Skocz do zawartości

Zdjęcie

t-25 rozrusznik szybko obrotowy

180 odpowiedzi na ten temat

#141 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 13:47

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Kolego czy od 60 są gorsze od szybkoobrotowych to nie wiem bo mamy już od 60 ze 20 lat jak kiedyś zakładali wszyscy u nas i ojciec też ,dwa lata temu słabiej kręcił kupiłem szczotki tulejki ale po rozbiurce tylko szczotki wytarte wymieniłem ,tulejki nie ruszałem stan idealny ,jak te nowe szybkoobrotowe wytrzymią 20 lat w co wątpię przy intensywnym użytkowaniu jak u mnie w co wątpię mam nowy ciągnik od 2 lat a tyle drobnostek ile już wyskoczyły to u władka czy ursusa po 10 latach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
t-25 rozrusznik szybko obrotowy Dzisiaj, 21:52
  •  

#142 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 16 styczeń 2013 - 16:24

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Chyba, że kręcić będziesz codziennie rozrusznikiem po 15 minut żeby zaskoczył to możliwe, że szybko padną te tulejki. Też nie mam nic do zarzucenia temu rozrusznikowi.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#143 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Władimirec T25Aw trakcie Modernizacji Władimirec T25A 1995r po tuningu i Bizon Rekord w trakcie modernizacji

Napisany 22 styczeń 2013 - 23:12

t-25 rozrusznik szybko obrotowy ja tak samo rozrusznik super tak że polecam mam go już 1 rok i zero awarii -23 i władek pali a ten od c360 to tak okropnie wyje i jest nie dobry do ruska ja polecam firma JUBANA ja odśnieżam władkiem usługowo w zime codziennie tak że musi byc bez przeszkód :D :D :D :D :D :P :D B)
Wladimirec T25A tuning 1995r

#144 Share twix1992

twix1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 14:45

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam
Kilka dni temu kupiem nowy rozrusznik szybkoobrotowy planetarny GMP.
Na początku było wszytsko ok. Ale po jednym dniu przy zapaleniu silnika zaciał się rozrusznik, gdy zgasiłem silnik rozrusznik dalej chodził, dopiero jak odłączyłem prząd (wyłączyłem mase ) dopiero przestał chodzic, Co to moze byc? Nowy rozrusznik i takie problemy? Moze ktoś miał podobny problem? Pozdrawiam.

#145 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 27 kwiecień 2014 - 22:04

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Byl to pojedynczy incydent, czy zacial sie na dobre i zawsze kreci?
W tych rozrusznikach jest jedna wada, mianowicie ich elektrowlaczniki pobieraja duzy prad ze stacyjki (lub guzika, co kto tam ma). Mogly sie zespawac styki.
Po odlaczeniu przewodu od elektrowlacznika, tez kreci?
Jesli tak, to rozrusznik na reklamacje, jesli nie , to instalacja do przejrzenia.
Pozdrawiam:)

Edytowany przez zbyszekbrzuze, 27 kwiecień 2014 - 22:05.

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#146 Share twix1992

twix1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 kwiecień 2014 - 17:36

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Tak byl to pojedyncy incydent bo narazie jest ok.. Ale martwi mnie ze w nowych rorusznikach takie heca...

#147 Share mariusz3333

mariusz3333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 maj 2014 - 21:32

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam ciagnik t-25 zapytam mam taki problem z rozrusznikiem szybkoobrotowym GMP, mam mozliwosc przetestowania go bo chciałbym kupic alee ...
zamontowałem ,kręci ale nie "wyciąga" ramienia aby zakręcic kołem zamachowym i moje pytanie
czy akumulator samochodowy 53 Ah ,540 A + prostownik samoczynny 6 A:)poradzi sobie, czy to za mała pojemnosc akumulatora aby rozrusznik wysunął "łapę"?
koło zamachowe ok nie jest wytarte,na krótko tez kreci jeszcze szybciej ale nie dochodzi łapa do wienca .Moze zle podłączyłem, gruby przewód + do grubej sruby w cewce rozrusznika mały przewód koło alternatorowy do małej sruby w cewce ale jeszcze z cewki rozrusznika wychodzi bolec srebrny do podłączenia jakiegos innego przewodu,tylko jakiego + czy - i skad go wziąc ?czy to moze jakies dodatkowe uziemienie?moze tu jest problem.niue mam zadnej instrukcji obsługi albo moze trafiłem na jakis wadliwy bubel:)
pozdrawiam uzytkowników forum poprosze o pomoc

Załączone miniaturki

• DSC_0565.jpg

Edytowany przez mariusz3333, 19 maj 2014 - 21:40.

#148 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 20 maj 2014 - 13:44

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Cienki przewód podłącz do wsuwki "srebrnego bolca" .Nie wiem gdzie tam widzisz małą śrubę.Chyba że masz na myśli tę śrubę na dole do której idzie ten miedziany,nie zaizolowany przewód.Do niej nic nie podłączasz.Gruby przewód do górnej śruby a cienki do wsuwki.

#149 Share mariusz3333

mariusz3333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 maj 2014 - 23:47

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Dziękuje za odpowiedz myslałem ze trzeba podłaczyc rozrusznik tak samo jak ten poczciwy stary oryginalny rozrusznik.Niestety juz nie sprawdze bo oddałem a pytałem jeszcze o akumulator poradzi sobie?ma ktos szybkoobrotowy rozrusznik z akumulatorem samochodowym?:)

#150 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów

Napisany 22 maj 2014 - 06:50

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Na lato wystarczylby Twoj akumulator, ale takie minimum do T25 to 72 Ah 680A i alternator w dobrej kondycji :)

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share VladimirT-25A

VladimirT-25A

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 22:52

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Jak myślisz czy akumulatory centra 195 ah mam 2 po 6 v pod ten rozrusznik szybkoobrotowy jest dobry nie za mocne ?
Bo kupiłem ten rozrusznik szybkoobrotowy i kręci jak szalony aż się ździwiłem ;)
Владимирец T25A

#152 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 00:08

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Akumulatory nigdy nie są za mocne :)
Na długo Ci wystarczą jak byś miał np radia słuchać, albo gdzieś światłami przyświecić i nie boisz się że traktor nie zapali.
Kolega na takich akumulatorach i tym rozruszniku jezdzil 12 lat :o

Chyba sobie wydrukuję Twój post i powieszę na ścianie :D

KPK Kumurun Team

#153 Share sebas99

sebas99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, KPK Kumurun Team, motoryzacja

Napisany 04 lipiec 2014 - 10:00

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Kolega ma racje, takie akumulatory wystarczą na długo. ;) A i rozrusznik będzie lepiej chodził. Ja mam u siebie identyczne, mają chyba z 10 lat i w tym roku też zmieniam na takie ;) Na starych szybkoobrotowy jak kręci, a co będzie na nowych.... :P

#154 Share Domino788

Domino788

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 13:39

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam, mam zamiar kupic rozrusznik i bardzo bym prosił o opine bo znalazłem 2 na allegro i chciałbym was zapytak ktory lepszy..
1. http://allegro.pl/ro...4379349947.html
2.http://allegro.pl/rozrusznik-mtz-t25-ltz-pronar-jubana-litewski-nowy-i4413750303.html
Szukałem tylko w jubanach bo slyszalem ze są dobre , bo są tez jakies za 250 zł z reduktorem to zwracac na nie uwagę czy nie . A ogolnie to was pytam wiec prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Edytowany przez Domino788, 23 lipiec 2014 - 13:46.

#155 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 22:42

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Kolega posiada od tego sprzedawcy juz kilka lat, a jezdzi duo ciagnikiem.
I co najwazniejsze maja bezproblemowy serwis i ogolnie rozrusznik jest trwaly.
Na poczatku mial jakis klopot, odeslal rozrusznik i przyslali mu sprawny.
firma godna polecenia.
http://allegro.pl/ro...4389671072.html
Odpalal na 11-letnich akumulatorach

Edytowany przez zbyszekbrzuze, 23 lipiec 2014 - 22:43.

KPK Kumurun Team

#156 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 sierpień 2014 - 17:05

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam, podlacze sie do tematu, otóż od nowosci mam problem z rozrusznikeiem szybkoobrotowym a problem polega na tym ze po odpaleniu wladzia zaczyna zgrzytac jakby nie odbijal tylko caly czas byl zalaczony a czasami nawet podczas jazdy potrafi sie włączyć, rekramcji w sklepie nie chcieli uznac twierdząc ze na 100% coś z ciągnikiem jest nie tak, po wymianie calego elektromagnesu problem pozostal, dodam ze na oryginalnym r11 wszystko dziala bez zarzutu, był bym wdzięczny za udzielenie jakis wskazówek co z tym fantem zrobic ??

#157 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 22:08

t-25 rozrusznik szybko obrotowy wywal oryginalny przekaźnik rozrusznika i podłącz bezpośrednio, zastosuj zwykły przekaźnik

#158 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 sierpień 2014 - 18:15

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Kupilem nawet nowy przekaźnik, ale to nic nie dało może źle podłączony jest albo na odwrót

#159 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów

Napisany 06 sierpień 2014 - 23:03

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Po odczepieniu cienkiego kabla od rozrusznika problem pozostaje?'

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto