Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
cinek1808    1746

tych nawyków nie zmienisz jak przed ślubem tak będzie i po ślubie tylko że charakter będzie miała gorszy bo do śłubu udają jakie to są miłe i pracowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A po co ma jeszcze po ślubie dalej udawać, jak już ma męża, :P no ileż można :lol: :lol:

Coś mi się zdaje, że nie wszystkim wcale zależy, żeby panna była całkiem porządna, tak mówią, byle mówić, że taką by chcieli, no może fajnie by było jak taka by się trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

przegląd. ale chyba nie każdej stacji diagnostycznej jaka się po drodze natrafi, prawda? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W każdej stacji, to robią chyba ci, co nie mają pewności co do swojego "samochodu" i wolą sprawdzić, czy aby z nim wszystko jest w porządku. :P :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

z twoich dotychczasowych partnerek wynika, że chyba sam nie wiesz czego szukasz, bo są strasznie "zróżnicowane". No i ciężko tak kategoryzować całe roczniki po przejściach z jedną przedstawicielką danej grupy wiekowej.. Takie to kategoryzowanie nie do końca trafne myślę.

No, ale nie bidolić i nie "pitu pitu", tylko robić swoje i przy okazji zerkać za tą "idealną" ;)

 

Jakbym nie wiedział, to bym nie szukał ;). Co masz na myśli mówiąc "kategoryzowanie"? Czyżbym w którymś ze swoich postów dokonał kategoryzacji kobiet??? :huh: Nie przypominam sobie, ale jeśli tak, a któraś z dam czuje się tym obrażona, najmocniej przepraszam ^^

No, a pozatym, widzę, że wątek zszedł na temat seksu, prawdopodobnie pośrednio za sprawą niekoniecznie dobrze zinterpretowanych moich postów. To, że było się z jakąś liczbą partnerek, nie znaczy, że od razu wszystkie "bzykałem" na prawo i lewo. Związek nie opiera się wyłącznie na seksie, choć trzeba zaznaczyć, że seks jest ważnym jego elementem.

Nie wiem jak dla kogo, ale dla mnie najważniejsze jest zbudowanie więzi emocjonalnej, co niestety do tej pory, po dłuższym, lub krótszym czasie okazywało się mocno utrudnione. Jeśli ktoś próbuje zbudować związek wyłącznie na "bzykanku", to na starcie jest on "spalony"

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

niestety tak to z wcześniejszych postów zabrzmiało. skategoryzowałeś większość do jednego worka, reasumując. :ph34r:

Ale ostatnia wypowiedź chyba powinna zakończyć owy poruszony temat myślę. I chyba większość się z w/w wnioskiem zgodzi. ;)

choć nadal zadziwia mnie fakt że szukacie dziewczyny "praktycznej" ubranej wyzywająco - te cechy się gryzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

tylko gdzie te nietknięte są bo sex to teraz już w gimnazjum

 

znam kilka nietkniętych dziewczyn co pracują na gospodarstwie i w dodatku bardzo ładne.

Więc są wyjątki.

Te dziewczyny nigdy nie miały chłopaka.

W gimnazjum sex to już standart , słyszałem że w podstawówce już się "tną" :lol:

Za moich czasów gimnazjum nie było , nie przypominam sobie by w podstawówce nawet jakieś pary były.

Było nas w podstawówce 16 , pierwsza taka Aska miała chłopaka w wieku 17 lat i ona jako pierwsza wyszła za mąż , bo wpadła.

A teraz ...eh Boże kochany co to się dzieje .

W sierpniu jak szła pielgrzymka to przyjeliśmy z 20 osób do stodoły i były 4 pary takie młodziutkie.To tak mi kukurydze w nocy zmaltretowali że szok , mało tego majtki pogubili :D :D musiało być ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bo zebyscie mieli czyste dziewoszki do slubu, a przed chcieli sie bzykac to najlepiej kupic sobie gumowa lale.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Banan tak samo my możemy o was powiedzieć że wam pasują gumowe chłopy z MEGA dużym portfelem i super autem.

Nie mam nic do ciebie bananku ale wiem jedno....że jak bym miał taką dziewczynę jak Ty to pewnie swój żywot skończył bym na gałęzi w lesie.Strasznie lubisz drażnić ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A moze i bys sie zdziwil, no ale jak masz takie zdanie to niech tak zostanie. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
W sumie to ja też wolę doświadczoną, lubiącą sex, znającą się na tym z ładną figurką ,wyzywająco żeby się ubierała ... ,ale jeśli wejdzie w trwały związek (ta doświadczona) niech nie chodzi na boki i się nie puszcza bo miała na to czas przed powiedzmy ślubem

A jak już będzie w tym stałym związku to jak się ma ubierać ? Oj chciałoby się mieć w łóżeczku diablicę, a wśród ludzi aniołka ,co ? :D Tylko czy takie "cuda '' występują w przyrodzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A co ty opowiadasz?? :D Idealy istnieja tylko najpierw trzeba tego zycia uzyc, zeby dostrzec ten ideal. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

@POL1 Jak Ty wieczorami reperujesz maszyny to sama nie przyleeci Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

jak szukacie ideału w teledyskach czy filmach itd to będziecie szukać wiecznie.

praktycznie każda kobieta może się ubrać tak żeby biust był na wierzchu tyłek praktycznie też. Ale czy nie lepiej zostawić to dla siebie panowie? Rozumiem że dobrze aby kobieta się ubierała ładnie i nie chodziła w worku po ziemniakach. Ale czy nie przyjemniej odkrywać ciało swojej partnerki we dwoje czy to z koronkowej bielizny czy z koszulki nocnej...? No i chyba coś na co się non stop patrzy "brzydnie i powszednieje". Lepsze jest chyba kuszenie poprzez zakryte ale dające pole do popisu fantazji.

I POL masz rację. Ideały nie istnieją, Trzeba zaakceptować kogoś kogo się pokochało z jego wadami, a i je można w przyszłości pokochać i docenić. A kompromis to poprostu jest coś czego często niestety w wielu związkach brak. A szkoda. Dodała bym zrozumienie do tego jeszcze.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Dylek nie reperuje maszyn.

Ale mam stałą pracę i tu skupiam swoją uwagę.

Po zatym troszkę handluje ziemniakami rozwożę tu i tam i tak jakoś schodzi.

No agulko jest tak jak piszesz , kompromis musi być trzeba pokochać osobę nie za to kim jest ale za to co ma w sercu i jaki ma charakter , bo przecież z tą osobą bedziemy zyć, a wyglad to tylko dodatek jak ketchup do kiełbaski :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

ketchupem można zepsuć jej smak ;)

nie chcę demonizować, że wygląd jest całkowicie bez znaczenia. Było by to kompletną bzdurą. Tylko nie róbcie sobie krzywdy i nie szukajcie laleczek z teledysków.. większość poza nim wygląda raczej inaczej. a pozostała część, jeśli nadal tak wygląda, to raczej Wam na wsi w niczym specjalnie nie pomoże.

Napiszę może inaczej, każdy zwraca na coś szczególnie uwagę i na "całokształt". Nie na każdy detal.

Chyba przyjemniej było by żyć z kobietą o pięknych oczach, normalnej figurze z blond zamiast ciemnymi włosami i się dogadywać. niż mieć do tego brunetkę zołze do której wychodzi się z garażu jak najpóźniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Musi być poprostu to "coś" to coś co cię zainspiruje w drugiej osobie.

Czasem jest tak że spotkasz albo widzisz drugą osobę ale ta osoba tak Ci sie podoba że brakuje odwagi Ci podejść i zagadać.

Dziewczynie to nie pasuje zagadać pierwszej.....chociaż siostra mi raz opowiadała że w busie koło niej siedział chłopak i bardzo jej się podobał ...śmiali sie do siebie ale ani ona ani on nie mieli na tyle odwagi by zagadać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

Pol1 to jest najgorsze brak odwagi tu na forum możemy pisac a jak przyszło by sie spotkać to było by całkiem inaczej :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

niestety tak to z wcześniejszych postów zabrzmiało. skategoryzowałeś większość do jednego worka, reasumując. :ph34r:

Cóż, nic nie poradzę, że masz Koleżanko skłonność do nadinterpretacji. Z tego co mi wiadomo napisałem, że pomimo moich rozlicznych kontaktów z różnymi kobietami nie znalazłem tej jedynej... Więc nie bardzo wiem w którym miejscu sprowadziłem kobiety do wspólnego mianownika... Biorąc przykład z @Meg5 ujmę to bardziej poetycko ;) : Z niejednego pieca chleb jadłem i żaden nie urzekł mnie swoim smakiem..., nie napisałem jednak, że wszystkie smakowały jednakowo ^^

Ale ostatnia wypowiedź chyba powinna zakończyć owy poruszony temat myślę. I chyba większość się z w/w wnioskiem zgodzi. ;)

Nie pozostaje mi nic innego jak zdodzić się z tym stwierdzeniem ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

Jeśli chodzi o kobiety i tego typu sprawy, to nie chcę się tu chwalić, bo zaraz się pewnie znajdą opiniodawcy jaki ja to jestem kozak je*aka, ale powiem, że spróbowałem już w życiu wiele... Od "szesnastek" po "trzydziestkisiódemki", od dziewic, przez panny, rozwódki, po mężatki i nie spotkałem jeszcze tej jedynej.

Możesz to brać za nadinterpretacje czy co tam jeszcze. Kategoria "du...dajce". No ale to już nie istotne i do pominięcia ;)

no sęk w tym...Ciężko związać się z kimś, kto w tym wieku ma na koncie kobiety, których lepiej aby nie miał. W ten sposób część tych porządniejszych dziewczyn też myśli(nie sprowadzać mi tu za chwilkę do skrajności drugiej). Chyba że ja stara jestem i wybredna :D

Edytowano przez agulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Nigdzie nie napisałem, że od razu uprawiałem seks z tymi wszystkimi kobietami, więc nazywając je "du..dajcami" zwyczajnie je obrażasz. Myślałem, ze następny z serii moich postów to wyjaśnia ;)

 

Właśnie wyimaginowany przez Ciebie podtekst seksualny to Twoja nadinterpretacja B)

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ojtam ojtam trzeba poswatać niektórych tutaj i będzie OK.

Wspólne zebranie AF zrobić , jakiś piknik i się wszyscy poznają ...być może nowe związki powstaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj