Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
Balzak    6

jak pojedzie to jadę z nią i tam sobie farmę otworze. a z drugiej strony jak będzie trzeba to i tu ciekawą robotkie znajdzie. jak coś zawsze może wrócić do dojenia krów :D:D

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

No w sumie :D jak Sie bedzie twojej pannie chciało uczyc....to cos napweno znajdzie:) a dojenie krów...to przecierz teraz dojarka..to nie to co kiedys :D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ale i ta dojarkie trzeba obsługiwać chyba ze doczekamy sie czasów robotów i nic nie będziemy robić, ale póki co na taki luksus jeszcze nie zasłużyliśmy więc trzeba zakasać rękawy i do roboty.

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

a no zgadzam sie z toba w 100% :D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
a co na to kasztakna i katrina??

 

To miło marcin974, że interesuje Cię moje zdanie, ale nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie z wiadomych względów :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

heh ,,z wiadomych wzgledow" no wlasnie teraz przemyslalem dokladnie to co wczesniej napisalem :D:D no a moze wypowiesz sie jak Ty sobie wyobrazasz prawdziwego ,,mena" (pewno nie bedzie to zaden rolnik?) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziele    0

to by się nadało na następny post-idealny farmer w oczach dziewczyn

 

:D


pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to by się nadało na następny post-idealny farmer w oczach dziewczyn

 

:D

pytam tutaj poniewaz mamy bardzo malo agrofotowiczek i uwazam ze nie warto zakladac nowego tamatu :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
heh ,,z wiadomych wzgledow" no wlasnie teraz przemyslalem dokladnie to co wczesniej napisalem :D:D no a moze wypowiesz sie jak Ty sobie wyobrazasz prawdziwego ,,mena" (pewno nie bedzie to zaden rolnik?) :)

 

No przyznam szczerze- rozbawiłeś mnie pisząc "(pewno nie bedzie to zaden rolnik?)". Dlaczegóż by nie? Najważniejsze, by się nie wstydził swojej pracy. I dziękuję, że pytasz mnie o opinię :) . Jak sobie wyobrażam prawdziwego "mena"? :) Z wyglądu nie potrafię sobie go wyobrazić, ale pewne cechy, przymioty są pożądane:

-poczucie humoru

-kultura osobista

-zachwycający umysł

-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu...

 

(Nałogi związane z paleniem papierosów czy piciem alkoholu dyskwalifikują faceta.)

 

P.S.- rolnicy są o wiele bardziej kulturalni i skoncentrowani na pracy, niż chłopaki z miasta, którzy z nudów potrafią robić różne idiotyczne rzeczy... (oczywiście nie wszyscy- żeby nie było :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Kasztanka ani kropli piwa i wódki nawet jak przyjadą gośćie :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

eee co to za życie bez piwka... :D dzień bez piwka to dzień stracony.zawsze po ciężkiej pracy trzeba się orzeźwić. :D

hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
No przyznam szczerze- rozbawiłeś mnie pisząc "(pewno nie bedzie to zaden rolnik?)". Dlaczegóż by nie? Najważniejsze, by się nie wstydził swojej pracy. I dziękuję, że pytasz mnie o opinię :D . Jak sobie wyobrażam prawdziwego "mena"? :D Z wyglądu nie potrafię sobie go wyobrazić, ale pewne cechy, przymioty są pożądane:

-poczucie humoru

-kultura osobista

-zachwycający umysł

-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu...

 

(Nałogi związane z paleniem papierosów czy piciem alkoholu dyskwalifikują faceta.)

P.S.- rolnicy są o wiele bardziej kulturalni i skoncentrowani na pracy, niż chłopaki z miasta, którzy z nudów potrafią robić różne idiotyczne rzeczy... (oczywiście nie wszyscy- żeby nie było :) ).

raczej zadajac pytanie :)

 

 

-poczucie humoru

-kultura osobista

-zachwycający umysł

-i muszę mieć za co podziwiać "mena"- może to być jego praca, jego hobby, jego wytrwałość w dążeniu do celu, jego sposób formułowania myśli, czy zadawania pytań; sposób, w jaki okazuje troskę lub obstaje przy tym , w co wierzy; wartości, którymi kieruje się w życiu..."

- takie zeczy tylko w erze :) :) :) hehehe


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehehe jak znajdziesz takiego goscia:) co nie pije :D to sie nam tym pochwal :D:)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie mówie zeby doic niewiadomo ile tego piwa ale w małych ilościach (puszka dziennie, powiedzmy :D )to chyba nie duzo.

ja ani mój wujek nie jesteśmy zadnymi pijakami a zawsze po pracy piwko musi być. :D hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja palić tez nie mam zamiaru... :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja też nie zamieżam palić. Jak kupię ciągnik to by miało smierdzieć, nigdy :D :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

@Zetor5340 -> źle mnie zrozumiałes :D mnie chodziło ze jak po pracy wypijesz pivko to nic...ja sam z ojcem i bratem w żniwa...na wieczór...pivko i grill :D:):) a co do palenia to tez nie nigdy nie bede palił :) >przynajmniej tak mi sie zdaje< (chyba ze mi cos na stare lata odbije :) )


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
hehehe jak znajdziesz takiego goscia:) co nie pije B) to sie nam tym pochwal :D B)

 

Napisałam o nałogu, nie wspominając słówkiem o abstynencie. Chodzi mi o "kulturę picia". Niech sobie "men" pije, ale z "głową" :D , znaczy się z umiarem i góra 4-5? razy w roku- a nie do upadłego. A jak chce się raz na jakiś czas schlać jak ś....a, to niech zamknie się w domu na cztery spusty, powyrzuca klucze :) , pozabija okna dechami :) i niech sobie chleje na umór :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Napisałam o nałogu, nie wspominając słówkiem o abstynencie. Chodzi mi o "kulturę picia". Niech sobie "men" pije, ale z "głową" :D , znaczy się z umiarem i góra 4-5? razy w roku- a nie do upadłego. A jak chce się raz na jakiś czas schlać jak ś....a, to niech zamknie się w domu na cztery spusty, powyrzuca klucze :D , pozabija okna dechami B) i niech sobie chleje na umór :D .

No i jak tu dogodzic kobiecie.

Nie bedzie pil -zle,

bedzie pil -jeszcze gorzej B) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to ja będę jak znalazł-bo piję tylko trzy razy do roku-na Boże Narodzenie,na Wielkanoc...i przy każdej innej okazji :D

"A jak chce się raz na jakiś czas schlać jak ś....a, to niech zamknie się w domu na cztery spusty, powyrzuca klucze wink.gif , pozabija okna dechami wink.gif i niech sobie chleje na umór smile.gif ."-he,he a jak masz zamiar do tego domku wejść ?:D-no i ciemno w domku będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
No to ja będę jak znalazł-bo piję tylko trzy razy do roku-na Boże Narodzenie,na Wielkanoc...i przy każdej innej okazji :D

"A jak chce się raz na jakiś czas schlać jak ś....a, to niech zamknie się w domu na cztery spusty, powyrzuca klucze wink.gif , pozabija okna dechami wink.gif i niech sobie chleje na umór smile.gif ."-he,he a jak masz zamiar do tego domku wejść ?B)-no i ciemno w domku będzie :D

z pewnoscia by sie kilku takich znalazlo :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
he,he a jak masz zamiar do tego domku wejść ?:D-no i ciemno w domku będzie B)

 

Nie mam zamiaru wchodzić do tego domku- będę w tym czasie relaksować się w salonie SPA i to przez 3 dni :D - dopóki "men" nie doprowadzi siebie i domku do stanu "używalności" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

to sie tylko tak latwo mowi :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj