Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnik098

rolnik098

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:02

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Witam mam problem ze sprzegłem od wałka gdy właczam sprzęgło i np mam podłączony rorzutnik i jak właczam wałek to mi cały wałek lata muszę go pchać na siłę bo inaczej nie da rady niewiem co się dzieje z tym sprzęgłem jak ktoś wie co można zrobić to niech pomoże

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Dzisiaj, 22:03
  •  

#2 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:27

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Napisz wyraźniej jak możesz, bo nie wiem jak inni ale ja nie mogę dojśc za bardzo jak i co Ci w jaki sposób lata i w czym w końcu masz problem ze sprzęgłem, czy z wałkiem...???

#3 Share rolnik098

rolnik098

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:34

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 No to tak zacznę od początku... jak jest ta dzwignia koło ręcznego ta do wałka co nie... i jak ją podnoszę do góry i włączam wałek to mi nie chce wejść nawet czy jest na tym ręcznym czy nie jest to wałek mi się kręci nadal nic się nie zatrzymuje... i jak podpiąłem rozrzutnik i podłączyłem wałek do ciągnika no i jak chciałem włączyć wałek żeby rozrzucić obornik włączyłem sprzęgło i probowałem wałek włączyć ale wałek cały drżał ciężko miałem włączyć musiałem pchać na siłę bo inaczej to nie chciał mi wejść

#4 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:52

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Sprawdź odstęp, stan łapek od łożyska oporowego i nacią linki.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share proxima95

proxima95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:13

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Ja mam taki sam problem jak w temacie-tylko w 5245.

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:30

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 wejdzcie pod ciagnik,klucz 13 i skreccie cieglo od womu-tylko zebyscie nie przeholowali,przysluchajcie sie na wolnych obrotach czy lozysko wylaczajace nie trze o lapki,tak jak pisal farmer sciagnijcie akumulator i popatrzcie przez pokrywke.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:32

problem ze sprzegłem od wałka zetor 6245 Próbowaliście podciągnąć linkę? Napęd wom można, też włączać przy pomocy pedału sprzęgła ale musi być włączona sprężarka.