Skocz do zawartości

Zdjęcie

t-25 rozrusznik szybko obrotowy

180 odpowiedzi na ten temat

#21 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:22

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Jeżeli byl do T25-MTZ to nic innego tylko wina wienca... Po prostu bubel był. Chyba żem iałeś rozrusznik od c-330-C-360 to po prostu niezazębiał na całości tylko wychodził za wienieć. Bo do rozruszników R11 montowanych w c-360 były przystawki do T-25 i to dosc grube.
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
t-25 rozrusznik szybko obrotowy Dzisiaj, 13:21
  •  

#22 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:48

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Rozrusznik jest jaki rumunski od ltz jakos tak gosciu mowił kawalek czasu temu to było
ZA daleko napewno nie zazebia wydaje mi sie ze troche za plytko zazebia bo na zebatce rozrusznika z brzegu jest on troche przytarta i kawalek zeba sie wszczerbil.
I mi sie wydaje ze za mło sie zazebia i jak zrobic zeby wiecej sie zazebiło ??

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 21:39

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Po prostu kup przeznaczony do T-25 i MTZ takie same są. w LTZ też powinny być. Ja miałem kiedyś wykruszone w C-360 i załozyłem nowy wieniec i jest ok.

#24 Share mlody1126

mlody1126

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 15:48

t-25 rozrusznik szybko obrotowy wymienialem przy swoim założyłem jakiś czeski wysokoobrotowy pali-bajka mam go już ze 3 lata tylko na wieńcu czasami przeskakuje ale i tak musze zgrzyty w skrzyni niedługo zlikwidować to przy okazji:D brat mi go polecił pracuje w czesciach maszyn rolniczych ponad 12lat takze siedzi w temacie :blink: wadliwy wieniec lub zeby policz czy sie zgadzaja

#25 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 15:36

t-25 rozrusznik szybko obrotowy No to u nas juz z 1,5 roku jest na poczatku było ok po 1 roku zaczelo przeskakiwac czasem i tak coraz czesciej az rozkrecilismy i wyszło szydlo z worka cały wieniec do wymiany ty tez sobie zobacz jak ci juz przeskakuje ;/

#26 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 22 marzec 2010 - 15:02

t-25 rozrusznik szybko obrotowy A jeżeli u nas jest niekiedy tak że jak się zapala to tak jakby po gładkim przejechać jest taki głośny zgrzyt to też sprawdzić wieniec?
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#27 Share tiken

tiken

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 11:17

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam serdecznie:) jestem tu nowy, tak tez nie chcialem zakladac nowego tematu... Posiadam wladimirca i planuje wymienic rozrusznik i kupic nowy od 330. Wiele znajomych rolnikow mowi mi ze roznica jest jak miedzy niebem a ziemia. Patrzylem ceny na allegro: http://allegro.pl/li...rozrusznik c330 Jak widac nie są az tak drogie jak w innych sklepach w necie. Ktory z nich jest wart uwagi?? roznia sie czyms?? i czy beda pasowac do t25. Mam 22 lata i nie znam sie na sprawach typu rozrusznik:) dzieki za wyrozumialosc. Pozdrawiam:)

#28 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 15:00

t-25 rozrusznik szybko obrotowy ja posiadam ten i chodzi ładnie :

http://farmexpert.pl...rodukt4429.aspx

ale nie wiem czy one pasuja na pewno do T25 ...

niby do ruska nowe tez nie sa drogie

http://farmexpert.pl...rodukt4429.aspx
W rolnictwie siła!!! :)

#29 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 19:27

t-25 rozrusznik szybko obrotowy http://allegro.pl/it...ta_gwar_fv.html masz do ruska oryginał

#30 Share tiken

tiken

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 19:41

t-25 rozrusznik szybko obrotowy ok dzieki za przyklady, ale chce znac konkretna informacje czy te od 330 beda pasowaly do t25. Bo tym oryginalnym od t25 to sobie mozna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 20:42

t-25 rozrusznik szybko obrotowy czesio, kupilem od mizara kiedys rozrusznik, pisal ze to niemiecka firma itp a okazalo sie ze granit z niemcami to ma wspolnego tylko pochodzenie firmy a czesci wszystko z chin :D wiadomo ze te wszystkie tansze od magnetownow od polowe to jakis import ale inni chociaz przyznaja sie ze handluja towarem z importu a on powiedzial ze to niemieckie ...
W rolnictwie siła!!! :)

#32 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:21

t-25 rozrusznik szybko obrotowy

ok dzieki za przyklady, ale chce znac konkretna informacje czy te od 330 beda pasowaly do t25. Bo tym oryginalnym od t25 to sobie mozna...

Chodzi mi o to że jest przeznaczony do T25. bo idealnie napewno nie pasują od 330 trzeba miec przystawke. A po co? Jak są i do T25 tej samej produkcji co do C-330. mam magnetona i jest ok Czeski no i litewski Jubana są świetne. Magnetona mam rozrusznik 4 lata Jubana mam alternator, Świetny sprzet
Jubana: http://moto.allegro....yfikat_tuv.html
Od tego sprzedawcy brałem alternator
Magneton: http://moto.allegro....i_magneton.html
niewiele ceny spadły przez 4 lata wtedy dawałem 490zł

#33 Share tiken

tiken

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:31

t-25 rozrusznik szybko obrotowy dzieki Czesiu:) i wszystko jasne:) kupie ten Jubany. Pozdrawiam:)

#34 Share Bartlolomeo123

Bartlolomeo123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 20:17

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Witam wszystkich użytkowników.
włladek nie chciał odpalić coś zamulało rozrusznik w końcu zobaczyłem dymek z rozrusznika i śmierdziało spalenizna,wykrecilem go chce go jakoś naprawić i w ogóle wyczyścić.
Jaka możne być przyczyna???? prosze o pomoc. A tak na zdrowy rozsądek czy to wina tulejek lub łożysk?

#35 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 21:22

t-25 rozrusznik szybko obrotowy Wiesz co zrób jak chcesz tylko że wiesz nowy rozrusznik z przekładnią gdzieś z 300 zł będzie kosztował a traktor sto razy lepiej będzie palił ale jak chcesz zregenerować ten to możliwe że szczotki lub ten starter co jest nad rozrusznikiem

#36 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 21:27

t-25 rozrusznik szybko obrotowy kolego tulejki do wymiany i trzeba wyosiować później je żeby stojan był równo oddalony od prądnicy no i jak kolega wyżej napisał szczotki cewka od bendyksu sam bendyks sprawdź jeszcze czy lekko chodzi i czy łożysko w nim jest jeszcze i to tak z grubsza a tak poza tym zapytam jeden czy dwa akumulatory masz w władku i czy świeca działa też sprawdź bo jaka jest taka jest ale swoje robi

#37 Share Bartlolomeo123

Bartlolomeo123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 21:38

t-25 rozrusznik szybko obrotowy mam 2 aku po 6v jeszcze na gwarancji a jak sprawdzić czy świeca działa??

#38 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 22:10

t-25 rozrusznik szybko obrotowy wykręcić ją z kolektowa dolotowego ona jest na wysokości tłumika i do niej idzie jeden przewód zasilający po przekręceniu kluczyka w położenie przed rozruchem powinna raz przygasać kontrolka w na desce rozdzielczej a po dwa świeca powinna rozgrzewać się jeśli nic się nie dzieje sprawdź bezpieczniki a jak to nie pomoże to albo przewód przy stacyjce albo sama świeca a i świeca powinna być czysta ale to chyba oczywiste a odnośnie akumulatorów posprawdzaj klemy i słupki muszą być czyste naprawdę czyste żeby nie gubiło prądu

#39 Share Bartlolomeo123

Bartlolomeo123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 15:59

t-25 rozrusznik szybko obrotowy ok rozumiem a czy mógłbyś pokolei napisać co zrobić z tym rozrusznikem??
jak go tam porozkręcać??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 20:51

t-25 rozrusznik szybko obrotowy no tam z tyłu rozrusznika maż dekielek na 3 śrubki na gwiazdkowy i potem to pod tym to kolejne śrubki i powinien się rozłożyć szczerze to bym musiał zajrzeć tam bo robiłem to z 2 lata temu i za dobrze nie pamiętam