Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apollo 1000 15H

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 02 marzec 2010 - 23:07

Apollo 1000 15H Witam wszystkich zakładam ten temat bo w Krukowiaku mało kto do niego zagląda może tutaj będzie więcej fanów no i mi tego nie wywalą:) hehe
1. Potrzebuję wiedzy co zrobić z załamanymi węzami w Apollo 1000, mam załamania gumowych węży niemieckich 12,3/4 przy samej belce wymieniać czy się rozprostują?
2. Szukam zdjęć lub info w którym miejscu zamontować dysze do płukania beczki oraz skąd to zasilić i jakie najlepiej dysze kupić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Apollo 1000 15H Dzisiaj, 09:52
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 09:54

Apollo 1000 15H Jeśli chodzi o dysze do płukania to nic nie doradze :) . Ale jeśli chodzi o załamane węże to spróbuj owinąć je jakąś starą sprężyną śrubową , ja tak zrobiłem jak mi sie węże pozaginały od siewnika pneumatycznegi i jest syper, kojażysz może takie specjalne węże w środku których jest zatopiony spiralny drut taka jakby sprężyna która biegnie przez cały wąż ja wziąłem zwykłą sprężyne i w miejscu załamania nałożyłem ją i wąż sie wyprostował kolanko zostało zlikwidowane ale wąż nie został unieruchomiony nadal może sie wyginać w dowolną strone jedynie sprężyna troche to utrudnia no ale coś za coś. pozdrawiam
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Krzesinek

Krzesinek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 12:18

Apollo 1000 15H Rozwiązanie ze sprężyną może być ciekawą alternatywą. Oczywiście jeśli już nie jest za późno i węże są całe. Nie ma co ukrywać najgorzej jak się zostawi takie zagięte na zbyt wysokiej bądź niskiej temperaturze. (Siły rozciągania i ściągania powierzchniowego). No cóż rozłożysz do mycia to ocenisz czy niema choćby mikropęknięć. Polecam te sprężyny nie zależnie czy węże będą okey czy trzeba będzie nowe. W agromie spotkałem się z takimi zestawami (sprężyny plus ograniczniki przemieszczania się ich, nie był to duży koszt.). Poszukam zdjęć lub katalog zeskanuje to wrzucę jeśli chodzi o dysze płuczące. :) Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 03 marzec 2010 - 18:50

Apollo 1000 15H Super dzięki wielkie jak byś miał tego typu zestaw to pyknij fotkę to spróbuję to dokupić bo wymiana 50m węży mi się nei uśmiecha a to drogie węże niemieckie 4zł za metr:/ szkoda by było poza tymi załamaniami są luxxx no a jak by ktoś miał jakieś dane odnośnie płukania zbiornika to będę tez wdzięczny. A napiszcie mi czy wasza belka polowa ten elemęt 3m zaraz za opryskiwaczem też jest tak po końcach wyprofilowany po łuku po końcach ? A co macie podpięte pod filtr rozdzielacza ? bo u mnie leci to na przelew tak ma być ?

Jakie ma być Cieśninie powietrza w tej poduszce powietrznej na pompie?

Dodaj odpowiedź