rumcajs9

Seat Leon 1.9 TDI 110 hp vs Opel Astra II 2.0 DTI 101 hp

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak naprawdę to my nawet silnika asynchronicznego dobrze nie omówiliśmy ;) ,może na magisterce będzie coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Kolejny temat zszedł na zupełnie inną drogę niż pytał autor :)

 

Ale wracając do:

150, 180, 225, 240

 

nie bylo nigdy 190, wiec byc moze jakas dlubnieta 150

Chip ze 150KM nie zrobi 190KM. :)

 

W paskach po lifcie było montowane k03s czyli taki sam świstak jak w wersjach 180 i czipem można zrobić ok 200km.

W paskach przed liftem, gulfach i a3 były zwykłe k03 i na nich max można zrobic170-180km

brzozak2 w paskach były tylko 150tki, w pozostałych vagach 1.8t nie było wersji 240km, były tylko 150, 180, 215km (pierwsze s3 i cupra) później vag poprawił program i zrobili 225km.

 

 

Co do wyboru astra vs. leon, rok temu tez miałem taki dylemat tyle, że w gre wchodziły tylko mocne benzyniaki bo klekoty nie zapewniają przyzwoitych osiągów nawet arl w leonie nie wspominając już o oplowskich dizlach.

Wybór padł na leona. Astra dużo bardziej pospolita niż leon, wnętrze nawet w bogatszych wersjach wygląda bardziej tandetnie niż w leonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

byla edycja specjalna audi tt 240 KM z 1.8T.

a faktycznie w passacie byly tylko najslabsze 1.8T montowane.

 

leon fajne auto :) z jakim silnikiem/jaka wersje zakupiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

180km sport, niestety nie top sport.

 

240km faktycznie było ale tak jak piszesz tylko w tt i zapewne jest dokładnie taki sam jak bam czy apx tylko soft inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj