max2505

Jakich myjek wysokociśnieniowych używacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekzet    78

ja posiadam karher 5,20, jestem z niej bardzo zadowolony, cały rozrzutnik to w godzzine wymylem na błysk :( polecam ta myjke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a ja jak coś mam malować to włączam kaechera i najpierw myje sama wodą poźniej podłączam do karchera lance do piaskowania i wszystko do gołej blachy poźniej kompresorek i maluje dwa razy podkładem i poźniej raz emalią na gotowo i jest ślicznie :D czasami dodaje utwardzacza do farby i trzyma na wieki

mam pytanko -ile moze taka lanca do piaskowania kosztować do karchera K.04, jak to wygląda w ogóle??

czy warto w takie cos inwestować? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

ja mam myjkę karchera chodzi juz 3 lata i poza tym bez zarzutów , mam też małą myjkę karchra ( służy do mycia samochodu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

ja posiadam karchera hd1090 spoko zadowolony byłem ale nie grzała wody więc kupiłem WAPa dx-a to juz jest konkretna myjka... a propo ten karcher teraz che sprzedać jak ktoś chętny- 505857445


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samesilver    5

ja mam karchera hds610 możę podgrzewać do 150stopni ciśnienie 250bar kupiłem ją używaną jakieś 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

Ja posiadam Karchera HDS 750. Ma 150 bar, grzanie wody do 140 st.C . Jak narazie spiasuje sie dobrze i nie narzekamy. Nam jest potrzebna jak najwieksza myjka bo myjemy nasze ciezarowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Myjka KARCHERA 150bar. 4lat temu brat kupil za 200zl (49euro) nowke


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barol    0
A ma ktoś z was myjkę która podgrzewa wodę bo właśnie zamierzam taką kupić najlepiej karchera. Ile takie myjki mogą kosztować.

 

 

Ja mam Karchera który ogrzewa wodę. W kosztach się nie orjętuje, bo kupiłem go z 6-7 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

ja mam myjke firmy TROY-BILT 3000 PSI ( gdzieś ponad 200 bar) silnik spalinowy BRIGGS&STRATTON 6.75 KM przywiózł mi sąsiad ze stanów, polecam super maszyna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Ja mam myjkę spalinową excel z silnikiem Honda GCV160 , regulacja ciśnienia, podgrzewa wode itp. Do gospodarstwa super sprzęt. Elektryczne myjki to przy niej siadają :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

pierwsza myjka to Sthil RE 115K prawie 10 lat i pół wioski ją jeszcze używało, teraz Sthil RE 128 PLUS, za tę samą cenę był Karcher z ciśnieniem niższym o 20 bar wężem ze wzmocnieniem z nitki krótszy o 4m i tylko na 40 stopni a i wężem zawianym na obudowie, więc jest Sthil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja też używam karchera HDS-990, jak kupowac to tylko na ciepłą wodę umyjesz wszystko ;) ale co komu potrzebne :P


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko umujesz sama gorącą wodą niestety ;( Czasami pomaga dysza rotacyjna a czasami środek do pianowania. Ja mam Karchera HDS 890. Max 200 bar, 900 l/h. Nie ma rzeczy której nie da sie umyć <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja mam myjkę firmy Variant 140 bar jak dla mnie wystarcza <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Ja ma Karchera K2.31, posiada dwie końcówki rotacyjną i zwykłą jak dla mnie to wystarczający sprzęt, potrafi pozbawić farby ciągnik lub samochód jak źle pomalowany, także nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Może wy mi pomożecie. Jaka myjka do 700zł będzie najlepsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgilek1    0

Najlepsze, ale niestety najdroższe są niemieckie myjki firmy Kranzle. Są bardzo wytrzymałe nawet do 2000 godzin pracy, czyli jeżeli ktoś używa przeciętnie myjkę 50 h rocznie, a zmniejszmy jej wytrzymałośc o połowe do 1000h, czyli około 20 lat bezawaryjnego użytkowania pod warunkiem prawidłowego i regularnego serwisowania. Jak ktoś chce się przekonac to może sobie poczytac na stronie:

 

http://www.kranzle.pl/body.php?ID=4&m=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ja mam problem bo nie wydziela się piana siknie tylko na początku a potem sama woda nie wiem co robić , mam myjke eurotec wp502 pomóżcie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj