Zaloguj się, aby obserwować  
mirekczorny30ha

NH 1530-Napęd sieczkarni

Polecane posty

witam
zakupiłem sieczkarnię i mam problem, jak zrobić aby był napęd na sieczkarnię? chodzi mi o napęd z przystawki pasowej na silniku, musze założyć dodatkowe koło pasowe na przystawke czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Musisz zalozyc dodatkowe kolo pasowe. Jest wkrecane w srodek tego od silnika na 6 albo 8 srub.Kolo musi miec odpowiednia srednice zeby obroty sie zgrywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Tak jak to kolega mowie tam kolo zsypt(?) masz otwor i tam zakladasz pas i ci chodzi :)

 

1. Nie cytuj poprzedniego posta

2. Literówki

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MrTomo1919
      Witam chciałbym załozyc czujnik od sieczkarni tylko za bardzo nie wiem jak go podłączyc. Bizon ma już sieczkarnie lecz poprzedni właściciel nie założył czujnika. Bizon z 89r czy jest orginalnie jakis kabel zostawiony na ten czujnik czy trzeba kabel od czujnika do samej tablicy zegarowej ciągnąc i pod którą kontrolke go podpiąc czy trzeba wstawic inna kontrolke, i jak czujnik podłączyc bo mam już ten czujnik i sa w nim miejsca na dwie wsówki od kabli.
    • Przez mateusz0045
      Mam problem z detektorem metalu w sieczkarni mengele sf 6000 , jak tylko ruszam kilka metrów to odrazu mi sie włącza i nie moge kosić czy ktoś miał z tym podobny problem ?
    • Przez Desper
      Witam wszystkich
      Nosze się z zamiarem zakupu sieczkarni na usługi. Sieczkarnia miała by skosic w sezonie około 150 hektarów kukurydzy. Maszyna powinna byc wyposazona w kemper i koniecznie napęd na wszystkie koła.Kwota jaka mam do wydania to ok 150 tysięcy. Wazne zeby maszyna była oszczedna w spalaniu. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam
    • Przez suzuki18l
      mam dwie 514 stki, w jednej sieczkarnia BISO na elektromagnes,napęd brany z silnika i ładnie sieka i daleko drobno ścieli, w drugiej jakaś polska wyrzuca długą słomę widać że jak by za małe obroty ma, ciężko to przetależować ,napęd bierze z koła od młocarni, nieraz trza zmniejszyć obroty na niekturych zbożach to razem sieczkarnia zwalnia, porażka kto to wymyślił, czy ktoś wie jakie obroty powinny być na sieczkarni? myślę o zmianie koła pasowego na mniejsze przy sieczkarni
    • Przez Mirek2018
      Czy ktoś wie gdzie można kupic szczotki do elektromagnesu do sieczkarni, kombajn New Holland 8060 lub ktoś się orientuje jaki jest numer katalogowy szczotek, jakie są to szczotki?
      Jest to sprzęgło WERNERA. Prawdopodobnie numer katalogowy to E0288303. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj