Gorbaczow

Ideał dziewczyny farmera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wiata
bezeta10    11

Dziewczyna ze wsi czy z miasta mysle , ze to nie ma znaczenia , moja sąsiadka dziewczyna ze wsi , wiek 16-17 lat jak sie obudzi muzyka na full , pełen makijaż , i siedzi cały czas w oknie paląc papierosy , co tydzień nowy chłopak z którym dyskutuje na temat słupków z matematyki hahahahaha , film erotyczny na żywo , nie wiem czy chciał bym mieć taką dziewczyne ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Dokładnie Moderatorze ale czasem ciężko o nich zapomnieć , bo gdzieś je mamy wpojone głęboko w głowie. :)

 

Ps filmu <_< <_<

Pyt. do moderatora :ph34r:

Czy mogę zamieścić tutaj film ukazujący pewne historie zyciowe dziewczyny z miasta i ze wsi .Sceny różne od erot. po normalne.?

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

razor wie co pisze, już to przerabialiśmy :) tak to niestety jest że te utarte kanony zabierają człowiekowi jasny i trzeźwy punkt widzenia.

"miej serce i patrz w serce" a na pewno ta jedyna się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

no i brawo za podejście macias611 :)

więc jak to było w wyższym przykładzie z wiejską nastolatką - to już nie te czasy żeby spokojnie można było zaszufladkować ze wsi to na wieś, z miasta to nie. Wiadomo że to ogólnikowo troszke.

No i wychodzę z założenia: "każda potwora znajdzie swojego amatora" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@POL co Ty mozesz wiedziec na temat dziewczyn wiejskich albo miejskich jak jedyne co to potrafisz to uzalac sie na forum i osadzac kto jakim jest patrzac tylko w monitor.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

banan" jak ja patrzyłem w ten monitor to ciebie jeszcze na świecie nie było" .

Zacznij od zmiany avataru to potem dalej porozmawiamy bo jak to ty jestes na awatarze to głęboko współczuje.

Bo twój wizerunek przypomina mi pewną osobę przed ścianą śmierci......oczywiście bez urazy :rolleyes: to raz ,a dwa to gdzie się użalam?

Przedstawiłem tylko mój wizerunek i pogląd na pewne sprawy? Poniemajesz czy troszke inaczej skumulować to przesłanie? :rolleyes:

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No widzisz czlowieku nawet czytac nie potrafisz tylko osadzac. Co ma moja fotka do tego co napisalam? Traktor mam wstawic?? :D

 

Jak zwykle potrafisz osadzac i oczerniac i zalic sie. :D

 

Jak mnie na swiecie nie bylo to patrzyles na monitor w ruskim telewizorze albo w okno, bo o internecie jeszcze nikt nie slyszal :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

ehhh powiedział bym Ci coś ale boje się że ten twój ruski ekran tego nie da rady odebrać :lol: jakoś nie mam ochoty na kłótnie z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ciekawe jakie z Was sa pasztety. :D Ja jakie mam takiemam. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

oj tam oj tam,

a coś wyżej było że wygląd nie jest ważny. byle by kobieta w miarę wyglądała :P

a zdjęcie, szczerze to tylko kiepska jakość jest. i ani nie można dostrzec jakiej urody jest Banan.

 

A temat ugrzązł. Więc jak to jest z tą idealną dziołchą dla rolnika? :D

skoro wygląd to jedynie jako dodatek, ale dobrze jak jest w miare. to co jeszcze? Ma być kumata na gospodarce choć w jakimś stopniu.. pewnie inteligencja była by fajną posiadaną cechą.. hehe

 

próbuję wysupłać co ten mój mąż we mnie wyszperał że się stał moim mężem :ph34r: skoro niektórzy uważają że z miasta dziewczyna się na wieś nie nadaje a my jednak tu egzystujemy i mamy się całkiem..

Edytowano przez agulka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@POL1 i @vicia1223 Wiecie, że nie toleruję tego typu uwag pod adresem innych użytkowników, zaczynacie ostro przeginać !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a jak znam życie, to @mat nie śpi.... @mat nad nami czuwa.. ;)

 

@agulka, skoro nie wiesz, to niech lepiej tak pozostanie... bo jak się dowiesz, to z biegiem czasu możesz tego żałować ;) widać chłop miał swoje powody, którymi się kierował , skoro wybrał Ciebie, więc radze Tobie cziesz się tym że to właśnie wybrał Ciebie i nie wnikaj w szczegóły... jak to się mówi... czym mniej wiesz tym spokojniej żyjesz :) a nam nie pozostaje jak tylko pozazdrościć Twojemu mężowi , że już ma przy kim zasypiać i przy kim się budzić, bo nie jeden z nas o tym marzy ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka    21

odnośnie filmiku to bym śmiała twierdzić że to raczej miastowe (co poniektóre) się na wieś wybrały :lol:

na zdjęciu to wszystko może wyjść super, a w rzeczywistości się okazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

Niektóre Dziewczyny z miast są zarobistte są z Tobą itp chętnie sie uczą bierzecie ślub a ona za rok mówi CI Kochanie weźmy to sprzedajmy i wyjedzmy do miasta bo ja już tu nie moge wytrzymać albo ja albo gospodarka znam takie skrajne przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

@POL pokaz mi wieś na której takie dziewczyny mieszkają.

z miłą chęcią .

Zapraszam do mnie.Gmina Trzyciąż.Koło mnie ze 4 piękne dziewczyny wysokie czarne ...nic dodać nic ująć , dziewczyny pracują na gospodarkach normalnie jak ich bracia , z gospodarki się utrzymują mają szklarnie , warzywa, hodują zwierzęta itd.

Po cóż im praca jak z tego lepiej sobie żyją

3 z nich są wolne.

Wiek 22-30 lat.

Jak bym pomyslał to i w okolicy jeszcze jest więcej samotnych i robotnych dziewczyn , które wideł do reki nie boją się wziąć.

 

Albo zapraszam na potańcówkę koło mnie.

 

Tu coś zawsze się wynajdzie.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sprawach związku pośpiech jest złym doradcą - "co się odwlecze to nie uciecze" :D

 

dla wszystkich forumowiczów - Szczęśliwego Nowego Roku!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@pol1, czy masz na myśli jedną z naszych forumowiczek?? ;) bo ta gmina jest mi znana ;)

 

@macjas611, no pewnie nic na siłę... bo to może nas dużo kosztować...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

I tu nie chodzi o księcia z bajki a o mężczyznę z krwi i kości -_-

 

 

Proszę, litości...

 

W takim razie może przedstawisz nam z łaski swojej definicję "mężczyzny z krwi i kości"??

 

Czyżby był to obwieś z przydługimi gatkami z krokiem w kolanach (patrz - worki na ziemniaki), skate`owską czapeczką założoną daszkiem w bok i półdługimi wzburzonymi włosami niczym siano w które wpadło stado kóz, uważający zapewne teksty typu "joł men", "siema ziom", "ale sunia, mlaskałaby jak młoda koza", itd, itp za lanserskie i bardzo uwodzicielskie???

 

A może jest to napakowany, łysy koleś, z kietą wielkości łańcuchów śnieżnych na szyi, jeżdzący "beemą" z zimnym łokciem i czarnym brylem na twarzy????

 

Hmmm, no chyba, że mówimy o prezesie wielkiej firmy, codziennie przynoszącym swojej pani kwiaty i drogie perfumy, zawsze nienagannie ubrany, ze złotą kartą kredytową i zezwoleniem na jej użycie bez ograniczeń... (Nie, nie, chyba przegiąłem.. takie rzeczy tylko w "pretty woman".. B)

 

Powinniśmy zatem domniewywać, że prosty gość we flanelowej koszuli, jeansach, od czasu do czasu pachnący obornikiem, nie bojący się pracy, odpowiedzialny i zaradny nie jest "mężczyzną z krwi i kości"????? :blink:


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Kolos bo jak ktos ma w d..... poprzewracane to szuka niewiadomo czego, czy to dziewczyna czy chlopak. :rolleyes:

 

 

To co Ja napisalam to nie chodzi o @HEDII tylko ogolnie.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@kolos87 weź przeczytaj co Heidi88 pisze wcześniej o swoim facecie i proszę Cię nie pisz takich bzdur dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

@Kolos bo jak ktos ma w d..... poprzewracane to szuka niewiadomo czego, czy to dziewczyna czy chlopak. :rolleyes:

 

 

I tutaj trafiłaś koleżanko w sedno sprawy ;)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj