Skocz do zawartości

Wał strunowy na przód ciągnika

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2010 - 19:44

Wał strunowy na przód ciągnika Witam mam taki agregat uprawowosiewny http://www.agrofoto....mage&img=112385 jak widać na zdjęciu nie ma on przedniego wałka, myślałem zeby dorobić ten wałek ale to trzeba przerabiać pół ramy zeby go zamontować więc wpadłem na pomysł zeby taki podobny wałek http://www.allegro.p...unowy_nowy.html zamontować na przednim tuzie i go pchać taki kompletny wałek mogę kupić za 1000zl tylko podcziepiać i jechać. I teraz moje pytanie czy takie wałki dadzą taki sam efekt jak wałek przy agregacie. Ewentualnie mozna by było do tych wałków z przodu dać jeden rząd zębów spręrzynowych dla lepszej uprawy gleby. Co sądzicie o takim rozwiązaniu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wał strunowy na przód ciągnika Dzisiaj, 15:48
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 19:59

Wał strunowy na przód ciągnika Też myślę nad takim wynalazkiem. Z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie wałek plus jakiś jeden lub dwa rzędy łapek, ewentualnie włóka.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 14:17

Wał strunowy na przód ciągnika Takie zestawy uprawowo siewne z wałem pierścieniowym na przednim TUZ-e widziałem w akcji w Niemczech i wyglądało to dość ciekawie, bo np w ogóle nie używali znaczników.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.