Skocz do zawartości

Zdjęcie

WIELTON czy METALTECH ???

132 odpowiedzi na ten temat

#121 Share FOX2

FOX2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 21:17

za wysoka

Próbuję do Pana wysłać PW, ale się nie udaje. Mógłby Pan opróżnić skrzynkę?
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed" - Theodore Roosevelt

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WIELTON czy METALTECH ??? Dzisiaj, 05:57
  •  

#122 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 13:45

WIELTON czy METALTECH ??? Ja się zastanawiałem i za namową sprzedawcy kupiłem metaltecha. Choć wiedział,że kupie u innego sprzedawcy to mimo to odradzał mi innych więc to mi dało do myślenia. Za db12000 z balkonikiem i obrotowym zwykłym zaczepem z tyłu dałem 46500.Z innych firm były tańsze ale jakoś się nie zdecydowałem. Narazie jeszcze nic nią nie wiozłem więc ciężko coś ocenić.

#123 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 16:49

WIELTON czy METALTECH ??? A ja za namową sprzedawcy i swoim wywiadem kupiłem Wieltony. Tandem i zwykłą 12T.

#124 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 06 lipiec 2012 - 21:00

WIELTON czy METALTECH ??? I te przyczepy mają skrzynie 4,5m długości i 140cm wysokości? Strasznie to mi się nie podoba, bardzo łatwo taką przyczepę przewrócić.

#125 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 10:34

WIELTON czy METALTECH ??? Paweł dobrze zrobił. Przynajmniej spokojnie będzie sobie woził rzepak. MT są co prawda wyższe ale to wynika z konstrukcji ramy. Jest na tyle solidna że nie pozwala "pracować" skrzyni ładunkowej. Dzięki czemu nie rozszczelnia się podczas jazdy w trudnym terenie. To że Wielton dodał po jednym dodatkowym "zameczku" na stronę to nie znaczy ze skrzynia będzie bardziej szczelna. Ale...jak wiecie...każdy z nas jest biały i dorosły więc sam podejmuje decyzje :)

#126 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 08:15

A ja za namową sprzedawcy i swoim wywiadem kupiłem Wieltony. Tandem i zwykłą 12T.

Też myślę nad takim zestawem. Ale narazie na tandema nie miałem pieniędzy. Może za rok, dwa dokupie. Podobno o wiele lepiej się takim zestawem jedzie. Masz już jakieś doświadczenie z takim zestawem i jak to wygląda w porównaniu to zestawu dwoch zwyklych przyczep?

#127 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 08:20

WIELTON czy METALTECH ??? Na razie jeszcze nic nie woziłem. Do tandema robię teraz dolny zaczep do ciągnika, bo na tym zwykłym trochę się będę bał. Chodzi o nacisk.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#128 Share talib16

talib16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 13:39

WIELTON czy METALTECH ??? A co mi powiecie o przyczepach Metal-Fach czy to dobra firma w ogóle nie o Metaltech. A do Wieltona 12 tonowej to tak jaka moc ciągnika potrzebna 100koni starczy.

Edytowany przez talib16, 15 lipiec 2013 - 18:20.

#129 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 13:45

WIELTON czy METALTECH ??? Chcesz wydać jak najmniej, czy kupić przyczepę, bo nie rozumiem pytania?

#130 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 21:17

Paweł dobrze zrobił. Przynajmniej spokojnie będzie sobie woził rzepak. MT są co prawda wyższe ale to wynika z konstrukcji ramy. Jest na tyle solidna że nie pozwala "pracować" skrzyni ładunkowej. Dzięki czemu nie rozszczelnia się podczas jazdy w trudnym terenie. To że Wielton dodał po jednym dodatkowym "zameczku" na stronę to nie znaczy ze skrzynia będzie bardziej szczelna. Ale...jak wiecie...każdy z nas jest biały i dorosły więc sam podejmuje decyzje :)

ehe Metal-Tech jest taki solidny że resory paraboliczne wcale sie nie uginają i przyczepa pracuje na sztywno przez co podskakuje i są problemy z oponami ale pewnie zaraz sie zaczną z innymi rzeczami. Zgłosiłem problem w Metal-Techu ciekawe co powiedzą

#131 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 23 wrzesień 2013 - 10:03

WIELTON czy METALTECH ??? U mnie pod obciążeniem ładnie pracują. Byłem przed żniwami po ziarno, było ciepło dość mocno. Szklanki po piciu położyliśmy z tyłu na rynnie od ssypu. Zapomnieliśmy o nich i 30 km przyjechały po nie zbyt ciekawej drodze. Byłem w szoku jak je tam zobaczyłem. A jaką masz tą przyczepe, coś musi być nie tak z tymi resorami.

#132 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 23 wrzesień 2013 - 11:10

WIELTON czy METALTECH ??? No ja tym roku moimi Wieltonkami woziłem zboże bez łańcuchów, i nic się nie rozczelniły.
Na wiosnę były w fabryce, to zmienili burty i zawiasy.Teraz w Bednarach oglądałem nowe 12t , to mają całkiem inne burty i podłogi, chyba z 14T.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#133 Share XTRO

XTRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1207 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 12:29

jak to jest z tymi Longami ? rama jest taka sama jak w zwykłych ? wytrzyma napór ? jak ze stabilnością ?