Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra

96 odpowiedzi na ten temat

#61 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 05 marzec 2011 - 19:07

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Do SZrotolot a może po prostu pan Henryk nie chce dać zarobić pośrednikom i dzięki temu cały zysk ze sprzedaży trafia do jego kieszeni.Agregat talerzowy mam już na podwórku i powiem szczerze nie żałuje zakupu.Masywna konstrukcja jednak te rury robią wrażenie . Materiału Pan Henryk nie ŻAŁUJE.100% zadowolenia mogę nawet powiedzieć że lepsza konstrukcja jak w innych konkurencyjnych firmach.Pozdrowienia dla firmy za szybką i miłą obsługę .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Dzisiaj, 17:23
  •  

#62 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 13 marzec 2011 - 15:00

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Panowie, mam agregat upr-siew pana Henryka i powiem wam że nie zamieniłbym go na inną firmę, pracuje u mnie na glebach zakamienionych, często w trudnych warunkach, wały pięknie wytrzymują, rama oczywiście też, 100% ZADOWOLENIA. Jak będę zmieniał z 2,7 na 3 to oczywiście będzie to ta firma. fotki w mojej galerii
Pozdrawiam
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#63 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 13 marzec 2011 - 15:37

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra @Szrotolot tylko wówczas pośrednik nałożyłby swoją marżę, i maszyny owego "Pana Henryka" nie byłby już tak konkurencyjne cenowo.

#64 Share Dawid18

Dawid18

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 17:15

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Witam. Mam takie pytanie związane z tymi agregatami. Jak są one wykonane z rury to ta rura jest w pewnych miejscach powyginana co się z tym wiąże ano to że poszły przez giętarke i materiał jest osłabiony? Materiał jest nadciągnięty. Dobrze rozumuje? I jak tak to czy to osłabienie jest brane pod uwage czy nie?
Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

#65 Share hiniu23

hiniu23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 22:40

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra A czy jest może ktoś, kto ma agregat Gepard, ciekawi mnie jak on się sprawuje. Chętnie bym go zobaczył gdyby ktoś był z zachodniopomorskiego lub ewentualnie z Lubuskiego

#66 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 17:04

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra mój kolega kupił agregat z hydropakiem i do tego kupił siewnik amazone, jechał w pole i na dołku mu się całą rama w agregacie wygieła, no i ten facet chciał oddać go na reklamacje a batyra powiedział że jego agregaty nie są przystosowane do siewników amazone (śmiech) i on jechał z siewnikiem z zbożem w pace a batyra znowu powiedział że jego agregatem nie jeździ się z zbożem w siewniku w pole ;d

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#67 Share hiniu23

hiniu23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 20:08

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Dzięki wielkie za odpowiedź. Z tego wynika że ten agregat ma poprostu stac na placu i cieszyc oko oczywiscie do czasu jak nie zardzewieje. Bardzo kuszaca propozycja ale po tak kontrowersyjnych wypowiedziach a w zasadzie w wiekszosci negatywnych zdecyduje sie jednak na cos drozszego chyba Rolmako lub Agromasz, konstrukcja standardowa wydaje sie ze sprawdzona skoro stosowana w niejednej z firm.

#68 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 22:00

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra i masz rację, nawet popatrzeć na te cieńkie rurki to aż się płakać chce.

#69 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 10 czerwiec 2011 - 22:17

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra @piotrb14 jak przezytałem twój wcześniejszy post to się uśmiałem :D aż się ciśnie na klawisze pytanie, "czy tym agregatem można w polu robić, bo może do tego nie jest przystosowany?" :D

#70 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 20:58

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra to jest fakt autentyczny nie zmyślony, kolega potem na własną rękę wzmocnił tą ramę i teraz jest dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 11 czerwiec 2011 - 22:25

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra to jest sprzęt konkretny,nie do pogięcia.mam takihttp://www.agromasar.pl/ wolff

#72 Share Farmer355

Farmer355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 07:56

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ten agregat talerzowy Gepard wygląda na solidny wątpię aby przy prawidłowym użytkowaniu ciągnikiem o nie za dużej mocy w stosunku do potrzeb agregatu nastąpiły jakieś usterki a poza tym jak taki słaby to dlaczego jeszcze nie spotkałem na aukcjach żadnego używanego wystawionego na sprzedaż tak jak to ma miejsce w przypadku pras jednego z polskich producentów.

#73 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 17 lipiec 2011 - 20:03

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra w ogóle rzadko można spotkać krajowe agregaty talerzowe na aukcjach

#74 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 28 lipiec 2011 - 12:06

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra a moglby sie wypowiedziec ktos, kto posiada geparda, jak idzie praca takim agregatem, czy warto zainteresowac sie nim, bo cena jest niska w porownaniu z innymi firmami,

Polska B

#75 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 20:32

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra po zastanowieniu się ta cena nie jest taka rewelacyjna , 2 tyś dołożyć to można kupić staltech, agro-masz albo grano-system.już zrezygnowałem z geparta ,ogłądałem i pożyczyłem staltecha od znajomego to naprawdę solidny i masywny sprzęt i swoją robotę robi

#76 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 11:15

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra tylko gepard ma resorowany kazdy talerz a za takie cos inni producenci licza sobie pow. 15tys
ojciec jezdzil do znajomego i bardzo sobue chwali taki agregat, poza tym fabryka pod nosem

Polska B

#77 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 20:36

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra no sam nie wiem mam mieszane uczucia jedni mówią że to szmelc drudzy że znajomy sobie chwali,faktem jest to że ta rama za solidnie nie wygląda, mało jest opinii,a o innych firmach nie ma aż takich rozbieżnych informacji.co do resorowanych talerzy to nie wiadomo czy nie pękają,dzwoniłem do jednej firmy [nie pamiętam jaka] i facet powiedział że zrezygnowali z resoraków bo pękali,i bądź tu mądry

#78 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 19:31

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ja mam tego Geparda.
I tak:
1. Rama wg mnie jest OK, raczej się nie pognie.
2. Lipa to te "ustrojstwo" co niby gleby ma nie narzucać, od skrajnych talerzy.
Już się pogieło, jakoś to konstrukcyjnie nie jest OK.
3. Zgrzebło jest OK, ale sposób jego regulacji to masakra. Powinno być coś na zasadzie "koła
podporowego".

Hydropak do siewnika pasuje OK, do brony już nie. Kilka spawów na bronie i jest OK.
Jedna sprężyna od talerza się wygła, ale tego to nawet nie zauważyłem, dopiero kolega.

A sprężyna wygła się wiem gdzie - ciągnik aż stanął, więc sprężyna miała prawo - poprostu spory głaz na drodze był ;).

#79 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 18:11

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Jestem posiadaczem tego agregatu i co do ramy - jest solidna .Nawet z podpiętym siewnikiem nic się z nią nie dzieje .Tak jak kolega pisał wyżej te niby ekrany boczne to lipa ale to przerobię.Tak samo z regulacja tego zgrzebła można by jakoś to mądrzej zrobić.Poza tym agregat spełnia swoje zadanie i naprawdę robi ładną robotę lepszą niż gruber.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 11:55

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra planuję zakup agregatu ścierniskowego biorę pod uwagę agregaty również firmy Henryk Batyra chciałem poznać opinie posiadaczy agregatu lub jak ktoś jest w temacie jakie łapy były by lepsze sztywne czy sprężyste i co w tych agregatach Henryka dzieje się że odradzacie tą firmę ,interesuje mnie także jak robi robotę czy się nie zapycha słomą jak podcina ściernisko ,czy wyrównuje bruzdy po łapach ,jak resztki są wymieszane z ziemią, głównie chodzi o to czy po kilku ha agregat się nie powygina nie chciałbym mieć sytuacji że po zakupie muszę coś udoskonalać ,wzmacniać czy przerabiać