Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
walkol    34

Ile ty masz lat 10? "blądynki" ,"utłogi"


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Tak masz rację ,ale nie bodź taki pewien ,że Ty zawsze będziesz podejmował w życiu tylko właściwe decyzję . Czasem nawet te dobrze przemyślane z perspektywy czasu już taki właściwe nie wydaja się być . Jednak mimo wszytko ,życzę Ci samych trafnych decyzji w życiu i obyś nie żałował niczego ... ;)

 

Dziękuję za wspaniałe życzenia :D na Nowy Rok w sam raz ;)

Nie da się tak żyć, żeby nie popełniać błędów. Byłby to paradoks życia. Na tę chwilę jednak mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jedynym większym błędem jaki popełniłem, którego żałuję i wpłynął na dalsze moje życie było pójście na studia. <_<

Jeśli chodzi o kobiety i tego typu sprawy, to nie chcę się tu chwalić, bo zaraz się pewnie znajdą opiniodawcy jaki ja to jestem kozak je*aka, ale powiem, że spróbowałem już w życiu wiele... Od "szesnastek" po "trzydziestkisiódemki", od dziewic, przez panny, rozwódki, po mężatki i nie spotkałem jeszcze tej jedynej. I żeby było jasne ideału nie szukam. Po prostu nie było tego czegoś między nami i tyle.

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proszę bardzo ,ale ja każdemu człowiekowi dobrze życzę .

że jedynym większym błędem jaki popełniłem, którego żałuję i wpłynął na dalsze moje życie było pójście na studia. <_<

Jak już w tak młodym wieku możesz żałować zdobytego wykształcenia ,przecież nauka nie idzie w las tylko w nas ? ;)

spróbowałem już w życiu wiele... Od "szesnastek" po "trzydziestkisiódemki", od dziewic, przez panny, rozwódki, po mężatki

Wow ,no szacun ,widzę że Kolega już nie z jednego pica chleb jadł :ph34r: . Wiesz jakbyś był naprawdę wykształconym ,taktownym Panem nie wymieniłbyś tego całego'' wianuszka'' swoich podbojów . Pewnie jak pisałeś ten post ,to tam Cie rozpierało co ? :rolleyes:

nie chcę się tu chwalić,

Było zatem tego nie robić ^^

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

szukaj , a może znajdziesz... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

Witam. Jeszcze nie tak dawno często zmieniałem partnerki. a dlaczego? bo mieszkam w okolicy gdzie są słabe ziemie i ludzie raczej ich nie uprawiają tylko zalesiają a dziewczyn których rodzice mają gospodarstwo jest mało. Chodzisz z taką z miasteczka, bądz z wioski ktorej tatuś robi w jakimś zakładzie i jest ok. do czasu. Bo ona chce sie bawić, wyjeżdzać na wczasy i spędzać z Tobą więcej czasu. W moim przypadku bdy zajmuje sie bydłem mlecznym nie miałem więcej czasu. Więc lipa wychodziła na koniec. Z czasem pomyślałem że lepiej dać sobie już luz. Ale rok temu pojawiła sie dziewczyna z 4 świnkami i 3 byczkami na imprezie sylwestrowej ;) I mi sie udało. Jest świetna. Ma jedną wade. Nie chce doić krów, ale w przyszłości zmieni zdanie :) Życze wam takiego szczęścia jak moje :) Bo wiem że Chłopą ze wsi nie jest lekko coś znaleść. Często trafiają sie lafiryndy. Więc nie patrzcie na urode tylko na to jakie są. Mi sie akurat udało bo pod każdym względem jest ok. Życze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

http://demotywatory....zyc-leginsy���� :ph34r:

 

Ale rok temu pojawiła sie dziewczyna z 4 świnkami i 3 byczkami na imprezie sylwestrowej

poważnie....

 

Bo wiem że Chłopą ze wsi nie jest lekko coś znaleść.

 

no tu to masz rację...ale powinieneś napisać kogoś

Edytowano przez Cinek8541

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Poważnie na imprezę przyszła z 4 swinkami i 3 byczkami :D nie mogła ich zostawić w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

Cinek a Ty polonista jesteś? no przyszła :) ale jej ferme odwiedziłem tydz później. Oj sławek są jeszcze. Znam takie dwie co by jeszcze pod krowy poszły, ale zajęte są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

na szczescie nie hoduje zwierzat tylko zajmuje sie produkcja roslinna i praca zawodowa.ciekawe co na to panie z af ?umieja doic krowe ?ha ha

Edytowano przez slawek2209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Proszę bardzo ,ale ja każdemu człowiekowi dobrze życzę .

 

Jak już w tak młodym wieku możesz żałować zdobytego wykształcenia ,przecież nauka nie idzie w las tylko w nas ? ;)

 

Wow ,no szacun ,widzę że Kolega już nie z jednego pica chleb jadł :ph34r: . Wiesz jakbyś był naprawdę wykształconym ,taktownym Panem nie wymieniłbyś tego całego'' wianuszka'' swoich podbojów . Pewnie jak pisałeś ten post ,to tam Cie rozpierało co ? :rolleyes:

 

Ehh, Meg, Meg...

 

Tak, żałuję zdobytego wykształcenia. Nie pytaj czemu, bo to baaardzo, baaardzo długa i wcale nie wesoła dla mnie historia... :( na pewno nie na ten temat... może kiedyś przy okazji...

 

Podejrzewałem, że w ten sposób zareagujesz ;) Prawdę powiedziawszy zdecydowanie nie ma się czym chwalić. Miałem jedynie na celu przedstawienie pewnej historii (w tym wypadku mojej) gdzie próby poszukiwania drugiej połówki pomimo różnych sposobów, środowisk i relacji spełzły na niczym. Wcale mnie nie rozpierało. W każdym razie na pewno nie duma, czy poczucie wyższości... Raczej lekkie poczucie rezygnacji... :unsure:

 

No przestań, nie mam się za wykształconego i taktownego ;) Zwykły ze mnie huncwot B)

Edytowano przez kolos87

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cóż @kolos87 ,również mnie zasmuciłeś tym stwierdzeniem ,że zdobycie wykształcenia, tak negatywny wpływ wywarło na Ciebie i Twoje życie ,ale ok rozumie .

 

Reszty postu nie będę już komentować ,życzę Ci jednak byś w końcu znalazł tą, której szukasz ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

czasami się zastanawiam czy Wy aby na pewno w dobrych miejscach szukacie.. :rolleyes:

zgodzę się, że są zołzy zołzole i zołzetty ;) ale nie przesadzajmy.

Może i też za wiele na początek wymagacie. Nie ma co się łudzić że znajdziecie kobietę z miasta, która będzie na wsi się znała na wszystkim jak za czasów pobytu w mieście. Są liczne wyjątki co prawda, ale nie przesadzajmy. To tak jak miastowy by szukał na wsi kobiety znającej się na odczytywaniu rozkładu jazdy tramwajów B) - może nie wiedzieć na początku co z tym fantem zrobić, ale może to załapać, a może i już coś tam z tego rozumieć.. (troche tak okrężnym przykładem ale myślę, że zrozumiecie analogie).

Co do dojenia krowy, nie miałam okazji, a do byka w tej sprawie nie ma po co się fatygować :D A tak serio, jedynie klacze się zdarzało.

 

kolos, faceci nie chcą na stałe laski z dużym "przebiegiem". myślisz że w drugą stronę to nie ma żadnego znaczenia..? i z twoich dotychczasowych partnerek wynika, że chyba sam nie wiesz czego szukasz, bo są strasznie "zróżnicowane". No i ciężko tak kategoryzować całe roczniki po przejściach z jedną przedstawicielką danej grupy wiekowej.. Takie to kategoryzowanie nie do końca trafne myślę.

No, ale nie bidolić i nie "pitu pitu", tylko robić swoje i przy okazji zerkać za tą "idealną" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Czyli wynika z tego postu że jak się trafia okazja żeby bzyknąć to się nie zastanawiać, a nadal myśleć że się trafi kiedyś ta co ma to coś ale chyba nie taka co się pcha do łóżka pierwszego dnia po poznaniu się-popieram, tylko gdzie te nietknięte są bo sex to teraz już w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
tylko gdzie te nietknięte są bo sex to teraz już w gimnazjum

Same ze sobą ten sex uprawiają, chyba nie.

Mogła by się taka panna zapytać - ty żeś do mnie chodził, żeś się na mnie ćwiczył, a teraz się pytasz kto mnie rozprawiczył.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

W sumie to ja też wolę doświadczoną, lubiącą sex, znającą się na tym z ładną figurką ,wyzywająco żeby się ubierała ,a nie jakąś ofiarę losu co nie ma pojęcia o niczym i do łóżka idzie z wielką łaską na uciechę i robi to z musu ,ale jeśli wejdzie w trwały związek (ta doświadczona) niech nie chodzi na boki i się nie puszcza bo miała na to czas przed powiedzmy ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

i znów skrajność.

A chodzenie bez zastanowienia z każdą, która się wypnie jest dobre? powiedz o tym swojej przyszłej(obecnej?) kobiecie. Myślisz że się ucieszy i będzie dumna z Twojego doświadczenia?

gremlin a satysfakcjonowała by Ciebie dziewczyna, która ma doświadczenie polegające na zasadzie "numerek na dyskotece", bo przecież lubi seks...? taka skrajność w drugą stronę akurat. no ale..

doświadczona - ok. ale chyba nie taka, która robiła to dla sportu ot tak, prawda?

ładna figurka - to każdy ma swój gust, więc każdy szuka zawsze troszke innej "piękności" chyba.

wyzywający ubiór - oj, tu już chyba nie każdy by się cieszył, że jakiś łepek się ślini na jego kobietę. no i gdzie tu się to przyda na wsi, hm? owszem, można się ubrać i praktycznie i wygodnie i kusząco (choćby te owe leginsy, których jestem zwolenniczką) ale nie zawsze to pasuje. Może więc niech panowie do wywalania gnoju też chodzą zatem w spodniach na kant w białej koszuli :D (kto to dopierze hehe..).

takich "ofiar losu" może nie da się znaleźć, ale kobietę która sypia tylko ze stałym partnerem, nie zmienianym jak rękawiczki, a i owszem. (generalnie jest zaangażowanie emocjonalne - jest i coś więcej, gorzej jak się zdarza kobieta bardzo łatwo się angażująca :ph34r: ).

z tą "doświadczoną" pełną gębą nigdy pewny nie będziesz, że jesteś już tylko Ty..

taka moja opinia w tej kwestii..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj