Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M

209 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 07 marzec 2010 - 17:07

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M proxima 85 plus ma w standardzie 30 km/h. 40 km/h jest w opcji i kosztuje 3950zł. 95 i 105 mają w standardzie 40km/h

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Dzisiaj, 11:16
  •  

#142 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 07 marzec 2010 - 18:22

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M haha 4 tysiaki za skrzynie 40km a w NH taka skrzynia to standard jak i wiele innych i tak naprawde to jak proxe plus doposazysz jak NH to juz wyjdzie cena prawie taka sama jak T5040 i tu juz proxa nie ma startu.Zetor53400 dodałeś zetorowi ile mogłeś w swoim porównaniu a w NH UJMOWAŁEŚ ILE TYLKO SZŁO-JESTEŚ MAŁO WIARYGODNY.

#143 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:27

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M przecież td5030 albo nawet td5040 nie ma szkrzyni 40km/h w standardzie , więc o czym ty mówisz ?? A w nh td5030 masz skrzynie 16/16 z 1 stopniowym wzmacniaczem ?? ups , chyba nie :blink: więc Zetor nadal jest panem nh :huh:

PS. a powiedz co nh odjołem , a co zetorowi dodałem ?? za wszelkie info wielkie dzięki :D

#144 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 07 marzec 2010 - 18:29

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Czy na pewno standard ?
Przemek zacznij uzasadniać swoje wypowiedzi !
A i jeszcze czy mógłbyś podać te ,,prawdziwe'' dane bo chyba w twoim przekonaniu NH został tutaj bardzo skrzywdzony.

Zetor byłeś szybszy ...

Edytowany przez mister, 07 marzec 2010 - 18:29.

#145 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 07 marzec 2010 - 18:30

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M W proxie 85 dopłacasz za skrzynie 4000 a w NH 7000 za sprężarkę, której nie ma w żadnym ciągniku,ja rozumiem skrzynię 30 ale bez spręzarki to porażka

#146 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:32

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M PRZEMEK321@ zapomniałes dodać że zaden nowy ciagnik z każdej firmy nie wychodzi tyle co ten stary... :blink: Z reszt jak oglądałem nowe ciągniki Nh bo sie rozgladałem za takim to stały na placu to już była lekka przesada żeby taki super zaje****y NH miał pordzewiane obciążniki i felgi i z ty6łu troche rdze było widać na roamionach to na taki traktor i tako firme jak NH nie przystało :huh: :D :Dha ha ha To już taki Chujo** Zetor zajakiego go uważasz nie jest od nowości pordzewiały bo takiego nie widziałem na placu ( ale też nie mówi że Zteror jest super malowany bo tak też nie jest).
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#147 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:00

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Z tego co ja wiem to skrzynia 40km/h to standard w TD, przynajmniej jak ja kupowałem to tak było chyba że teraz pozmieniali.

#148 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:02

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Na stronie nh pisze że w standardzie jest skrzynia 30km/h .

#149 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:17

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Wiesz na stronie różne rzeczy piszą ja miałem w standardzie ogumienie 12,4R20 i 14,9R30 a na stronie jest jakieś węższe bodajże i co do hydrauliki to wydajność też(może być większa)bo ja z tego co pamiętam mam coś około 70litórw tą drugą pompę(chyba megaflow się nazywa) ponieważ ciągnik ma w przyszłości pracować z turem.

#150 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:29

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M zetor panem NH-wez mnie nie rozsmieszaj-zetor to nawet rewersu dobrze nie potrafi zrobić a spójrz na NH jaką posiada technologie w swoich maszynach-silnik stosowany w proximach to technologia z przed 30 lat zza czasów c 385 i czym sie tu tach szczycisz. do gremlin masz racie pnełmatyka kosztuje 5 tys ale za to reszta to standard a w zetor ma wszystko za dopłatą i chyba ktoś tu nie potrafi liczyć bo po doposazeniu proxy plus mozna mieć NH T5040 a to juz inna bajka.zobaczcie co sie stało ze sprzedazą zetorów-tak wielbiony przez was ciągnik coraz gorzej sie sprzedaje i to za sprawą NH- wiecie dlaczego? kilka lat temu ludzie sie zucili na zetory a teraz po kilku latak jak juz troszke pochodziły to kazdy widzi co jest i to dlatego-mam nadzieje ze wrócimy do tej rozmowy za kilka lat i zobaczycie jaką zetor bedzie miał sprzedaz a jaką NH. PS.ZETORA NALEZAŁO BY PORÓWNYWAĆ Z URSUSEM,FARMTRACKIEM.FARMEREM I PRONAREM BO DO NH TO MU BARDZO DALEKO.PITERR DOBRZE PISZE BO nh td MA JEST SPRZEDAWANY W POLSCE Z INNYMI DANYMI TECHNICZNYMI NIZ PODAJE PRODUCENT I O TYM MOWIŁEM WIEC NAPEWNO TAK ZLE NIE WYPADNIE W PORÓWNANIU Z PROXIMĄ PLUS-SPRAWDZ I NAPISZ PRAWDE A NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:38

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M A mógłbym prosić o jakieś konkretne dane , informacje ;)Ja podałem dane tech. zetora proximy plus , która defakto jest w cenie nh td5040 , a ma o wiele lepsze osiągi od nh ;)A jeżeli mielibyśmy porównywać zzetora do nh t5040 to z zetora wybrałbym forterre 95 , która jest w tej samej (jak nie niższej cenie) a swoimi osiągami oferuje dużo dużo więcej :blink: Więc po przedstawieniu Ci moich argumentów zawartych w tabeli porównującej proxime plus do nh td5040/5030 uważam ze Zetor spokojnie moze czyuć sie lepszy od nh , a to właśnie nh powinno sie zacząć zaprzyjażniac z ursusem ,farmtrackiemi innymi , bo Zetora pod wzg. osiągów , to bardzo mu daleko :huh: PS. dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie :"a powiedz co nh odjołem , a co zetorowi dodałem ?? " z góry dzięki za odp. :D

#152 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:02

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M a zmniejszyłeś wydajność hydrauliki,zwiekszyłeś poziom hałasu w kabinie,zaniżyłeś mase własną,skrzynia 40km to standard w NH ,zaniżyłęś rozmiar przedniego ogumienia no i chyba tyle a poza tym to ty opierasz sie tylko na osiągach ciągnika a to nie wszystko bo na zakup ciągnika składa sie wiele czynników i miedzy innymi jakość a z tą jest kiepsko w zetorze.kup sobie proxe to za pare let bedziesz mogł miec pretesie tylko do siebie-dziekuje.

#153 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:12

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M a więc tak : wszystkie dane są brane ze strony nh i brałem wszystkie wartości w standardowej opcji (to te przy których jest zamalowane kółeczko) http://agriculture.n...delversion.aspx i przemku zapoznaj sie najpierw z tymi danymi na stronie , porównaj z tym co ja napisałem i dopiero wygłaszaj swoje mądrości :blink:

#154 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:36

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M PRZEMEK321@ żeby tan Nh tyle ciągników sprzedał co Zetor to by musiał chyba się zesrać bo nie dadzą rady :blink: A co do Ceny to 5040 stara tl jest droższa w takim samym wypasie od Zetrora i to dużo za tako kase to Forterre by już kupił. co do rewersu to się lepiej naNhpopatrz bo w moich stronach jest strasznie dużo Zetroów i nikt nie miał z tym problemu jakoś a ciągniki maja ludzie po kilka lat już i kilkanascie maja już tez nieżle mth nawalone i nie maja jakoś awarii. A jeśli porónujesz Zetora do Ursusa itd to się popatzr na NH lepiej w TL starszej obecnie seraia 5000 to zobacz samo wykończenie kabiny w środku jak jest podsufidka jak się kończy to widac że odstaje po końcach na dodatek plaskiki tandetnie dochodza spodkałem sie że znaczek NH z kierownicy odcho9ddził w nowym ciągniku :huh: i na dodatek ten materiał na błotnikach tala lipa fakt W Forteże z tej samej klasy nie ma też fajerwerkow w środku ale przynajmnie podsufidka jest normalnie zrobiona plaskiw miare dochodzą i jes dana taka skura nabłotnikach przynajmnie ją da się umyc to co jest w NH to za nic nie da się domyc jak się zatrze taki materiał .. i Biegi tak wyjo jakoś że nie wiem.. A uż porównujesz Proxe do TD to już jest przepaść w tde jest jak w MF 255 blacha prawie cała i nic więcej A w Proxie jest dużo lepiej.. Na dodatek Zetory mają lepsze pompy i podnośniki to te Twoje cudowne Nh coś nie bardzo wychodza lepiej od Zetora czyli śa poniżej z tymi dwoma modelami zetora czyli wyczodzi na to że nh td i t5000 jest gorszy od Zetora Ursusa Farmera i Frtraca jak Zetor jest z nimi w grupie jak pisałeś. Fakt Zetor sie zostaje potem za Nh do serii 6000 i wyżej ale to kwestia czasu wejdzie Maxterra i wtedy pogadamy :D
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#155 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:56

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Przemek nie obrażaj się ale potrafisz tylko wytykać błędy a sam nie podasz danych jak zetor.
Stwierdzenie że ,,zaniżył'' jest zbyt ogólnikowe i nie mamy nawet o czym tu polemizować.
A i jeszcze podpowiem żebyś nie pisał na Caps Locku bo o ile pamiętam za to są %
I jeżeli uważasz że Zetor jest podobny do NH z przed 30 lat to znaczy że nic nie wiesz o Zetorze. Te woje teorie o wyższości NH to są prawdziwe o 110 KM bo od tej mocy ,,niebieskie'' bardziej przyciąga, ale to już inna Bajka.
pozdrawiam :blink:

#156 Share kamil987

kamil987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:25

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M PRZEMEK321 ty weź se daj siana i nie kompromituj się doszczętnie^^ Bo jak słysze te twoje p***doły to mi sie nie dobrze robi... Na świecie jest taki typ ludzi, że jak już się czepią czegoś to żebyś walił siekierą to zdania nie zmienią. A te twoje gadanie jest żałosne po prostu :D Co prawda boli?? Postawił Cię ktoś przed faktem dokonanym i nie możesz się z tym pogodzić?? Tak się czepiłeś tego Zetora, że już sam zaczynasz wszystko przekręcać na jego niekorzyść :blink:
Przecież GREMLIN wyraźnie podał, że sprężarka kosztuje 7 tyś a ty już raptem spuściłeś na 5.Czego piszesz durnoty, że Zetor53400 zaniża mase, wydajność hydrauliki albo zawyża poziom hałasu(doskonale wiesz, że tak nie jest)?? A skoro mówisz o osiągach, to twoim zdaniem nie jest to takie ważne ?? Jeśli tak to sory... :huh: Spróbuj podczepić nh td5030 czy nawet t5040 do proximy to się wtedy przekonasz, że nh nie będzie miał startu(będzie skakać jak piłeczka pingpongowa, nic więcej :) )
Jak kopaliśmy buraki to do gościa obok przywiózł tir wysłodki...Wycofał na podwórko, wysypał, ale nie mógł ruszyć z miejsca, bo było troche mokro i pod górke... Przyjechała Proxima8441 i gościu się podpiął jeszcze do niej 60-tką...Dobrze nie ruszyli i lina sie urwała od 60-tki i Proxa musiała sobie radzić sama :) I ku mojemu zdziwieniu dosłownie"wyszarpała :D " tego tira, lecz wcześniej nigdy bym nie powiedział, że ciągnik 80 km da sobie z takim czymś rade :) I to dowodzi wielkiej mocy, którą posiada Zetor... :D A nh 100 konny może i by to wyciągnął, ale td5030 w życiu :)
I uwierz mi kolego, że te twoje bajki o wspaniałości nh nie mają sensu :)
Pozdro

#157 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:27

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M mowiąc o rewersie miałem na myśli rewers hyd.zetor53400 ja te wszystkie dane znam na pamięć bo nie jestem pierwszy lepszy leszczu i swoje mądrości wygłaszam bo coś mam wspólnego z tymi ciągnikami i to dlatego a co to nie wazne-w przyszłości wstawie kilka fot na AF to sie przekonacie. gago no popatrz NH tak tandetnie wykonany a tak sie sprzedaje-czy ci ludzie powariowali.tak czy siak to ja nigdy nie twierdziłem ze zetor to bardzo zły ciągnik tylko w oczy mnie kaliło co pisał kolego zetor53400 o NH a tak naprawde to widział te ciągniki tylko na obrazku i w tym przypadku sprawdza sie stare powiedzenie w 100% KAŻDY CHWALI CO SWOJE .Kamil987 zapłaciłeś za pnełmatyke 7tys ze wiesz> ja dałem za nią 5 to wiem ile kosztuje i wiem tez ile wazy i jakie ma osiągi-a co do maszyn to spójż w galerie i pokasz i choć jedną maszyne którą pociągnie proxa ia której nie pociągnie td.

#158 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:37

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M haahhaha całe wakacje przejeżdziłem nh t95d i ty mi mówisz że widziałem go tylko na obrazku ?? zajżyj w moją galerie to sie przekonasz że nie widziałem go tylko na obrazku :blink: "oczy mnie kaliło co pisał kolego zetor53400 o NH" porównałem te dwa ciągniki w sposób jasny i rzeczowy , w tym porównaniu zetor niewątpliwie wygrał . Nierozumiem twojej złości w stosunku do mnie , podałem wszystkie dane ze strony obu producentów i nie przekręcałem tych danych .W odróżnieniu do ciebie to ja przynjmniej podawałem konkretne dane , a ty ?? nic tylko mówiłeś ze nh jest lepszy od zetora i to wszystko , żadnych konkretów .Podaj konkrety przemawiające nad wyższością nh nad zetorem , to bedziemy mogli kontynułować dyskusje , bo jak narazie to prowadzenie tej dyskusji jest zbędne ...

#159 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:39

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M My nie chwalimy Zetora tylko stwierdzamy fakty. I oczekujemy jakiś danych, czy czegoś,,, a nie wróżb co będzie za kilka lat hehe. Pisząc twoim stylem można powiedzieć że ,,Stwierdzam że NH to bardzo zły ciągnik i zobaczycie co z nim będzie za kilka lat''

Panowie uważam że tu nie ma co dyskutować bo i nie ma o czym... Kolega się troszeczkę pogubił.

Zetor znowu byłeś szybszy :blink:

Edytowany przez mister, 07 marzec 2010 - 21:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:40

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M poczytaj moje poprzednie posty tam są konkrety tylko jak ja coś napisze to ty udajesz ze tego niema-Kamil bardzo bym prosił byś mi nie ubliżał bo ja nigdy na tym forum tego nie zrobiłem i nigdy nie zrobie.

Dodaj odpowiedź