??? Czy ja jakos po chinsku napisalam????

 

 

Chcecie to mozecie mi dac bana.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiecie banan575 nie świadomy do końca czego chce dlategoe pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

No to współczuje ,wam panowie że natura was tak urządziła ....Jak to leciało '''bo ja sterowany jestem '' :rolleyes: :lol:

A tam i tak u Was z tym bieda ,szczególnie jak to tylko sport, a nie coś więcej ... :unsure:

 

jaka bieda? :lol: Wiesz gdzieś czytałem że jakby kobiety były stroną inicjującą to liczba ludności świata byłaby na poziomie 4 miliardów a jest ponad 7mld. Wiec 3mld to według mnie żadna bieda, tylko niezły wynik, można by powiedzieć ze nawet mistrzowski :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj