Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bezeta10    11

Meg a jak to róznica jak wiekszość moich znajomych powyżej 30 nie obchodzi urodzin to może juz lepiej date produkcji , pytanie czy bedzie podany termin przydatności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej datę produkcji ? To lepiej być człowiekiem ,czy plastikową nie wiem czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Teraz modny jest botoks tylko trzeba go co jakis czas odnawiać ale biust wygląda jak naturalny, bo silikony to takie sztywne nie wiadomo co, szkoda że nie zawsze chodzi w parze duży biust-szczupłe uda ,bo te z małym biustem przewaznie mają duży tyłek i grube nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

W kazdej postaci czy naturalnej czy czesciowo silikonowej i tak pozostaniesz człowiekiem mózgu jeszcze nie wymieniaja a tym bardziej duszy pozostaniesz człowiekiem. Koleżanko śledząc tematy na agrorandka to wiekszość szuka darmowej siły roboczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Koleżanko śledząc tematy na agrorandka to wiekszość szuka darmowej siły roboczej

 

Wiesz co ja bym tu jeszcze dodała do tej Twojej wypowiedzi @bazeta10 ? A to ,że nie tylko taniej siły roboczej ,bo i chęci'' taniej'' przygody... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale dziewczeta i chlopcy po to jest internet zeby szukac. Ale kto co szuka to juz jego sprawa. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

to widac u Ciebie brak kobiety :D nie wspomne o seksie :lol:

 

Banan cofnij się wstecz pare postów i przeczytaj co piszę odnośnie kobiety.Post nr.530 str.27.

Bo jak widzę to mówisz byle tylko nabijać licznik postów.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan cofnij się wstecz pare postów i przeczytaj co piszę odnośnie kobiety.Post nr.530 str.27.

Bo jak widzę to mówisz byle tylko nabijać licznik postów.

 

 

No nie wspomne o Tobie. Jak dla mnie to licznik postow w HP mogliby wylaczyc


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

A czy liczba postów ma jakieś znaczenie sledze foru prawie od 4 lat i nigdy nie przywiązywałem wagi do tych liczb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mi tez mineło pare lat od 20 i też widze przepaść :lol:

 

Tak? a ja nie, :P to tylko trwa parę lat i po pewnym czasie też mija, także nie długo też nie będziecie tego widzieć. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie chciałem, ale musiałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

No nie wspomne o Tobie. Jak dla mnie to licznik postow w HP mogliby wylaczyc

 

Banan tobie poprostu brakuje prawdziwego chłopa i temu się tak o byle co czepiasz taka prawda.

Była swojego czasu u mnie w pracy taka Aska była samotna nikt jej nie chciał .....ale mniejsza o to.

Dziwucha nie mogła sobie znajść miejsca non stop się kłuciła i do każdego "zygała" wszystko jej było za przeszkodą.

Pewnego razu przyjął się do pracy taki Mateusz ....a taki sobie chłopak.

Pracowali na jednej maszynie ...po jakimś czasie zakochali się w sobie , wszędzie chodzili razem świata po za sobą nie widzieli.

Od tej pory Aska zmieniła się o 360" jest życzliwa , miła i koleżeńska bo ma miłość i jest szczęśliwa.

 

 

Myśle bananku że jak by tak było u ciebie to byś była zupełnie innądziewuchą , a tak że jesteś samotna to non stop szukasz zadymy i "zygasz" o byle co. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ha ha no tos mnie rozwalil. Faktycznie jestem samotna paskudna ze nikt takiej niechce.

 

A moze ja szukam idealu ktorego i tak nie ma, i zale sie tu Wam na af. :D

 

Chlopie ja to nie ta Aska.

 

 

To moze poszukaj mi chlopa :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

heheheheh tobie poszukać chłopa to raczej była by to ostatnia rzecz jaką bym zrobił.

Nie zyczył bym tego nawet największemu wrogowi. :huh: :huh: :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Widzisz czlowieku to Tobie potrzeba baby.

 

Czepiasz sie byle czego, jak to nie podkarpacia, to nabijania postow. przeciez to jest HP i kazdy sobie luzacko posta klepnie.

 

A Tobie wiecznie nie pasuje. Musialabym na mozg upasc zeby mi ktos chlopa szukal.

 

A co mi brakuje to juz moja sprawa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Widzisz babo....problem w tym że ja w pażdzierniku się żenię.

Mam dziewczyne co nawet do stóp jej nie siegasz w każdym calu.

Ma tyle pozytywnych cech że aby taką spotkać to jak w 6 w totka trzeba trafić.

Ja się nie czepian tylko ci tłumacze a że ty robisz zadyme o byle co to już twój problem.......poprostu żal ci serce sciska że jesteś sama i sobie z tym nie radzisz-TAKA PRAWDA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

i to chciales mi napisac???? Proponuje Ci wizyte u psychiatry i u niego sie wyzalic, albo zazywac valium na uspokojenie.

 

Co do chlopa to ja juz mam 3letnia coreczke to ona mi z nieba niespadla. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Bardzo się cieszę. :o:o i na tym zakończmy bananowy spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Widzisz babo....problem w tym że ja w pażdzierniku się żenię.
Ma tyle pozytywnych cech że aby taką spotkać to jak w 6 w totka trzeba trafić.

To w końcu problem czy normalnie prawdziwa wygrana i to do tego z wielkiej kumulacji ? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

kolos możesz pisać co chcesz. Ale przyznać chyba należy, że na forum każdy interpretuje każdą wypowiedź(i to nie zawsze jak by tego oczekiwać). Sam uprzedziłeś żeby nie odczytać Twojego postu że z Ciebie "jeb..ka". Jednak mimo to się chwalisz swoimi podbojami.. mimo to wymieniasz czego to Ty nie zasmakowałeś. dla mnie to jest nie smaczne i tak już pozostanie. od tego się zaczęło twoje obruszenie, choć nie wiem po co. ale to już było kilka stron temu i uwierz że dla mnie znaczenia nie ma.

a propo, ze zrozumieniem jakoś problemów nie mam, interpretacją również. skoro ty tak uważasz, to już nie moja w tym głowa. miłego dnia życzę

 

Dziwne tylko, że jako jedna jedyna w przeciwieństwie do innych forumowiczów zinterpretowałaś moje wypowiedzi niepoprawnie.

Wybacz, ale jestem nadzwyczaj spokojnie usposobionym człowiekiem. Nie przypominam sobie, żebym w swoich wypowiedziach nadużywał wykrzyknika, dlatego nie wiem skąd podejrzenie, że się obruszyłem. Bronię swoich racji do czego mam święte prawo.

Jakbyś czytała ze zrozumieniem, to wiedziałabyś, że nie było to chwalenie, a przedstawienie pewnej historii, a żeby nie szukać daleko i żeby nikt nie zarzucił mi, iż opisuję coś, co ktoś, gdzieś, kiedyś mi (być może) powiedział (być może zasłyszane, przekręcone lub stworzone) - co mogłem zrobić, posłużyłem się swoim przykładem.

 

W każdym razie męczy mnie już ten offtop (podejrzewam, że innych także), więc głosu w tej sprawie zabierał już nie będę.

 

Jak tak Was czytam to tak jakbym oglądał KAWALEROWIE DO WZIĘCIA na polsacie w niedzielę 19:30

 

 

Oglądaj dalej, zapewne będzie jeszcze ciekawiej B)

 

Bynajmniej przeraża myśl że za te 14(?)lat moje dziecko może do mnie nagle przyjść i powiedzieć że będzie rodzicem :huh: a jeszcze bardziej przykre gdyby dodało "ale nie jestem pewien czy swojego dziecka".. :ph34r: masakra

 

 

Jeśli wda się w swoją świętą mamusię, to myślę, że nie masz powodów do niepokoju ^^

 

P.S.

 

Byłbym zapomniał... Również życzę miłego dnia (a teraz właściwie już wieczoru ;) )

 

Ale dziewczeta i chlopcy po to jest internet zeby szukac. Ale kto co szuka to juz jego sprawa. :rolleyes:

 

 

Kolejny raz muszę przyznać, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić ;)

 

To w końcu problem czy normalnie prawdziwa wygrana i to do tego z wielkiej kumulacji ? :lol:

 

 

Wiesz @Meg5, myślę, że ani jedno, ani drugie... Po prostu się chłopak żeni, a że jego wybranka jest dla niego najlepsza, najpiękniejsza, najzabawniejsza i w ogóle naj, naj, naj.... Cóż takie jego prawo aby w ten sposób o niej myśleć.

Wszak wszystkie, drogie Panie, jesteście dla swoich wybranków "naj..." :D

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To przed ta zeniaczka to proponowalabym brac cos na uspokojenie, im blizej slubu tym wieksza goraczka i nerwowka :D

 

Bo kazdy by chcial zeby wszystko bylo zapiete na ostatni guzik. :D

 

No tak mi pisal ze chlopa mi brakuje :rolleyes: a jak napisalam ze mam juz coreczke to jakos zamilkl. :D

 

 

@kolos co do internetu to napisalam ze sie szuka ale nie pisalam ze druga polowke

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Wcale tego nie stwierdziłem ^^

kto co szuka to juz jego sprawa.

 

 

I niech tak pozostanie ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

 

 

No tak mi pisal ze chlopa mi brakuje :rolleyes: a jak napisalam ze mam juz coreczke to jakos zamilkl. :D

 

 

@kolos co do internetu to napisalam ze sie szuka ale nie pisalam ze druga polowke

 

Co jak co ale Ty każdego potrafisz wyprowadzić z równowagi , nawet pewnie umarłego.

Różnych ludzi spotkałem na świecie ale ty jesteś jedyna.

Współczuje twojemu mężowi ....o ile oczywiście jest. :D

Zamilkłem bo nie mam ochoty z takimś czymś jak ty rozmawiać--PONIEMAJESZ?

Nie piszę do Ciebie ...zakończyłem rozmowę z Tobą cytatem pt. "Bardzo się cieszę i na tym zakończmy bananowy spór"

 

A Ty pomimo tego dalej szukasz zadymy .......Brak słów.

Nie dziwił bym się facetowi ale jak już dziewczyna pomimo pisania że "ktoś nie ma ochoty" rozmawiać a ta dalej szuka "dymu" to już jest wyjatkowo nietrawny TYP !!!!!!!

:wacko: :wacko: :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj