Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra

96 odpowiedzi na ten temat

#1 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 20:51

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Mam takie pytanko odnośnie tych agregatów :) Bo jest to ciekawa oferta pod względem cenowym. Jestem zainteresowany szerokością 2,6m. I czy 110 konna renia poradzi sobie z tym agregatem na pagórkach :)) Bo z tego co wiem u nich na jedną łape przypada 17koni :) Wiec prosił bym o opinie czy dobrze się tym robi itp :))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Dzisiaj, 15:51
  •  

#2 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 20:55

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra ja bym ci radzil kupic urzywany agregat lemkena albo jakiejs innej firmy chyba ze nowy ale nie od tego producenta . on stosuje strasznie slabe materialy ja mam od niego kupiony agregat i to jest masakra co sie z nim dzieje . wszystko sie wygina i oski , uchwyty sie bardzo szybko scieraja . nie popełnij tego bledu co ja

#3 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:28

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ja widzialem ten agregat na gieldzie w Elizowce i wygladal dosc solidnie: praktyka moze byc inna. Bo wsumie nie to jak wyglada decyduje czy sie maszyna dobrze pracuje

#4 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:32

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra no wlasnie po wygladzie nie mozna stwierdzic jakosci materiału . ja kupilem teraz uni grudziadz

#5 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:36

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ja mam ten zakład praktycznie pod nosem :) Mój znajomy kiedyś kupił ten agregat i powyginały mu sie co niektóre elementy i zadzwoninł tam i powiedział jaka jest sprawa i mu powymieniali na nowe bo powiedzieli ze zastosowali po prostu cieńszą rure bez wzmocnień. I stąd taki efekt. Mi w sumie też się wydają teraz na solidne. Ale jak w pracy i z trwałością to już sie niestety nie orętuje więc dlatego pytam :)

#6 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:38

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra no to widzisz sam zastosowali za cienka rure u mnie wszystko sie gnie a pola bez kamieni i tylko zetor 8111 4 letni agregat a wyglada jak 20

#7 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 21:57

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ale gną Ci sie tylko słupice od łap? Czy też te od talerzy?? I masz już je ze wzmocnieniami? Czy jeszcze bez?

#8 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:00

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra sory ale ja mam agregat uprawowy a nie podorywkowy i to tragedia jest kompletna i podejrzewam ze wszystkie jego maszyny sa takie same

#9 Share joser

joser

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:18

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra to ja wam powiem ja ma pronara 82sa i w agregacie podorywkowym(gruber) na 6 łap chodzi i daje radę:)

#10 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:21

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra musi chodzic przy 6 lapach ja 8111 ciagalem 9 lap

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 03 marzec 2010 - 00:17

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Myślałeś może nad Agro-Maszem albo Mandamem.Bardzo mi się podoba nowy agregat śierniskowy co wypuścił niedawno z produkcji Agro-Masz http://www.agro-masz..._2.1m_2.6m_3.0m tylko że masa troche mała 850kg :) .Mandam kopiuje stoje agregaty ścierniskowe od Lemkena są bardzo dobre-według mnie najlepsze w naszym kraju .Mój znajomy posiada 2,6 m tylko że bez sprężyn i to jest wada jak czasami zaczepi o kamień to śruba leci. :)

#12 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:35

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra no i to jest jakas proozycja agro masz a nie ten henryk batyra on zabawki moze robic a nie maszyny

#13 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 17:37

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Te z agromaszu sprężynowe to raczej sie u mnie nie sprawdzą bo mam sporo gliny na polach.... a ta sprężyna jednak ustępuje i wątpie zeby dało rade tym dobrze robić np w suchej glinie. Właśnie tak nie wiem czy nie lepiej by było dorzucić te 2 tys i kupić Mandama tylko ze na zabezpieczeniach śrubowych, bo za sprężyne trzeba już dobrze zapłacić niestety ;))

#14 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 07:35

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra TO sprawdz jeszcze ta firme http://www.skotarek-maszyny.pl/ mam grubera 2,6 pracuje z zetorem 100km

#15 Share HENRYKcomPL

HENRYKcomPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 marzec 2010 - 09:40

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Witam,
w związku z komentarzami na temat maszyn naszej firmy chciałbym powiedzieć, że wbrew opinii Pana Lukaszjarm, klienci z którymi rozmawiamy w przeciwieństwie do tego forum w cztery oczy są zadowoleni z wytrzymałości maszyn. Gdyby nasze maszyny były słabe już dawno przestalibyśmy istniec a nie zwiekszali sprzedaż. Prawdopodobnie nie podjęlibyśmy też współpracy z PIGMIUR czy Uniwersytetem przyrodniczym w Lublinie i nie wprowadzali nowych maszyn do oferty. Nie mądre było by stwierdzenie, że są idealne i nigdy się nie psują bo nie ma takich maszyn. Dlatego oferujemy klientom 2 letnią gwarację.
Pozdrawiam.

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2010 - 16:08

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Czemu stosujecie okrągłe rury w swoich maszynach?

#17 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 10 marzec 2010 - 16:52

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ja ci powiem że to dobra marka. Mam od nich agregat uprawowy i jak na razie jest wszystko w porządku. Są tanie cenowo niż inne.

#18 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 06 październik 2010 - 05:42

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Czy posiada ktoś z was agregat talerzowy z firmy Henryk Batyra.Jak się on sprawuje ?

#19 Share wiesio

wiesio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 24 październik 2010 - 14:54

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ja mam agregat uprawowy z tej firmy i jestem bardzo zadowolony,mocna ,lekka konstrukcja,też sie bałem że to jakiś badziew ale cena mnie skusiła (nie całe 5 tyś.PLN),również sam sie zastanawiam nad tym GEPARDEM,cena kusi......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share glwoj

glwoj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 24 październik 2010 - 16:17

Agregat ścieriskowy firmy Henryk Batyra Ten gepard rzeczywiście fajny sprzęt, super uprawia i jest wielozadaniowy,