Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M

209 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 04 marzec 2010 - 21:00

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M @powsinoga - a twoim zdaniem za mało... ? Posłuchaj nie widze u Ciebie Zetora w galeri więc podejmowanie z Toba jakiejkolwiek dyskujsji uważam za bezcelowe i bezsensowne z braku argumetów z twojej strony. Nie chcesz to nie wierz...
Kamil987 była w standardzie 30km/h ale teraz podobno jest 40km/h i cena wyjściowa jest wyższa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Dzisiaj, 00:04
  •  

#42 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:02

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M NH nie ma pół biegów ale jest skretny bardzo i bardzo dobryna małe gospodarstwa i awaryjnosci to praktycznie zerowy bierz co chesz ale prosze nie kupuj zetora i jakis taki farmatic farmer ... ;)

#43 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:10

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M "awaryjnosci to praktycznie zerowy " hahahah skoro uważasz że po 400 mth padnięty revers i 2 razy hamulce to praktycznie zero , to spoko ;) u mnie na wsi już sie 2 gosp. przejechało na nh , i teraz jak nowy ciągnik to albo JD , albo własnie zetor .

#44 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:12

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M A czemu zetor zły ??
No NH to na pewno jest zwrotniejszy ale nie bedzie ładowacza na nim to można jakoś to brzeboleć... a jeżeli nawet to o ile pamietam można odwócić felgi, i już jest znacznie lepiej.

#45 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:17

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M ja w swoim zetorze moge ustawiać sobie skręt jak chce :D po obu stronach są takie ograniczniki , które można rozkręcić w ciągu 2 min ;) i masz skręt jaki chcesz :D Ludzie myślą że jak na masce mają znaczek NH to już są niewiadomo jakimi panami , a tak naprawde to teraz NH robi na sztuki , a nie tak jak kiedyś na jakośc , i niektórzy sie o tym przekonali na własnej skórze B) przykre , ale prawdziwe .

#46 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 21:50

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M zgadzam sie z Zetor53400 że Nh kiedyś robił może lepsze ciągniki bo teraz to nie bardzo. kumpel ma Nh z seri 6000 ma zrobione 300 mth i dwa razy serwis przyjeżdzał bo elektryka siada ;)
red power

#47 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 04 marzec 2010 - 22:09

he he he to sdf dalej tym ecoline poprawia sobie sprzedaż ;) to ile teraz ta wersja kosztuje?

410 z obciążnikami, szerszymi laczami na przód, radio, podnośnik 4300kg
112 tysi
Wyjdzie tyle co Zetor....

#48 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 22:21

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M A ma elektro-hydrauliczny rewers i 6+1 wyjść hydrauliki w tej cenie co zetor ?? ;)

#49 Share podleszczak

podleszczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 23:43

Ale ta cena jest bez targowania z dilerem, czy już z rabatem??

A ja dołączam się do tematu... Proxima Plus 85 od Proximy 85 różni się tylko rewersem, skrzynią 16x16, wałkiem 540\1000, czy jeszcze czymś?? A z tą skrzynią to w końcu jak jest, w Proxie Plus 85 jest w standardzie 30 km\h czy 40 km\h, bo różnie słyszałem??

proxima pawer w standardzie ma rewers elektro-chydrauliczny skrzynia 40,biegi24do przodu i do tylu,2zakresy wałka.w tej cenie w wyposazeniu dodatkowym jest zewnetrzne sterowanie podnosnika obciazniki tył150kg siedzenie gramer radio dodatkowe oswietlenie i regulowana kierownica cena brutto148.630 upust6% czyli139.700

#50 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 05 marzec 2010 - 01:45

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M zetor53400- no popatrz a ja właśnie słyszałem ze to ze zetor robi ciagniki na sztuki.Widze ze jesteś wielkim znawcą NH a tak naprawde to h..a wiesz o tych ciagnikach i naprawde czytając twoje posty to mozna czkawki dostac. Inne opinie o zetorach w tym temacie tez nie sa prawdziwe bo 10l na hektar orki to chyba jakis rekord swiara .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 06:42

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M przemek widze ze to że ty też jesteś wielkim znawcą Zetora ;) A co do nh , to znam go tylko ze swojego podwórka , a mianowicie wujkowi sie sypie td95d , a przyjacielowi w td80 w gosp. obok po 1000mth raz padły hamulce , i 2 razy pompa paliwowa . Więc pozwolisz że wyraże swoją opinie na forum , i podziele sie informacjami na temat ciągników z którymi miałem do czynienia :D I prosiłbym nie podważać moich kompetencji "a tak naprawde to h..a wiesz " bo tym tylko udowadniasz fakt iż nie masz żadnych argumentów obalających moją teze dotyczącą NH :D

#52 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 08:23

pewnie tak mówisz bo sam wywaliłeś kase na R3 85KM i kasy na maszynki nie starczyło , więc dlatego tak mówisz ;) A poza tym to po co kupowac ciągnik 85km za ponad 150tysi na 10 ha ?? nierozumiem ?? mógłby mi ktos to wyjaśnić ?? :D

Nie samym pługiem rolnik pracuje i nie z samej uprawy żyje, sam sieje około 14 ha a 2 razy tyle to użytki zielone i jeszcze raz tyle koszę łąki sąsiadów, także po co wywalać kasę na agregat który będzie pracował w roku max ze 3-4 godz, większe maszyny do ciągników 80km są tylko po to żeby oszczędzić czas, nie koniecznie paliwo, jak ktoś musi wymienić wszystkie maszyny i chce nowy większy ciągnik to min. ciągnik ponad 100km, ale ciągnik 80km to wcale nie jest jakaś przepaść w mocy i spalaniu :D w porównaniu do c360

#53 Share powsinoga

powsinoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 09:29

@powsinoga - a twoim zdaniem za mało... ? Posłuchaj nie widze u Ciebie Zetora w galeri więc podejmowanie z Toba jakiejkolwiek dyskujsji uważam za bezcelowe i bezsensowne z braku argumetów z twojej strony. Nie chcesz to nie wierz...
Kamil987 była w standardzie 30km/h ale teraz podobno jest 40km/h i cena wyjściowa jest wyższa

brak argumentów to napisze te banalne po 1 gdyby zetor tak mało palił to każdy diler od tego zaczą by od tego rozmowe zetor palił i pali znacznie wjecej niż inne marki ale mam nadzieje że wszyscy zdają sobie sprawe z tego iż mimo większego zużyćia ON przez zetora jego eksploatacja jest o niebo tańsza od tzw.ZACHODNICH a komfort niewiele gorszy a czasami lepszy TO PRAWDA nie posiadam zetora ale mam rozum i nie jestem pisarzem FANTAZY jak kolega

#54 Share krzychu88

krzychu88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 09:46

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Jeśli choszi o mnie to ja już mam proxime 85 z ładowaczem TL220 i spalanie nigdy nie przekroczyło 10l na godzine przy orce a w ładowaczu 5-6l.Teraz na prow biore druga porcje maszyn miedzy innymi:chyba DF agrofarm 410 albo proxima power-doradzcie bo już naprawde niemam pojęcia który będzie lepszy? ,rozrzutnik warfama 6t,prase metal-fach z-562,owijarke

#55 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 05 marzec 2010 - 10:09

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M zetor53400 a gdybyś miał kilka proxim za płotem to ciekawe czy byś nie słyszał o awariach-new hollandow td sie bardzo duzo sprzedaje i dlatego i nich duzo słychac i pisząc ze pompa dwa razy nawaliła to sie zastanow co piszesz bo zapewne chodzi tu o przeciekający dekielek i nic wiecej. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze na NH td narzekają najczesciej sąsiedzi i koledzy włascicieli bo sami właściciele oceniają stosunek jakości do ceny bardzo dobrze i tego sie bede trzymał i zdania nie zmienie.

#56 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 15:09

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Akurat nh td95d ma mój wujek , u którego spędziłem prawie całe wakacje , i nie wmówisz mi o tym że nie znam i nie mam zielonego pojęcia o tym ciągniku ,nie powiem ,nie powiem moze ze 2 proximki są na okolice , a reszta to frontierki , a czy 6 letnie zetory seri 53xx-73xx też sie liczą , bo jakoś u mnie jest ich sporo i ich właściciele mówią same pochlebne opinie na temat tych ciągników ;) a czy przeciekający dekielek powoduje unieruchomienie ciągnika na tydzień ?? :D Ja też zdania nie zmienie .

#57 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 15:44

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M oj widze ze nic nie wiecie o NH jak kto dba tak ma i nikt mi kitu nie wcisnie posuchajcie sobie ludzi co mówią o zetorze to jest smieszne on sie sypie jak grat tu nie ma co porównywac zetora do jd czy nawet Nh bo to smieszne porównanie ja wiem ze NH nie ma takie wyposarzenia jak jd ale wezcie pod uwage serie T nawet no i co to mspulnego z zetorem to jest smieszne i nie rozwalajcie mnie bo z fotela spadam i co myslisz ze se koła rozszerzysz to zodzisz a no i co patrzycie tylko na te NH co sie sypią no to małe porównanie ile zetorów si e sypie a ile Nh przeciez to jest.... nie wiem co powiedziec poprostu ja rozumiem ze masz zetora to trzybasz strone jego ale sie czsami zastanów co piszesz ;)

#58 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:21

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M @powsinoga Nie masz zetora ale widze że na jego temat wiesz więcej ode mnie a w szczególności o spalaniu.. Więc skoro piszesz że fantazjuje to chyba przesadzasz i jeżeli szukasz kłótni to tu nie znajdziesz. Gdybyś był skłonny zapoznać się z postem kolegi @krzychu88 dowiesz się że ja nie fantazujuje ale Ty masz mentalność ,,paliwożerny zetor'' więc nie mamy o czym pisać.
Koledzy ,,od NH'' nie piszcie o jakiś ,,gratach'' co to znaczy? i o jakiś awariach sąsiadów... to nie ma sensu liczną się opinie konkretne awarie a nie ,, coś komuś gdzieś...''
U mnie w okolicy nie ma NH więc mówie to co tu usłyszałem i nie bede bronił zetora ale jeżeli piszecie o gratach to napiszcie konkret.

#59 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:28

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M ja mam ci pisac ze sie psują i co mam pisac co to mi kartki braknie haha:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Farmer1500

Farmer1500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 05 marzec 2010 - 16:41

Zetor Proxima Plus 8541 lub John Deere 5080M Ludzieee weźcie się opanujcie z tymi Zetorami. Wierzycie w nie jak w jakieś bóstwo. Zetory były dobre 20 pare lat temu jak nie mieliśmy nic innego na rynku jak ursusy. Teraz Zetory to lipa, mam dwa to wiem i jeszcze ich potworne spalanie.... Wogóle nieporównywalny kompfort jazdy do John Deere, Deutz Fahr, Fendt, Case, MF czy NH. Ludzie opowiadaja Wam chyba bajki na temat tych NH. Moim zdaniem nie ma co porownywac Zetora do zachodnich marek bo jest to nie na miejscu. Tak samo jak pisza o jakies farmtrack czy mtz.... To jest po prostu inny komfort jazdy i tyle. A ze polska wies jest starodawna to ludzie kupuja te zetory i zeby mialy jak najmniej elektryki. Nie mowie ze zetory sa zle ale jak mam teraz kupowac do na pewno nie kupil bym 3 zetora. Ja swoje bardzo szanuje i mialem kilka awarii drobnych ale teraz zamieniam dwa 6letnie zetory na cos zachodniego. Jezdzilem Proxima wlasnie 8541 i jak jest bez tura to strasznie nia trzesie, z turem juz jest lepiej. Tyle ode mnie POZDRO

Dodaj odpowiedź