Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paszociąg łańcuchowy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 22:30

Paszociąg łańcuchowy Hej witam czy ktoś z was montował kiedyś paszociąg łańcuchowy??? Właśnie się będę do tego zabierał..chyba to proste. Ale może będę potrzebował porad więc będę pisać. Montaż firma wyceniła na 2 tyś. zł. Wole mieć tą kasę w kieszeni. Jak da rade dodam potem foty mojej paszarni full wypas.
PRezeS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paszociąg łańcuchowy Dzisiaj, 15:39
  •  

#2 Share hans334

hans334

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 15:03

Paszociąg łańcuchowy Już gotowe ???????? :blink:

#3 Share hans334

hans334

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 22:12

Paszociąg łańcuchowy Ja jakoś nie mogę rozkminic jak zakłada się spust do paszy na rure............chodzi mi o otwieranie i zamykanie
może ktoś ma jakiś pomysł ??
pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 15:00

Paszociąg łańcuchowy Po prostu spompuj to...mi gość pokazał i w zasadzie nie założyliśmy tego wogóle, bo jest zbędne. Mam jakieś kłopoty z obsługą Agrofoto i nie umiem dodać zdjęć jeszcze ale paszociąg śmiga jak malowane. 500kg paszy na jedno karmienie to tak 20 minut sypie. Fajna sprawa bez komplikacji i zarzutów. I nie dajcie się naciągać na czujniki bo to bezsens. I tak pilnujesz żeby nie przesypać.
PRezeS

#5 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 18:00

Paszociąg łańcuchowy Dlaczego uważasz, że czujniki to bezsens? Ja mam założone czujniki zmiany fazy, nasypu automatów paszowych, pracy na pusto (tzn. jak silos pusty to paszociąg automatycznie się wyłącza) i czujniki przeciążeniowe. Paszociąg jest załączony 24 godz. na dobę i sam steruje nasyp paszy. Nigdy nie pilnowałem, żeby się nie przesypało właśnie czujniki są od tego. Moje zadanie to dbać aby w silosie była pasza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 04:47

Paszociąg łańcuchowy Jeżeli masz naprawdę duża hodowlę i mało czasu na to przypilnowanie to nie wnikam i przyznaję rację ze są potrzebne. Tylko że ja mam 600 tuczników w cyklu zamkniętym i lochy, ogólnie wszystko swoje, a wiadomo że podczas gdy pasza się nasypuje, to ja robię obchód stada i oglądam sztuki czy wszystko z nimi ok..tej roboty nikt za ciebie dobrze nie zrobi..
PRezeS