Skocz do zawartości

Zdjęcie

WIELTON czy METALTECH ???

132 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 23 marzec 2010 - 23:42

WIELTON czy METALTECH ??? Pełne wyposażenie to pełne wyposażenie czyli przyczepa ze wszystkim co dostępne. dla ułatwienia:
pomost roboczy, plandeka ze stelażem, koło zapasowe, tylny zaczep ten za 1650zł czyli chyba kramer?, zsyp tylny, trójkąt.
Nic więcej do wieltona chyba nie można założyć.

Ciągnika nie biorę, coś źle zrozumiałeś. Z chemirolem handlowałem przyczepy.
I myślę że dali dobrą cenę...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WIELTON czy METALTECH ??? Dzisiaj, 03:04
  •  

#62 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 00:07

Ostatnio oglądałem Agrobiznes to pokazywali przyczepy POM-EKO Szczecinek. Dyrektor chwalił się,ze robią w Polsce najlepsze przyczepy i jako pierwsi w Polsce otrzymali za przyczepę medal na zagranicznych targach. Ktoś ma doświadczenie z tą firmą.?

Mnie również zaciekawiły te przyczepy a szczególnie hydrauliczne i pneumatyczne otwieranie ścian tu jest ich strona
http://www.pom-eko.c...ep-pwt-twt.html

#63 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 10:32

WIELTON czy METALTECH ??? Kiedyś słyszałem że właśnie w Polsce produkowane są przyczepy dla Fliegla i chyba nawet w Szczecinku. Potem w Niemczech sa tylko malowane i opatrywane logo. Ale może to tylko plotka była.... :)

#64 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2010 - 12:05

WIELTON czy METALTECH ??? To chodzi Ci o przyczepy Kroeger... :)

#65 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 13:24

WIELTON czy METALTECH ??? Ale gdzieś mi coś dzwoniło .... :) Dzięki Bobek_Farmer. :)

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 marzec 2010 - 13:43

WIELTON czy METALTECH ??? Nie ma za co... odrobisz w polu. :)

#67 Share RobertM

RobertM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 13:05

Tak, mogę to udowodnić...
Diler Wielton sam osobiście mi powiedział, że wrzucili przyczepę (niemiecka firma) na lawete, czymś przykryli i tak pojechała do zakładu. Gdzieś z tyłu stoi i zżynają z niej elementy.

@bialy1989
1)Nie, w modelu 10t nie mogę mieć profesjonalnego tylnego zaczepu transportowego tylko tzw takie coś przymocowane z tyłu natomiast MT ma mocny zaczep z szerokim kołnierzem tak więc punkt dla MT.
2)Co tak właściwie ma znaczyć ten łańcuch na dolnej burcie co? Przy otwieraniu mam go odpinać? MT ma go na górnej burcie dzięki czemu jest solidnie spięta i nie przeszkadza przy wysypie

pozdrawiam

Diler Wielton sam osobiście mi powiedział, że wrzucili przyczepę (niemiecka firma) na lawete, czymś przykryli i tak pojechała do zakładu. Gdzieś z tyłu stoi i zżynają z niej elementy.

@bialy1989
1)Nie, w modelu 10t nie mogę mieć profesjonalnego tylnego zaczepu transportowego tylko tzw takie coś przymocowane z tyłu natomiast MT ma mocny zaczep z szerokim kołnierzem tak więc punkt dla MT.
2)Co tak właściwie ma znaczyć ten łańcuch na dolnej burcie co? Przy otwieraniu mam go odpinać? MT ma go na górnej burcie dzięki czemu jest solidnie spięta i nie przeszkadza przy wysypie

pozdrawiam

@bialy1989

pozdrawiam

Potwierdzam. Przyczepa była niemiecka. Ale nie do zrzynania. Powód zostanie jednak tajemnicą.

#68 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2010 - 15:21

WIELTON czy METALTECH ??? To po co było się wychylać, skoro i tak nie ma się nic znaczącego do powiedzenia. ;)

#69 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 18:29

WIELTON czy METALTECH ??? Żeby uratować moje dobre imię? Żeby udowodnić, że jednak mam racje? Dzięki

@topic
Jakieś nowe informacje na temat ww marek? Wprowadzono jaieś nowości?
Przedstawiono coś w Kielcach?

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#70 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2010 - 19:37

WIELTON czy METALTECH ??? Potwierdzone jedynie to, że to przyczepa z Niemiec. :) Reszty nie potwierdzono...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 12:39

WIELTON czy METALTECH ??? No i ja mam ten sam dylemat.Będę brał jedną przyczepę 8-10 Ton i wybieram między MT i Wieltonem,czyli jak w temacie.Co byście mi zaproponowali.Chciałbym przede wszystkim i wymagam tego żeby była szczelna na rzepak (w sumie jak nowa do powinna być szczelna),a wię waszym zdaniem co byłoby lepsze?

#72 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2010 - 11:37

WIELTON czy METALTECH ??? Jak chcesz kupić wannę do wody to bierz MT. ;[ Jak chcesz durszlak weź Wieltona. :lol:

#73 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 19:06

WIELTON czy METALTECH ??? Przyczepy zamówione... po dokładnych oględzinach wątpliwości zostały rozwiane... oczywiście wybraliśmy WIELTONKI :rolleyes:

#74 Share adeczek27

adeczek27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 19:58

WIELTON czy METALTECH ??? dobry wybór o jakiej ładowności i ile dałeś

#75 Share luki0489

luki0489

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 20:04

WIELTON czy METALTECH ??? teraz unia robi przyczepy. są jakościowo nie gorsze a skrzynie ładunkową wew maja po 2,4m szer wiec bez otwierania burt mieszczą się spokojnie bele

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 kwiecień 2010 - 22:04

WIELTON czy METALTECH ??? Zarówno MT jak i Wielton mają skrzynie również o szerokości 2.4 m. Co do wykonania poczekajmy na relacje pierwszych użytkowników. :rolleyes:

#77 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 23:29

WIELTON czy METALTECH ??? ładowność 10ton a cena 44tyś z plandeką, podestem, zaczepem cramera, kołem zapasowym,
nie widziałem przyczep unii, ale wieltony na oko wyglądają dobrze, zobaczymy jak się sprawdzą w pracy.

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 kwiecień 2010 - 17:10

WIELTON czy METALTECH ??? Jestem ciekaw, która będzie szła po drodze i po polu, Wielton czy HL. :) Także czekamy do żniw na pierwsze poważne testy. :rolleyes:

#79 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 18:36

WIELTON czy METALTECH ??? wieltony będą woziły z pola bo są krótkie i lepiej pasują mi na kosz :) a jak nie dadzą rady 2 ciągniki to będzie trzeba przeprosić HLki :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share gorski

gorski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 10 maj 2010 - 16:03

WIELTON czy METALTECH ??? w tym roku kupiłem Wieltona 8 ton i co do wykonania konstrukcji itp to przyczepa jest dosłownie perfekcyjna . jest taka szczelna ze wodę można nią wozić :lol:
ALE....... przyczepa ma bardzo delikatną powłokę lakierniczą łatwo się rysuje w niektórych miejscach jest nie domalowana przez co rdzewieje ale już serwis z wieltonu powiedział ze się tym zajmie :lol: